Opinie

  1. Marta SJ ★☆☆☆☆

    Zalecam omijać szerokim łukiem, kolejki jak za czasów PRL, obsługuje jedna osoba chociaż pracuje tam więcej osób.. i zamiast wspomóc stanowisko przy kasach, panie aptekarki wolą układać pudełeczka na półkach.. a klienci pocą się w zimowym odzieniu, kaszląc i kichają na wspólstojących. Oprócz fatalnej i mało sympatycznej obsługi, mają słabe zaopatrzenie, o czym się można przekonać dopiero po odstaniu w tych cudnych warunkach.

  2. Ole Ma ★★★★★

    Serdecznie polecam aptekę, super zaopatrzona w leki. Kolejki są ale to pewnie że są najlepsze ceny.

  3. Aga j ★☆☆☆☆

    Pani sprzedająca (blondynka w okularach)- proszę nauczyć się więcej empatii do ludzi. Przyszłam dziś do apteki chora i nie pamiętałam nazwy leku, zamiast dostać pomoc to otrzymałam wyśmianie i pretensje ze ona nie będzie mi czytać nazw 30 leków. Może lepiej odnalazłaby się Pani w sklepie z warzywami sprzedawać ziemniaki a nie w aptece gdzie ludzie szukają pomocy.

  1. O “Julson kulson” K ★★★★★

    Panie aptekarki robią wszystko co mogą, a do tego służą radą. Szkoda że emeryci tego nie rozumieją i mają pretensje gdy na zmianie jest tylko jedna pani. Jakby to zależało od niej.

  2. Paweł ★☆☆☆☆

    Bardzo rzadko można dostać lek w tej aptece.

  3. Karina ★★☆☆☆

    Duże braki w lekach i z tego, co zrozumiałam, współpracują tylko z jedną hurtownią, więc nawet nie są w stanie zamówić leków, których potrzebuję. Zdarzyło mi się, że jedna z pań ekspedientek powiedziała, że czegoś nie ma, "bo nie widzi tego w swojej szufladzie". Widać było brak ogarnięcia i chęci pomocy. Poczekałam więc w kolejce do drugiego okienka i okazało się, że ten produkt jest. Dodałam gwiazdkę za sympatyczną obsługę przez drugą panią.

  1. marta 606 ★★☆☆☆

    Nigdy tak długo nie stałam w kolejce do Apteki. Przede mną 2 osoby a czekałam ponad 20 min. Starsi ludzie urządzają sobie tu pogaduszki. Panie były bardzo miłe, ale powinny reagować na takie sytuacje i urywać prywatne rozmowy. Rozumiem, że ważne są relacje z klientami, ale tym sposobem nie zdobędą nowych. Mąż kilka dni później po prostu zrezygnował, bo kto ma tyle czasu na kupowanie leków.

  2. J J ★☆☆☆☆

    Zgadzam się z innymi opiniami. 2 osoby w kolejce i 15 minut stania. Z drugiej strony też klienci wykorzystuja farmaceutyki i wypytują o wszystko co możliwe. Kochani seniorzy!! Na teleporade najpierw, a potem do apteki!!! Technik farmaceuta, to nie lekarz!!!!

  3. Jerzy Junkiewicz ★★★★★

    Dobre ceny ,zawsze starają się doradzić by nie zapłacić więcej niż trzeba, gdy nie wiedziałem ile mam kupić, Pani spojrzała na receptę i doradziła idealnie. Jeszcze się nigdy nie zdarzyło by czegoś co potrzebowałem nie mieli. Ot taka lokalna apteka podchodząca do klienta jak do człowieka.Osobiście wolę taką aptekę blisko gdzie obsługa uśmiechem wita.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Cef@rm 36,6?

Apteka Cef@rm 36,6 znajduje się przy Rozłogi 8, 01-303 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Cef@rm 36,6?

Można skontaktować się z Apteka Cef@rm 36,6 pod numerem +48 226 653 700

Jak można dotrzeć do Apteka Cef@rm 36,6?

Do Apteka Cef@rm 36,6 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements