Jak zawsze miłą i kompetentna obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
przynenta RC ★★★★★
-
Daniel Janczewski (dajan55) ★★★★★
Miła obsługa - dużo lekarstw w przystępnej cenie . Polecam .
-
Katarzyna Michalczyk ★★★★★
Wiele lat korzystam z apteki Ojca Pio, polecam z całego serca. Świetnie zaopatrzona, panie mgr z ogromną wiedzą i zawsze doradzą odpowiedni lek lub jego zamiennik. Do klienta podchodzą holistycznie i zawsze z empatią. Jak dla mnie najlepsza apteka w naszym mieście.
-
henryk szuba ★★★★★
Polecam bardzo mila obsluga
-
Jan Wójcik ★★★★★
Jedna z dwu aptek w dzielnicy Żbików. Zlokalizowana w budynku dawnego baru Żbik. Zaopatrzona dobrze. W przypadku braku konkretnego leku, można otrzymać zamiennik, lub zdecydować o odbiorze po dostarczeniu leku- przeważnie w dn. następnym. Dwa okienka obsługi.
-
Andrzej Kaliniak ★☆☆☆☆
Obsługa opryskliwie odpowiada na pytanie dlaczego przy zamawianiu leku podano cenę ok 35 złotych, a przy odbiorze okazało się, że należy zapłacić ponad 480. Rozumiem, że w trakcie kilku dni realizacji zamówienia zmieniła się refundacja, ale można było o tym poinformować przy przyjmowaniu zamówienia, gdyż apteki w Warszawie miały lek od ręki i znaczna różnica w cenie zapewne skłoniłaby mnie do odwiedzenia stolicy. W odpowiedzi na moje pytanie dlaczego panie tak postępują usłyszałem, że powinienem udać się do NFZ, że nic nie rozumiem, bo się tym nie zajmuję i że MUSZĘ kupować leki tam gdzie mają je na bieżąco. Nie wiem za kogo uważa się ta pani mówiąc co muszę robić, ale i tak skorzystam z jej rady i nie zamierzam już niczego tam kupować, by nie dać się ponownie oszukać. Może opryskliwość obsługi jest skutkiem przepracowania, wówczas omijając to miejsce szerokim łukiem przyczynię się nieco do odciążenia pań od obowiązków i poprawy ich nastroju.
-
Radoslaw ★★★★★
Dobrze zaopatrzona apteka, mily i pomocny personel. Normalne ceny. Dzieki ze jestescie
-
Zosia Ktosia ★☆☆☆☆
Panie za szybą bez maseczek oczywiście. Nie zwracają uwagi na klientów bez maseczek lub ochraniajacych tylko usta. A wydawaloby sie, ze wlasnie personel w aptece powinien byc najbardziej świadom zagrożenia. Strach tu przychodzić. PANIE CAŁY CZAS BEZ MASEK!!! Ponawiam swoje zastrzezenia, jeśli chodzi o maseczki- brak nadal!! 20.03.2021
-
Kumpel Kumpel ★★★★★
Mila obsluga ,apteka dobrze zaopatrzona
-
Jakub Jakub ★★★★★
Apteka czysta, zadbana, spory asortyment, cena nie są najwyższe. Miła i pomocna obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka im. Ojca Pio?
Apteka im. Ojca Pio znajduje się przy 3 Maja 57, 05-800 Pruszków, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka im. Ojca Pio?
Można skontaktować się z Apteka im. Ojca Pio pod numerem +48 227 588 796
Jak można dotrzeć do Apteka im. Ojca Pio?
Do Apteka im. Ojca Pio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku