Ostatnimi czasy obsługa w aptece bardzo się poprawiła. Warto zamawiać leki przez internet - ceny są wtedy zwykle znacznie (niekiedy nawet dwukrotnie) niższe
Zdjęcia
Opinie
-
Aka ★★★★★
-
Monika Grabowiecka ★★★★★
Dziś byłam w aptece po lek dla mamy ponieważ nie można było go dostać w innych aptekach Pani Farmaceutka była na tyle uprzejma że spojrzała gdzie można kupić super udało się .Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.Pozdrawiam stała klientka.
-
Łukasz Domański ★★★★★
Bardzo miła i fachowa obsługa. Znajdziecie tutaj specjalistyczne leki, fakt czasami chwilę trzeba poczekać w kolejce.
-
D Alex ★☆☆☆☆
Dramat powolne panie - chyba specjalnie, żeby za parking zapłacić… uważam, że jest to bardzo nie w porządku w stosunku to klientów apteki - ostatnio przez błąd Pań w aptece ( poszłam po dwa leki) przekroczony został czas i musiałam zapalić 5 zł za parking!!! Absurd….
-
J Ryba ★★★★☆
Parking zakorkowany, a za przekroczenie 15 min jest 5 zł opłaty (przy tak zakorkowanym parkingu trudno nie przekroczyć czasu xD). Nt cen nie mogę się wypowiedzieć, bo mój lek kosztuje wszędzie tyle samo. Apteka nieduża. Doceniam, że dostępność leku była widoczna na portalu gdziepolek.pl Polecam sprawdzać też dostępność leków na stronie ktomalek.pl - więcej aptek jest widocznych (gdybym sprawdziła, nie jechałabym tutaj)
-
agusia ★★★★★
Miła i fachowa obsługa. Zawsze dostępne leki, które mam kupić i przystępne ceny. Gorąco polecam :)
-
Jacek Jóźwik ★☆☆☆☆
Apteka nie respektuje (potwierdzonych przez siebie!) rezerwacji z serwisu KtoMaLek.pl. Bezpośrednio po sprawdzeniu stanu leku oraz dokonaniu rezerwacji w aptece pojechałem do niej po odbiór (spod Piaseczna!) gdzie dowiedziałem się, że w międzyczasie zadzwonił inny pacjent i zarezerwował ostatnie opakowanie leku, w związku z czym farmaceuta odmówił mi jego sprzedaży, proponując (sic!) sprawdzenie w internecie, czy inna apteka nie posiada tego leku na stanie... Podsumowując - fatalna, nieżyczliwa i nierespektująca własnych rezerwacji obsługa. Nie polecam, chyba, że ktoś po APAP.
-
M O ★☆☆☆☆
Apteka onkologiczna, empatia Pani Kierownik na poziomie -10. Bardzo nieuprzejma, opryskliwa obsluga pietrzaca problemy, ktorych nie ma. Chyba personel tam pracujacy, nie zdaje sobie sprawy, ze ich klienci to pacjenci onkologiczni w ciezkich stanach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka?
Apteka znajduje się przy ul, Roentgena 5, 02-781 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka?
Można skontaktować się z Apteka pod numerem +48 226 490 060
Jak można dotrzeć do Apteka?
Do Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku