Opinie

  1. Kamila Pawlak ★☆☆☆☆

    Nie polecam sklepu Reserved w CH Reduta. Dnia 23.12 podczas wchodzenia do sklepu zapiszczały bramki i nikt z obsługi nie zareagował. Przy wyjściu natomiast zostałam potraktowana w sposób upokarzający i nieprofesjonalny. Pani z obsługi (ciemne, spięte włosy, stojąca przy wejściu) spojrzała na mnie jak na złodzieja i podniesionym głosem kazała mi wyciągnąć wszystkie rzeczy z torby oraz zdjąć płaszcz. Następnie zaglądała mi pod szalik, cały czas zachowując się tak, jakby za wszelką cenę chciała „złapać złodzieja”. Zostałam zmuszona do przekładania wszystkich rzeczy przez bramki, w obecności innych klientów, co stworzyło bardzo niekomfortową sytuację — ludzie patrzyli na mnie jak na osobę kradnącą. Na końcu okazało się, że przyczyną były rękawiczki z innego sklepu. Ubrania, które miałam w torbie, zostały zakupione w tym sklepie za ok. 500 zł, a mimo to pani zgniotła je i rzuciła mi na ręce, nawet nie układając ich z powrotem. Nie usłyszałam żadnych przeprosin ani wyjaśnienia. Cała sytuacja była dla mnie bardzo stresująca i upokarzająca. Takie zachowanie obsługi jest niedopuszczalne i skutecznie zniechęca do robienia zakupów w tym miejscu. Zdecydowanie nie polecam.

  2. ANNA BIERNACKA-RYGIEL ★☆☆☆☆

    Złożyłam zamówienie przez Internet. Zamiast spodni i bluzki dostałam dwie pary spodni. Wypełniłam formularz reklamacyjny, napisałam maila, dzwoniłam. Na formularz nikt mi nie odpisał. Podobnie na maila… Telefonu nikt nie odbiera. Jak już udało mi się dodzwonić powiedziano mi „przepraszam mamy ALARM w budynku, oddzwonimy”… to nigdy nie nastąpiło… Dzisiaj przyszłam do salonu w Reducie… Nikt nie jest w stanie mi pomóc ani nic wyjaśnić… Obsługa w ogóle nie była pomocna…

  3. Andrei Khatskevich ★★★★★

    Bardzo miłe zaskoczenie! Sklep oferuje modne ubrania dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Asortyment jest bogaty, a ceny adekwatne do jakości. Obsługa niezwykle sympatyczna, pomocna i kompetentna. Lubię tu wracać, bo zawsze czuję się mile widziana. Do tego sklep ma często ciekawe promocje, więc można sporo zaoszczędzić. Idealne miejsce na zakupy odzieżowe!

  1. Małgorzata Poźniak ★☆☆☆☆

    Obsługa klienta na poziomie -1. Robisz zakupy, kupujesz między innymi rzecz na przecenie, płacisz. A kiedy spostrzegasz, że na paragonie jest inna (wyższa cena) i zgłaszasz to kasjerowi, ten każe Ci stanąć na końcu kolejki, żeby mógł poprawić błąd.. Dawno nie spotkałam się z takim brakiem szacunku dla klienta. Sprzedający wykazywał totalną ignorancję dla mnie jako klienta. Nie wiem co dzieje się z jakością obsługi w takich sieciowkach jak Reserved, ale koniecznie powinni zainwestować w szkolenie swoich pracowników, bo jeśli tak mają wyglądać zakupy w tym sklepie, to szczerze nie polecam. Jedna gwiazdka to i tak za dużo.

  2. Agnieszka Teter ★★☆☆☆

    Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Więcej czasu zajęło mi zapłacenie za wybrane rzeczy, niż ich znalezienie i przymierzenie. Tak wolnego pracownika jeszcze nie widziałam, co więcej przy trzyosobowej kolejce, Pan układał wieszaki w szafie, mimo, że obok stała Pani, która zajmowała się towarem.

  3. Baarbara Domagała ★☆☆☆☆

    Jestem stałą klientką Reserved. Kupuję w sklepie stacjonarnym jak I on-line. Tym razem kupiłam odzież dla dziecka w sklepie on-line. Odzież okazała się za mała. Zrobiłam zwrot. Osobiście zapakowałam odzież w karton w którym odzież przyszła, włożyłam formularz zwrotu, fakturę i po otrzymaniu kodu zwrotu umieściłam zwrot w paczkomacie. Zwrot został dostarczony do Reserved dn. 08.02.2023r. Dn 15 02. dostałam informację od Reserved drogą mailową że w paczce jest towar ale z firmy Guess !?. Nie ma mowy o pomyłce z mojej strony. Osoba z InPost kazała mi przesłać zdjęcie paczki i etykiety bo prawdopodobnie to InPost popełnił błąd w sortowni. Niestety Reserved nie odpowiada na moje wiadomości e-mail i nie odbiera telefonu a dzwonię już trzeci dzień i nic !!!!. Tak to wygląda ze zwrotem. Czy ktoś kompetentny z firmy Resserved zajmie się moją sprawą??. Barbara Dzisiaj jest 22 i nadal brak pomocy ze strony firmy Reserved !!

  1. Kinga Kuciapska ★★★★★

    Obsługa na najwyższym poziomie. Zaproponowano mi zainstalowanie aplikacji. Przemówił do mnie argument możliwości dostępu do dokumentu zakupu w jednym miejscu. Mimo napotkanych trudności z instalowaniem aplikacji, życzliwy Pan z obsługi sklepu cierpliwie czekał i instruował. Bardzo dziękuję za pomoc i życzę samych zadowolonych klientów ! :)

  2. Karo San ★☆☆☆☆

    Sprzedawca (mężczyzna) jak i ponoć dyrektor (kobieta) z dnia 17 tego września 18:00, w reserved reduta zachowali się niezmiernie niegrzecznie, wręcz kpiąco na proste pytanie o szukany rozmiar. Kiedyś reserved był świetnym sklepem ale zatrudniając wulgarną obsługę na pewno traci dużo klientów. Bardzo NIE polecam!!!

  3. Michał __ ★☆☆☆☆

    Kasa w dziale męskim nie ma obsady, ok, rozumiem. Ale jeśli tak, to czy naprawdę kilka osób musi stać i czekać aż klientka obsługiwana w jedynej czynnej kasie ściągnie sobie i zainstaluje aplikację miło gawędząc z kasjerem, gdy obok krząta się kasjerka, ale akurat jest bardzo zajęta przewieszaniem ubrań?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Reserved?

Reserved znajduje się przy Al. Jerozolimskie 148, 02-326 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Reserved?

Można skontaktować się z Reserved pod numerem +48 785 003 431

Jak można dotrzeć do Reserved?

Do Reserved można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements