Opinie

  1. Mario ★★☆☆☆

    Ceny w internecie inne niż na półce w aptece. Różnica jest taka że przy kasie możecie być zaskoczeni.

  2. Marcin ★☆☆☆☆

    Chamska obsługa. Panie nadąsane jakby za karę stały za kasą. Ceny z kosmosu. Wstyd...

  3. Jack Sparow ★☆☆☆☆

    Niewyobrażalnie niemiła i pełna braku jakiegokolwiek zrozumienia jak też zwykłego ludzkiego podejścia do klienta. Dno, żenada i upokorzenie dla farmaceutyki. Pomijając fakt, iż w 1 lepszej aptece w Watszawie ceny dużo niższe. Nie zachęcają podejściem do ludzi jak też odpychaja wysokimi cenami. Serdecznie nie polecam!

  1. Jacek Sz. ★★★★★

    Rewelacyjna obsługa i niespotykaną chęć pomocy, doradzenia, podpowiedzi. Dobre ceny.

  2. Krzysztof Wilczyński ★☆☆☆☆

    Masakra. Ciągle kolejki ponieważ zawiesza im się system i nic nie mogą przez to sprzedać. Także jeśli ktoś nie wie co zrobić z wolnym czasem to idealna apteka.

  3. Urszula Wosztyl ★★★★★

    Polecam! Aczkolwiek długie kolejki przerażają!

  1. Bartosz Araszkiewicz ★☆☆☆☆

    Najgorsza obsługa apteki jaką widziałem - 5 osób w kolejce przede mną i 30min czekania. To nie jest jednorazowy przypadek, tylko co przyjdę, to zawsze czekasz +30minut :/

  2. Oliwia Skonieczna ★☆☆☆☆

    CZAS OCZEKIWANIA OK 30 MIN. Były przede mną 2 osoby... PANIE RUSZAJĄ SIĘ JAKBY CHCIALY A NIE MOGŁY. co prawda asortymentowo najlepiej w Ożarowie. Jedna wielka porażka! Lepiej iść do innej apteki niż tracić czas

  3. Dariusz Wikliński ★☆☆☆☆

    Jedna z najgorszych aptek w okolicy. Wieczne kolejki spowodowane fatalną obsługą. Jedna osoba jest obsługiwana po 15 min. Panie bardzo powolne, niepotrzebnie wdają się w dyskusje ze starszymi osobami, które przyszły sobie pogadać. Wysłuchują całej historii choroby i życiowych problemów, zamiast uciąć temat i skupić się na konkretach. Zdecydowaną liderką w tej materii jest pani w czarnych włosach.

  1. Przemysław Biernat ★☆☆☆☆

    Obsługa hołduje zaboboniarstwu w postaci maseczek. Pani obsługująca stoi bez maseczki i na prośbę innej spanikowanej Klientki poucza innych, aby założyli maski. Jak ktoś nie ma to pyta dlaczego nie ma...??? absurd. Argumenty logiczne, medyczne i naukowe nie trafiają, Pani wierci dziurę w brzuchu, stojąc bez maski i mówiąc, że bzdurna szybka, która ma przed sobą ją przed czymkolwiek chroni. Nie wiem, kto tam skończył jakąś rozsądną szkołę farmaceutyczną, ale chyba COVID-TV wyjałowiło już mózgi. Moja noga już tam nie postanie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Miro?

Apteka Miro znajduje się przy Floriana 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Miro?

Można skontaktować się z Apteka Miro pod numerem +48 227 221 755

Jak można dotrzeć do Apteka Miro?

Do Apteka Miro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements