No cóż, du… nie urywa ale jest dużo lepiej niż przed zmianą mięsa na „kraftowe”. Jakość warzyw też poszła do góry, kebab nie jest już wypchany po brzegi kapustą, ale pojawiła się sałata, pomidor etc. Lawasz też zdecydowanie lepszy niż wcześniejsza tortilla. Generalnie zdecydowanie lepsza opcja niż większość zwykłych kul. Będąc głodnym w Arkadii można się skusić :)
Zdjęcia
Opinie
-
Dominik Bocian ★★★★☆
-
Arnold Wrzosek ★★★★☆
Kebab smaczny dla mnie mocne 4,4*, porcja Ok trochę za mało warzyw i zdecydowanie za mało sosów jedna torebka do Talerz Kebab XL 290g to zdecydowanie za mało! Drewniane sztućce Ok choć wytrzymałość widelca na miernym poziomie. Czysto, obsługa ospała …
-
Bartosz Zawadzki ★☆☆☆☆
Burger steakhouse w cenie 25zl zimny, mały - nie ma szans się najeść, do tego przesolone frytki, napoje z dolewki rozcieńczone z wodą. Nigdy więcej BurgerKing.
-
Martyna Dumin ★☆☆☆☆
Tragedia. Niehigienicznie podane jedzenie. Pan najpierw wyobracal w palcach widelec, a potem położył mi go na tacke..
-
R C ★☆☆☆☆
Co się stało z tą siecią... Kiedyś reprezentowali chociaz średni poziom teraz co wizytę zastanawiam się czy nie skończę na WC. Ceny wzrosły. Porcje znacząco zmalały. Dziś w związku z małym głodem zdecydowałem się na małego kebaba rolada a wygląda bardziej jak tost z serem ze względu na rozmiar. Nie polecam, mięso tez znacznie straciło na jakości. Mam nadzieję ze sie zamkna i otworzy się jakiś smaczny kebab w tej lokalizacji ✌️
-
Łukasz Stefanowski ★☆☆☆☆
Jawne oszustwo, wprowadzanie klienta w błąd. Zamówiona kanapka Cheddar Bacon Duo z żadnej strony nie przypominała tej z oferty - bułka rodem z marketu, zwykły plaster sera w dodatku zimny i nierozpuszczony, plaster "mięsa" minimalistyczny i kompletnie niewyczuwalny. Zestaw z kanapką był powiększony o Frytki XXL, strach pomyśleć jak wyglądają małe bo tych było tyle co kot napłakał. Obsługa porażka. O cenie za ten "zestaw" nie wspomnę, kompletnie nie warte żadnych pieniędzy.
-
Wojciech Macura ★☆☆☆☆
Zamówiłem jedzenie prze aplikację „Burger King” przyjechał Pan z zupełnie innym zamówieniem, oczywiście nie przyjąłem. Kurier oznajmił, że wyjaśni sytuacje w restauracji ale oczywiście telefon kuriera zaraz potem był wyłączony, a telefon do restauracji w arkadii w ogóle nie odpowiada. W dodatku strasznie długi i trudny proces odzyskania pieniędzy. NIE polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Burger King Arkadia?
Burger King Arkadia znajduje się przy aleja Jana Pawła II 82, Śródmieście, 00-175 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Burger King Arkadia?
Można skontaktować się z Burger King Arkadia pod numerem +48 512 432 525
Jak można dotrzeć do Burger King Arkadia?
Do Burger King Arkadia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku