Opinie

  1. Virusion666 ★☆☆☆☆

    Różne ceny na tym samym modelu. Uważajcie potrafią oszukiwać nawet na kasie. Część spodni podrabiana bez loga.

  2. Wiktoria Kaczmarek ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa, pani ekspedientka strasznie pretensjonalna, dawno nie spotkałam się z takim brakiem szacunku, nie polecam, zachowanie nie do zaakceptowania w takim sklepie

  3. Jurij Jurczuk ★☆☆☆☆

    To, że ceny są zawyżone, to fakt – ale mimo to, szukając porządnych dżinsów, trafiłem do tego sklepu. Niestety, był to ogromny błąd. Obsługa na absolutnie skandalicznym poziomie! Pracownicy są aroganccy i nieuprzejmi. Gdy oglądałem dżinsy z wyprzedaży, podeszła do mnie sprzedawczynia. Zapytała o rozmiar, po czym bezceremonialnie zaprowadziła mnie do nowej kolekcji i niemal rozkazała, żebym oglądał tylko tam. A przecież wyraźnie powiedziałem, że interesują mnie wyłącznie przecenione modele! Następnie z niezrozumiałych powodów poinformowała mnie, że nie mogę oglądać dżinsów z wyprzedaży (!). Jej zachowanie było szokujące – bezczelna, opryskliwa i wyniosła. Tak się nie traktuje klientów! Z całego serca apeluję do właścicieli sklepu – zróbcie coś z tym! Przeszkolcie swoją załogę, bo w tym momencie niszczycie markę. Dzisiejsza wizyta była ostatnią – więcej tam nie wrócę i wszystkim, których znam, doradzę, żeby omijali ten sklep szerokim łukiem. Dzisjaj stracili klienta ktory chcial zostawic pieniedzy w waszym slepie.

  1. Google User ★☆☆☆☆

    Niestety któryś już raz z rzędu zdarzają się rozbieżności w wysokości cen na metkach vs na kasie. Na metce promka, przy kasie promki brak, oczywiście wszystkie potencjalne błędy na niekorzyść klienta. Za każdym razem muszę sprawdzać czy wszystko jest dobrze policzone, a i tak zdarzają się błędy - mega upierdliwe z perspektywy klienta. Zróbcie coś z tym, bo to wstyd, żeby tak znana marka miała taki chaos cenowy w systemie

  2. Aleksandra Probe ★★★★★

    Tak wspaniałych ekspedientek to z świeca szukać. Doradziły i mi i mężowi jakie najlepsze są dla nas spodnie, same proponowały różne kroje i kolorystyke. Absolutnie polecam z czystym sumieniem.

  3. jakub1981jan ★★★★★

    Super asortyment i mega pomocna obsługa. Mająca dużo cierpliwości. Promocja 2 +1 Wpinki i naszywki

  1. Oleksandra Dashko ★★★★★

    Super sklep, czyściutkie przemierzane i duży wybór. Pan Damian jest przemiły i bardzo pomocny.

  2. Katarzyna Grodzka ★★★★★

    Pani Zuzia super! :) Świetnie i z uśmiechem doradza i robi to bardzo dobrze :)

  3. Marcelina Wolińska ★☆☆☆☆

    Brak kontaktu telefonicznego, telefon wyłączony lub wlączone przekierownie połączeń. Szkoda bo w rezultacie wybrałam inny sklep do ktorego udalo mi się dodzwonić, wszystkiego się dowiedzieć i dokonać zakupu. Nie polecam Levisa w Arkadii.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Levi's Store Westfield Arkadia?

Levi's Store Westfield Arkadia znajduje się przy al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Levi's Store Westfield Arkadia?

Można skontaktować się z Levi's Store Westfield Arkadia pod numerem +48 530 338 525

Jak można dotrzeć do Levi's Store Westfield Arkadia?

Do Levi's Store Westfield Arkadia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements