Opinie

  1. Malinowy Pieprz (malinowy pieprz) ★★★☆☆

    Jedzenie ok, choć bez szału. Nieuprzejma Pani obsługująca zamówienie telefoniczne, 19 zł za dostawę to dużo. Nie skorzystam ponownie.

  2. Anna Bromek ★★★★★

    Nero& Bianco jest miejscem, które z przyjemnością polecam. Oferuje bogaty wybór wysokiej jakości ubrań, obsługę klienta na najwyższym poziomie i tworzy przyjazną atmosferę zakupów . Uważam że warto odwiedzić ten butik, aby znaleźć coś wyjątkowego do swojej garderoby.

  3. Renata Hagedorna-Tronina ★★★★★

    Bardzo lubię ten sklep, bo mogę tu kupić odzież inną niż w sklepach sieciowych. Coś na każdą porę roku. Znajdzie się coś dla większych i drobniejszych klientów. Fajne rzeczy dla pań i panów. Bardzo ciekawe wzornictwo. Ubrania oraz dodatki zakupione w tym sklepie noszę z radością. Zawsze można liczyć na pomoc właścicielki sklepu, dzieki której nie muszę się długo meczyć, żeby znaleźć coś co by mnie zainteresowało.

  1. edyta hhhh ★★★★★

    Kto nie kocha włoskich marek? Okazuje się, że wiele z nich można znaleźć w sklepie Nero&Bianco. To bez wątpienia najlepsze miejsce do robienia markowych zakupów w wyjątkowych, dużo niższych cenach. Za każdym razem znajduję tam niepowtarzalne i wysokiej jakości sukienki, spodnie, bluzki, garnitury itp. Zachęcam. Warto tu przyjść ;-)

  2. Kamil Dekarz ★★☆☆☆

    Włoskie domy mody ? Raczej Tureckie. Pochwała dla Pani sprzedającej która nawet piasek na pustyni by sprzedała.

  3. Katarzyna ★★★★★

    Mój ulubiony sklep od wielu lat. Marki premium w dobrych cenach, super jakość, duży wybór wzorów i rozmiarów. Świetna obsługa. Zawsze można liczyć na rzetelną poradę. Polecam.

  1. Maria Winnicka ★★★★★

    Rewelacyjne miejsce z doskonałej jakości ubraniami marek premium w przystępnych cenach. Świetna obsługa i miła atmosfera sprawiają, że zakupy w Nero&Bianco są zawsze udane. Polecam!

  2. Sylwia G ★★★★★

    Polecam w 100%!!!!Ubrania markowe, przepiękne z dużym wyborem i doskonałą jakością. Fachowa obsługa. Sklep z perełkami jakich mało w Warszawie.!!!

  3. Piotr Ptaszyński ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na zrobienie zakupów dla kobiet jak i dla mężczyzn, znane marki w naprawdę dobrych cenach i do tego bardzo mili i sympatyczni właściciele jak potrzeba zawsze służący poradą. Serdecznie polecam !!!

  1. Piotr Sławiński ★★★★★

    Sklep z bardzo wysokiej jakości kolekcjami ubrań znanych włoskich projektantów i domów mody zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Profesjonalna, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta obsługa. Gorąco polecam zakupy w Nero&Bianco. Rewelacyjne miejsce!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nero & Bianco?

Nero & Bianco znajduje się przy Komorska 48A, 04-161 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nero & Bianco?

Można skontaktować się z Nero & Bianco pod numerem +48 692 875 050

Jak można dotrzeć do Nero & Bianco?

Do Nero & Bianco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements