Opinie

  1. Marvo B ★☆☆☆☆

    Nie polecam pani po pierwsze nie słowna nie dotrzymuje terminu a maszynka to sam bym sobie ostrzygł i bez ran bo pani nie zauważyła że pies ma brodawki które ścięła masakra dodatkowe koszty u weterynarza

  2. Andi Gutek ★☆☆☆☆

    Tragedia !!! York wygolony praktycznie do zera. Nogi jak patyki ... Pani chyba bardzo się spieszyła bo kąpiel, strzyżenie oraz czyszczenie ząbków trwało w sumie 1 godzinę. Dodatkowo: - rana na stawie tylnym lewej nózki po zacięciu nożyczkami, - jeden z pazurków przedniej lewej nóżki obcięty tak, że cały wieczór kapała z niego krew. I za ten "fachowy interes" 340 złotych. Nie polecam i nie wrócę.

  3. PAULINA PUC ★★★★★

    Przecudowne miejsce .Nasze pieski zawsze wychodza wspaniale ostrzyżone , zadbane pachnące.P.Agnieszka ma wspaniałe podejscie do zwierzat. Profesionalizm i znajomość swojego fachu. Z calego serca polecam .

  1. Ada Boguszewska ★☆☆☆☆

    STRZEŻCIE SIĘ! Pani nie powinna wykonywać zawodu, nie ma pojęcia co robi… Nasz piesek rasy pomeranian trafił do niej na skrócenie włosa i wyrównanie. Został wygolony maszynką!!! Pani za usługę wzięła 150zl. Pies jest teraz leczony. TRAGEDIA!!!

  2. Alicja Mańkowska ★★★★★

    Byłam z pieskiem pierwszy raz na srzyżeniu w tym salonie. Jestem zachwycona. Piesek ślicznie ostrzyżony, jak prawdziwy sznaucer. Panie przemiłe, z podejściem do zwierząt. Piesek w pełni zaopiekowany. Polecam ten salon z całego serca.

  3. BOŻENA BERNAT ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo profesjonalne podejście do pieska . Strzyżenie na wysokim poziomie, świetny i zgrany zespół. Z pewnością Gizmo będzie korzystać z usług Pań .

  1. Munia B ★★★★★

    Gorąco polecam salon Norka, wczoraj pierwszy raz byłam z moją sunią Jack russell terrier (bardzo dynamiczna) - na usunięciu kamienia bez narkozy. Panie poradziły sobie znakomicie:). Profesjonalna i miła obsługa, pies niezestresowany, ząbki jak nowe :). Polecam wszystkim posiadaczom pupili

  2. Marzena Rucińska ★★★★★

    Korzystam z usług oferowanych przez Salon Norka już od kilku lat. Regularnie strzygę tu swoje psy. Również co kilka miesięcy najstarszy pies ma zdejmowany kamień z zębów. Odbywa się to szybko i sprawnie, a przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Psy są zawsze wypielęgnowane zgodnie z moimi oczekiwaniami, które przedstawiam (cóż jestem dość upierdliwą klientką) na samym początku wizyty. Bardzo dokładnie mówię jak pies ma wyglądać i nigdy się nie zawiodłam. Mało tego Panie pracujące w salonie mają indywidualne podejście do każdego z moich piesków. Ja polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon NORKA Tarchomin?

Salon NORKA Tarchomin znajduje się przy Nagodziców 2, 03-188 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon NORKA Tarchomin?

Można skontaktować się z Salon NORKA Tarchomin pod numerem +48 501 601 148

Jak można dotrzeć do Salon NORKA Tarchomin?

Do Salon NORKA Tarchomin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements