Ceny w internecie inne niż na półce w aptece. Różnica jest taka że przy kasie możecie być zaskoczeni.
Zdjęcia
Opinie
-
Mario ★★☆☆☆
-
Marcin ★☆☆☆☆
Chamska obsługa. Panie nadąsane jakby za karę stały za kasą. Ceny z kosmosu. Wstyd...
-
Jack Sparow ★☆☆☆☆
Niewyobrażalnie niemiła i pełna braku jakiegokolwiek zrozumienia jak też zwykłego ludzkiego podejścia do klienta. Dno, żenada i upokorzenie dla farmaceutyki. Pomijając fakt, iż w 1 lepszej aptece w Watszawie ceny dużo niższe. Nie zachęcają podejściem do ludzi jak też odpychaja wysokimi cenami. Serdecznie nie polecam!
-
Jacek Sz. ★★★★★
Rewelacyjna obsługa i niespotykaną chęć pomocy, doradzenia, podpowiedzi. Dobre ceny.
-
Krzysztof Wilczyński ★☆☆☆☆
Masakra. Ciągle kolejki ponieważ zawiesza im się system i nic nie mogą przez to sprzedać. Także jeśli ktoś nie wie co zrobić z wolnym czasem to idealna apteka.
-
Urszula Wosztyl ★★★★★
Polecam! Aczkolwiek długie kolejki przerażają!
-
Bartosz Araszkiewicz ★☆☆☆☆
Najgorsza obsługa apteki jaką widziałem - 5 osób w kolejce przede mną i 30min czekania. To nie jest jednorazowy przypadek, tylko co przyjdę, to zawsze czekasz +30minut :/
-
Oliwia Skonieczna ★☆☆☆☆
CZAS OCZEKIWANIA OK 30 MIN. Były przede mną 2 osoby... PANIE RUSZAJĄ SIĘ JAKBY CHCIALY A NIE MOGŁY. co prawda asortymentowo najlepiej w Ożarowie. Jedna wielka porażka! Lepiej iść do innej apteki niż tracić czas
-
Dariusz Wikliński ★☆☆☆☆
Jedna z najgorszych aptek w okolicy. Wieczne kolejki spowodowane fatalną obsługą. Jedna osoba jest obsługiwana po 15 min. Panie bardzo powolne, niepotrzebnie wdają się w dyskusje ze starszymi osobami, które przyszły sobie pogadać. Wysłuchują całej historii choroby i życiowych problemów, zamiast uciąć temat i skupić się na konkretach. Zdecydowaną liderką w tej materii jest pani w czarnych włosach.
-
Przemysław Biernat ★☆☆☆☆
Obsługa hołduje zaboboniarstwu w postaci maseczek. Pani obsługująca stoi bez maseczki i na prośbę innej spanikowanej Klientki poucza innych, aby założyli maski. Jak ktoś nie ma to pyta dlaczego nie ma...??? absurd. Argumenty logiczne, medyczne i naukowe nie trafiają, Pani wierci dziurę w brzuchu, stojąc bez maski i mówiąc, że bzdurna szybka, która ma przed sobą ją przed czymkolwiek chroni. Nie wiem, kto tam skończył jakąś rozsądną szkołę farmaceutyczną, ale chyba COVID-TV wyjałowiło już mózgi. Moja noga już tam nie postanie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Miro?
Apteka Miro znajduje się przy Floriana 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Miro?
Można skontaktować się z Apteka Miro pod numerem +48 227 221 755
Jak można dotrzeć do Apteka Miro?
Do Apteka Miro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku