Bardzo polecam ten punkt! Obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno wrócę!❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Julia Klonowska ★★★★★
-
Aleksandra Skorek ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie! Obsługa jest niezwykle miła i pomocna. Zakupy tutaj to czysta przyjemność. Gorąco polecam!
-
Ania Czarnecka ★★★★★
Polecam ten punkt. Obsługa na najwyszym poziomie. Panie miłe kompetentne świetnie doradzają i informują o promocjach. Jestem bardzo zadowolona i Polecam wszystkim zakupy tutaj.
-
Irina Karazina ★☆☆☆☆
Najgorszy sklep. Pani sprzedawczynia nie na swoim miejscu. Nie polecam.
-
Bartosz Krzymowski ★★★★★
Byłem tam ostatnio z zamiarem kupna bielizny mojej kochance, jest bardzo wybredna. Trafiłem na fajna obsługę. Na pełnym luzie doradziła mi, zresztą jak się okazało bardzo trafnie rozmiar i model bielizny.
-
tyski881 ★☆☆☆☆
Obsługa tam nie istnieje. Nikt z Pań obsługujących nie jest zainteresowany klientem tylko sobą. Polityka ich firmy również nie jest respektowana i na pytanie czy można dokonać zwrotu na kartę podarunkową dziwnie nagle karty się skończyły. Po chwili "rozmowy" karty odnajdują się. Nie polecam
-
marta1881a ★☆☆☆☆
Obsługa dramat. Panie nie zainteresowane klientem. Opryskliwe i nie miłe. Do takich sklepów nie chce się wracać.
-
marlena janeczek ★☆☆☆☆
Niestety panie ekspedietki jak również pani kierowniczka wogole nie kompetetntne. W dniu zakupu pani obiecala mi ze bede mogła wymienić produkt. Z tygodnia na tydzień brak dostawy. W trzecim tygodniu podczas rozmowy telefonicznej produkt jest. Niestety po dotarciu do sklepu okazuje się ze pani nie wie,produktu nie ma. Malo tego była tak opryskliwa i nie miła ze pani która była w przymierzalni aż wyglądała co się dzieje.Brak szacunku i słów że można się tak zachowywać będąc w pracy.Umówiłam się na rozmowę z kierownikiem tego sklepu po 5 tygodniach od zakupu. Niestety pani również nie była zainteresowna rozwiązaniem sprawy,nie usłyszałam słowa przepraszam,pani obrażona ze jest w pracy za kare.Strata pieniędzy i wprowadzanie ludzi w błąd z premedytacja zostałam okłamana.Nie polecam zakupów w tym sklepie. Moje pierwsze i ostatnie. W dwudzistym pierwszym wieku taka obsługa jest nie dopuszczalna karygodna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gatta?
Gatta znajduje się przy aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gatta?
Można skontaktować się z Gatta pod numerem +48 667 586 600
Jak można dotrzeć do Gatta?
Do Gatta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku