Opinie

  1. Małgorzata Grudzińska ★☆☆☆☆

    Przepraszam ale to jest dramat. Zawsze kolejki do kasy, nieważne jaka pora i dzień tygodnia. Szukanie zamówień zaminuje 5 dni roboczych. Nikt nie pilnuje kolejki, dla osób na kasie to obojętne czy obsłużą tego, kto stoi już 20 minut w kolejce czy tego, kto właśnie na chama się wbił. Zero organizacji. Pracownicy patrzą na Ciebie jakbyś był intruzem

  2. Kacper Kołodziejski ★★★★★

    Serdeczne podziękowania dla pani dekorator z męskiego za wyjątkową obsługę! Zawsze pomocna, uśmiechnięta i profesjonalna. Zakupy dzięki niej to czysta przyjemność – takich pracowników aż chce się polecać!

  3. Alicja Gmiter ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi w sklepie, a w szczególności na dziale męskim. Pani dekorator zawsze doradzi i pomoże wybrać odpowiednią rzecz. Dawno nie spotkałam tak sympatycznej i ciepłej Pani. Rzadko się to zdarza w sklepach z odzieżą, naprawdę polecam.

  1. Jakub Deptuła ★★☆☆☆

    Duża powierzchnia a właściwie nie ma z czego wybierać , asortyment słaby i jak na miejsce w sklepie jest go bardzo mało .Na plus to że czysto .

  2. Anna ★☆☆☆☆

    Brak możliwości odbioru zamówień przez internet, mimo dwukrotnego przyjechania, a to internet nie działa a to coś innego. Nie polecam

  3. Daniel Domeracki ★☆☆☆☆

    Niekompetentna obsługa sklepu, 1,5 miesiąca trzymają paczkę i oszukują że została odesłana do siedziby sklepu internetowego w celu zwrotu środków, po wielokrotnych telefonach nie ma rezultatu, paczka dalej nie została odesłana, liczą że klient zapomni o zwrocie, nie upominając się o swoje pieniądze nie ma szans na ich otrzymanie po rezygnacji z zamówienia.

  1. Klaudia Mocarska ★☆☆☆☆

    Uwaga na ceny!!! Przed Blackweek większość cen zamiast w dół poszła w górę. Na ceny naklejone są naklejki z wyższymi cenami niż były wcześniej. Nie dajcie się oszukać sprawdzajcie co jest pod naklejką.

  2. Eldho S ★☆☆☆☆

    Proszę sprawdzajcie swoje paragony po zakupie, my dziś mieliśmy niespodziankę którą widać na zdjęciu. Nie wiem czy zostaliśmy oszukani... Gdy zwróciliśmy pani uwagę powiedziała że ktoś zapomniał zmienić ceny, a kiedy chcieliśmy zwrócić sweter powiedziała że system im nie działa. Nie rozumiem i żądam wyjaśnienia tej sytuacji od Reserved!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Reserved?

Reserved znajduje się przy Geodetów 2, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Reserved?

Można skontaktować się z Reserved pod numerem +48 785 003 625

Jak można dotrzeć do Reserved?

Do Reserved można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements