Ceny z kosmosu... Lek w aptece obok 35zł tutaj 80 zł... Zwrócić leku też niemozna tragedia nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Matyy ★☆☆☆☆
-
Falkor ★★★★★
Duzy wybór leków i nie tylko, dobre ceny.
-
Sylwia ★★★★★
Polecam z całego serca! To miejsce, gdzie bezinteresownie pomaga się pacjentowi.
-
Wojtek Tekielski ★★★★★
Bardzo miła i kulturalna obsługa. Miła atmosfera, można dostać cenne porady. Zdecydowanie polecam!
-
Wojciech Tekielski ★★★★★
Najlepsza apteka w mieście. Bardzo miła o wysoko kompetentna obsługa która potrafiłyby dobrze doradzić. Polecam!
-
Kasia K ★☆☆☆☆
Nie polecam wchodzic jak jest za lada facet.. masakra nie moglam wejsc z dzieckiem z wozkiem a Pan za lady stał i 10 min patrzył na mnie jak sie mecze zamiast pomoc… nie uprzejmy bardzo
-
Mariusz P. ★☆☆☆☆
To jakiś dramat !!! Ceny z kosmosu.Bardziej się opłaca zamawiać leki przez internet z przesyłką niż kupować u nich. Złodziejstwo !!!
-
Włodzimierz Piasta ★★★★☆
Trzy ostatnie zamówienia internetowe zostały zrealizowane dobrze lub bardzo dobrze. W aptece jak zwykle wszystko w porządku. + 3 gwiazdki i traktuje wcześniejsze problemy jako jednorazową wpadkę. Otrzymałem maile z informacją, że moje zamówienia na leki z listy z przyczyn technicznych są opóźnione. Zatelefonowałem i pani konsultantka powiedziała mi, że jest tyle zamówień, że nie mogą ich zrealizować w czasie 72 godzin (to raczej problemy organizacyjne a nie techniczne) i nie była mi w stanie powiedzieć, kiedy będę mógł odebrać leki. Poradziła mi abym sobie poszedł do innej apteki. Co się stanie z tą Panią, gdy inni klienci tez tak zrobią?
-
Agnieszka W. ★☆☆☆☆
Bardzo słaba obsługa. Najpierw musiałam kilka minut czekać na sprzedawcę (mam opory żeby nazwać go farmaceutą). Jak już się pojawił stanął przy okienku. Nawet na mnie nie spojrzał, nie mówiąc już o jakimkolwiek dzień dobry itp. Dalsza rozmowa wyglądała jakbym przeszkadzała sprzedawcy, a ostatnią rzeczą na jaką ma ochotę to obsłużyć mnie. Finalnie nic u nich nie kupiłam. Na szczęście niedaleko jest inna apteka w której dostałam wszystko czego potrzebowałam.
-
Jolka jn ★★☆☆☆
Niestety apteka pogorszyła się ostatnio w kwestii obsługi. Starsza Pani Farmaceutka która nie radzi sobie sprawnie z komputerem przez co odebranie zamówienia internetowego trwało niepotrzebnie długo .. Ta sama Pani w sobotę nakrzyczala na mnie już od progu twierdząc że ona już zamyka bo o g. 15.00 ona drukuje raport z kasy. Byłam 5 min przed zamknięciem w sobotę. Będę starała się wybierać inne punkty doz, na szczęście pracuje w wwie więc są inne opcje .. Traktowanie klienta w stylu czasów PRL jest dla mnie już nie do przyjęcia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie?
DOZ Apteka dbam o zdrowie znajduje się przy 1 Maja 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie pod numerem +48 800 110 110
Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Do DOZ Apteka dbam o zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku