Nie polecam pani po pierwsze nie słowna nie dotrzymuje terminu a maszynka to sam bym sobie ostrzygł i bez ran bo pani nie zauważyła że pies ma brodawki które ścięła masakra dodatkowe koszty u weterynarza
Zdjęcia
Opinie
-
Marvo B ★☆☆☆☆
-
Andi Gutek ★☆☆☆☆
Tragedia !!! York wygolony praktycznie do zera. Nogi jak patyki ... Pani chyba bardzo się spieszyła bo kąpiel, strzyżenie oraz czyszczenie ząbków trwało w sumie 1 godzinę. Dodatkowo: - rana na stawie tylnym lewej nózki po zacięciu nożyczkami, - jeden z pazurków przedniej lewej nóżki obcięty tak, że cały wieczór kapała z niego krew. I za ten "fachowy interes" 340 złotych. Nie polecam i nie wrócę.
-
PAULINA PUC ★★★★★
Przecudowne miejsce .Nasze pieski zawsze wychodza wspaniale ostrzyżone , zadbane pachnące.P.Agnieszka ma wspaniałe podejscie do zwierzat. Profesionalizm i znajomość swojego fachu. Z calego serca polecam .
-
Ada Boguszewska ★☆☆☆☆
STRZEŻCIE SIĘ! Pani nie powinna wykonywać zawodu, nie ma pojęcia co robi… Nasz piesek rasy pomeranian trafił do niej na skrócenie włosa i wyrównanie. Został wygolony maszynką!!! Pani za usługę wzięła 150zl. Pies jest teraz leczony. TRAGEDIA!!!
-
Alicja Mańkowska ★★★★★
Byłam z pieskiem pierwszy raz na srzyżeniu w tym salonie. Jestem zachwycona. Piesek ślicznie ostrzyżony, jak prawdziwy sznaucer. Panie przemiłe, z podejściem do zwierząt. Piesek w pełni zaopiekowany. Polecam ten salon z całego serca.
-
BOŻENA BERNAT ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo profesjonalne podejście do pieska . Strzyżenie na wysokim poziomie, świetny i zgrany zespół. Z pewnością Gizmo będzie korzystać z usług Pań .
-
Munia B ★★★★★
Gorąco polecam salon Norka, wczoraj pierwszy raz byłam z moją sunią Jack russell terrier (bardzo dynamiczna) - na usunięciu kamienia bez narkozy. Panie poradziły sobie znakomicie:). Profesjonalna i miła obsługa, pies niezestresowany, ząbki jak nowe :). Polecam wszystkim posiadaczom pupili
-
Marzena Rucińska ★★★★★
Korzystam z usług oferowanych przez Salon Norka już od kilku lat. Regularnie strzygę tu swoje psy. Również co kilka miesięcy najstarszy pies ma zdejmowany kamień z zębów. Odbywa się to szybko i sprawnie, a przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Psy są zawsze wypielęgnowane zgodnie z moimi oczekiwaniami, które przedstawiam (cóż jestem dość upierdliwą klientką) na samym początku wizyty. Bardzo dokładnie mówię jak pies ma wyglądać i nigdy się nie zawiodłam. Mało tego Panie pracujące w salonie mają indywidualne podejście do każdego z moich piesków. Ja polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon NORKA Tarchomin?
Salon NORKA Tarchomin znajduje się przy Nagodziców 2, 03-188 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon NORKA Tarchomin?
Można skontaktować się z Salon NORKA Tarchomin pod numerem +48 501 601 148
Jak można dotrzeć do Salon NORKA Tarchomin?
Do Salon NORKA Tarchomin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku