Opinie

  1. ania k ★★★★★

    Piszą Panstwo o cenach, ale nie piszą o tym, że są duże braki leków i nie w każdej aptece mogą dostać lek. Nie każda apteka ma i potrafi zdobyć deficytowy lek. Ta apteka ma spory asortyment, również leków deficytowych. Niestety jest to czasami okupione wyższą ceną, bo tylko z taką są dostępne w hurtowni. Apteka często staje przed wyborem mieć, ale w wyższej cenie lub nie mieć. A pacjent szuka leku, znajduje i cieszy się, że jest(wychwala aptekę.. ale o tym nie pisze). Nie pyta o cenę, dopiero przy płatności zaskakuje go cena ( i o tym już pisze!!!). Ale kupując godzimy się na cenę. Nikt nas nie zmusza, co najwyżej sytuacja, że potrzebujemy przyjać lek a nigdzie go nie ma... Jak to jest w powiedzeniu: "każdy kij ma dwa końce". Dziękuję pacjentom, którzy to rozumieją.

  2. Anna Twarowska ★★★★☆

    Dzień dobry, proszę o zapoznanie się przez Apteke z zasadami działania karty lekowej epruf, bo po zakupie sprawdziłam te aptekę oraz zakupiony produkt i powinnam była zapłacić 20% ceny.

  3. Olga Droś ★☆☆☆☆

    NIGDY WIĘCEJ! kupowałam drogi lek. Zapłaciłam nie 1100 jak zawsze w każdej innej aptece - a prawie 1600. Różnica spora. Na drugi dzień zadzwoniłam, wyjaśnić sprawę- czy przypadkiem ktoś się nie pomylił. Pani była wyraźnie zmieszana. W ciągu tygodnia oddała mi na wskazane konto 200 zł. Bardzo niezręczna sytuacja- Z jednej strony miło, ale z drugiej strony jednak niesmak....

  1. Agnieszka Dymecka ★☆☆☆☆

    Nieslychana arogancja pracownika. Nawet nie wiem czy farmaceutki, ponieważ nie miała plakietki i nie chciała podać nazwiska. Zgłosiłam się po kolejne opakowanie leku, z już rozpoczętej recepty. Zostałam okłamała, ze leku nie ma, mam się dowiadywać. Poinformowałam, że w aplikacji jest informacja o dostępności leku. Pani z ironicznym uśmiechem, odpowiedziała, ze to nie oni robią aplikację. Po powrocie do domu zarezerwowalam przez tę aplikację w/w lek w w/w aptece. Okazało się, ze jest i mogę go odebrać od razu! Po kolejnym przyjsciu do apteki, pani nie przeprosila, nie patrząc nawet w oczy, powiedziala, ze nie poda nazwiska ani nr. Tragedia

  2. Jaro ★☆☆☆☆

    Nigdy więcej! Obsługa w tej aptece to tragedia. Na dzień dobry odpowie tylko jedna z trzech ekspedientek. Dwie stoją przy kasie, podchodzę i czekam.... czekam, czekam, czekam, ani be ani me przez kolejna minute. Nie wiem czy mnie nie widzą (jestem jedynym klientem w aptece) tylko gapią się w kasę. Zadnej reakcji - "proszę poczekać, gapimy sie w kasę"; "za chwilę Pana obsłużymy."..... cokolwiek mogłyby powiedzieć, może chociaż zdawkowo. Nic takiego więc wychodzę bez słowa. Poprzednia wizyta w aptece gdzie prosiłem krople w sprayu a dostałem w żelu. Żenada.

  3. Natalia Wielgat ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam Pani farmaceutki z danej apteki (kobieta 40-50 lat w okularach, jasne włosy) nie chciała mi pomóc i wpedzaiła w dziwne samopoczucie swoim pretensjonalnym głosem i tym co wyszło z jej ust. Byłam w szoku po tym co usłyszałam. Idąc po Nurofen chciałam zasięgnąć porady czyjakis inny lek może mi pomóc przy gorączkowaniu 39-40 przez 3 dni, Pani stwierdziła że tego po mnie nie widać i że powinnam do lekarza jak i chyba do niej przyjsc normalnie. Zapytałam co oznacza normalnie, kobieta dodała ze nie na tabletkach przeciwbólowych które zażyłam, aby pdbyc piec pięćdziesieciominutowa droge na badania. Sama stwierdziła, że wtedy bym ledwo funkcjonowała i z tym się zhodze. Wg. Pani chyba byłam ubrana za ładnie na 40 stopni gorączki, nie mam pomysłu co siedzi w głowie tej kobiety by kogoś tak oceniać. Droga Pani nie przyszłam po l4 a po rade bo trzy dni w takim stanie to stanowczo za dużo. Pani nie jest tam od oceny czy po kimś widać chrobe czy nie. Myśle, że miała Pani sporo szczęścia, że nie miałam siły na duskusje w danym stanie. Z dwojga złego dała Pani przynajmniej troche uśmiechu dla farmaceutów z kolejnej apteki. Moja ukochana aptekana na Zaciszu, farmaceuci zawsze gotowi do pomocy, posiadający dużą wiedze. Proszę się zastanowić co Pani powiedziała, totalny brak empatii i profesjonalizmu. Jeśli jest Pani niespełniona zawasze mozna to zmienić.

  1. Agnieszka Rogalska ★★★★★

    Chciałabym podziękować Panu farmaceucie o imieniu Sławek za bardzo miłą i fachową obskugę. Pan bardzo szczegółowo wyjaśnił mi działanie leków i dobrał odpowiedni produkt do moich potrzeb.Jestem mile zaskoczona wiedzą, profesjonalnym podejściem i okazaniem serdeczności w stosunku do klienta. Bardzo Panu dziękuję. Pana postawa spowodowała, iż będę korzystała z usług tej właśnie apteki .

  2. Olaf Ludwig ★☆☆☆☆

    Wpychają droższe odpowiedniki! Rozumiem sytuację, w której ja sam bym wybrał najdroższy, ale tutaj "farmaceuta" wmówi Ci, że przepłacanie nawet 4x za produkt o takim samym składzie to "dobra cena". Żenada, rozumiem że koncerny chcą wyciskać kasę, ale żeby już nawet w aptece zwykła farmaceutka robiła ludzi w konia to po prostu smutne.

  3. Natalia K ★★★★★

    Bardzo miły farmaceuta pomógł mi i wszystko wytłumaczył. Polecam w 100%

  1. Tom Pirx ★★★★☆

    Apteka jak apteka, Farmaceuci mili. Ale ceny podkręcone są z uwagi na bliskość Centrum Damiana. Widocznie taka strategia ma sens. Natomiast jeśli o mnie chodzi, wybiorę już inną aptekę w okolicy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Damiana Bielany?

Apteka Damiana Bielany znajduje się przy Bielany Business Center, Aleja Zjednoczenia 36, 01-830 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Damiana Bielany?

Można skontaktować się z Apteka Damiana Bielany pod numerem +48 668 176 363

Jak można dotrzeć do Apteka Damiana Bielany?

Do Apteka Damiana Bielany można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements