Opinie

  1. Agata Nowinska ★★★★★

    Ogromnie polecamy GROOMroom! Nasza Mejsi (Cavalier) jest panikara i długo zastanawialiśmy się czy w ogóle da radę bez nas, w nowej dla niej sytuacji jakoś się odnaleźć. Zupełnie niepotrzebnie! Wszystko było super, Mejsi pięknie wyglada a cała wizyta przebiegła bezproblemowo! Wszystko zostało z nami dokładnie omówione i ustalone! Będziemy wracać!!!

  2. Patrycja Żołądek ★★★★★

    Jestem zachwycona usługami w tym salonie groomerskim! Mój pies Niko wygląda teraz wspaniale – został pięknie wystylizowany. To była jego pierwsza wizyta, a mimo to Niko był radosny i szczęśliwy, co świadczy o świetnym podejściu do zwierzaków. Widać, że pani Marta ma ogromne doświadczenie i troszczy się o czworonogi. Zdecydowanie polecam ten salon – na pewno tu wrócimy!

  3. Anna Sobieszek ★☆☆☆☆

    Jak można tak ostrzyć psa dramat. Jak nie umie Pani rozczesywać kołtunów to proszę się nie podejmować groomingu bo tego nie da się nazwać strzyżeniem. Za samo cięcie maszynka całego psa tyle kasy i jeszcze zero kultury że będzie Pani brała 2 tyle kasy od nas trochę kultury!!! nie umie Pani strzyc to proszę zmienić zawód. Z szacunkiem też proszę odzywać się do własiciela a nie wiecznie z pretensjami do męża trochę kultury osobistej. Nigdy nie miałam z żadną groomerka tyle nieprzyjemności co z Panią. Trochę nawet więcej kultury osobistej

  1. Ewa Matosek ★★★★★

    Dziękujemy Pani Marto , Stuart pięknie ostrzyżony i zadowolony .i my tez

  2. Agata Baraniecka-Kłos ★★★★★

    Polecamy z moimi dziewczynkami to wspaniałe miejsce - Pani Marta to cudowna osoba. Pełen profesjonalizm. Super kosmetyki. Indywidualne podejście Polecamy w 100%

  3. Monika Cybulska ★★★★★

    Pani Marta to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Profesjonalna i z ogromnym sercem do zwierząt. Milka zawsze wychodzi pięknie uczesana i w doskonałym humorze,a nie jest fanką pielęgnacji. Szczerze polecam.

  1. Kinga Mańkowska ★★★★★

    Bardzo polecam! Riko lubi panią Martę, zawsze wraca pięknie ostrzyżony i w dodatku z małą, psią nagrodą. Cenię sobie również wiedzę pani Marty oraz to, że zawsze chętnie się nią dzieli.

  2. Dorota ŚWIĘTOCHOWSKA ★★★★★

    To najlepszy salon w którym byłam ze swoim pupilem. Pani Marta ma wspaniałe podejście do swoich klientów. Mój Tomi aż skacze z radości jak ją odwiedzamy. Jeśli ktoś szuka dla swojego pieska dobrego groomera do z czystym sumieniem polecam. 100% PROFESJONALIZM ❤

  3. Kaja Kujawa ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług w salonie GROOMroom Pieski odebrałam czyste, pachnące i zadowolone :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GROOMroom Salon Psiej Urody?

GROOMroom Salon Psiej Urody znajduje się przy Marii Konopnickiej 20, 05-410 Józefów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GROOMroom Salon Psiej Urody?

Można skontaktować się z GROOMroom Salon Psiej Urody pod numerem +48 728 862 167

Jak można dotrzeć do GROOMroom Salon Psiej Urody?

Do GROOMroom Salon Psiej Urody można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements