Opinie

  1. Grzech ★☆☆☆☆

    Chamska obsługa. Leniwy pracownik z dekoracji nie miał ochoty sprawdzić dostępności produktu (widniejącego na stronie obi jako dostępny) lecz trudny do znalezienia w panującym na regale bałaganie. Gdy jednak z wielką łaską po kilku prośbach towar znalazł- gruby gbur wręczył mi go z bezczelnym komentarzem "głupi ma szczęście".

  2. Łukasz Kasiński ★★☆☆☆

    Do tej pory nie miałem żadnych problemów z zakupami w tym miejscu, aż do momentu, kiedy musiałem zwrócić towar, ponieważ okazał się niepasujący. 35 zł to niewielka kwota i nie o nią tu chodzi, ale o sposób, w jaki zostałem obsłużony przez panią z informacji. Najpierw musiałem czekać, aż pani dokończy rozmowę z koleżanką, a potem usłyszałem pretensje o to, że folia na opakowaniu jest lekko rozcięta. Zwróciłem uwagę, że wiele produktów na półkach jest w podobnym stanie — co potwierdzają również opinie innych klientów. Usłyszałem natomiast, że powinienem „ładnie nożykiem wyciąć i zakleić”, co uważam za absurd. Następnie pani próbowała wmówić mi, że wylewka była używana, mimo że jedynie sprawdziłem, czy pasuje do baterii — produkt nie ma żadnych śladów użytkowania. Nie otrzymałem też żadnej propozycji wymiany na inny rozmiar, tylko usłyszałem nieprzyjemny komentarz w stylu: „proszę zabierać, bo to i tak nie przejdzie reklamacji”. Jak wspomniałem, nie chodzi o te 35 zł, lecz o podejście do klienta. Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, ale takie zachowanie jest po prostu nieodpowiednie. Klient powinien być traktowany z szacunkiem, a nie tak, jakby obsługę wykonywano za karę.

  3. Patrycja Nowak ★★★★★

    Asortyment i ceny przystępne. Mega wiedza i super doradztwo! Pan Piotr z działu łazienek to fachowiec! ​Byliśmy przed południem i Pan Piotr bez problemu pomógł nam z wyborem stelaża podtynkowego ("geberit"). Myśleliśmy, że to proste, ale dzięki niemu dowiedzieliśmy się bardzo dużo! ​Wytłumaczył nam szczegóły techniczne każdej marki (zawory, mechanizmy), zamiast oceniać dobry/słabszy jak konkurencja. Wiedza i humor na bardzo wysokim poziomie. Pomógł nam wybrać idealny kibelek, po który przyjedziemy napewno niedługo. ​Polecamy bardzo serdecznie Pana Piotra i jeszcze raz dziękujemy za taką rewelacyjną obsługę, konkurencja może sie uczyć! 5/5

  1. Siarhei Siniauski ★★☆☆☆

    Dzisiaj po raz drugi odwiedziłem Państwa sklep i po raz kolejny otrzymałem negatywne emocje. Chciałem uzyskać konsultację dotyczącą drzwi, ale w odpowiedzi usłyszałem tylko: „Nie wiem”, „Może”, „Powinni Państwo sami wiedzieć”, po czym pracownik po prostu odszedł. Takie podejście do klienta jest niedopuszczalne. Proszę zwrócić uwagę na jakość obsługi

  2. Alicja Sitarz ★★★★★

    Cudna obsluga Pani Malgorzata z działu farb to złota kobieta Potrafi doradzić jak nikt, zna sie na kolorach, farbach i potrzebach klienta Wyszlismy zaopatrzeni i zaopiekoeani w pelni Dziękujemy!!!!

  3. Piotrek B ★★★★★

    Chciałbym abyście jedynie wzięli Państwo pod uwagę fakt, że zmieniły się przyzwyczajenia klientów odnośnie sposobów płacenia i nie każdy ma przy sobie drobne do wózka. Nie wiem czy badacie Państwo ile klientów rezygnuje z wejścia lub robi mniejsze zakupy z powodu braku bilonu do wózka, ale w mojej ocenie zmiana udostępniania wózków mogłaby znacznie ułatwić zakupy, a Państwu zwiększyć obroty. Poza tym, Polska nie jest już krajem, gdzie kradnie się wózki. Być może ludzie nie będą ich odstawiać, ale patrząc na inne markety (gdzie są wózki bez monet) problem jest marginalny.

  1. Maja ★★★★☆

    Opinie mam cztery: 1. Wielki plus dla miłego Pana z działu płytek, który genialnie pomógł mi w doborze koloru fugi do płytek łazienkowych ściennych i podłogowych. Do tego był bardzo miły i komunikatywny. 2. Minus dla obsługi mojego zamówienia dostawy gresu podłogowego: podczas składania zamowienia poinformowano mnie, że dostawa będzie w godz. 8-13. Na miejsce odbioru do mieszkania jechałam 3 godziny. Byłam na godz. 8. O godz. 12 skontaktowałam się w końcu z konsultantem, który stwierdził, że obsługa mojego zamówienia będzie w godz. 14-20 i że nie wie dlaczego podano mi godz. 8-13, bo takiego przedziału godzinowego nie ma. Myślałam, że wyjdę z siebie. Dostawa przyjechała o 13:15. 3. Wielki plus dla Pana Pawła D. - dostawcy towaru z pkt 2. Pan był mega uprzejmy, miły i silny, bo wniósł 400 kg płytek do mieszkania. Wnioskuję o premię dla tego Pana! 4. Plus dla aplikacji pokazującej kto i jakim wozem przywiezie zamówienie oraz pokazującej trasę. Mega bajer!

  2. Shannadar ★★★★★

    Duży wybór, największa ilość produktów dostępnych od ręki ze wszystkich Obi w okolicy. Obsługa przyjemna i pomocna. W ostatnie dni maja, dzieci z okazji Dnia Dziecka otrzymują od pracowników ochrony roślinki i kwiatki. Polecam ❤️

  3. Adam Rączkowski ★★★★★

    Ta opinia jest przede wszystkim o Panu Cezarym ze stolarni. Zainspirowany jego ławką postanowiłem wykonać swoją. Ponieważ na stolarce znam się słabo, merytoryczna wiedza Pana Cezarego i wsparcie było nieocenione. Panie Czarku - dziękuję za cierpliwość, uśmiech i fachową radę. Właśnie takiego wsparcia potrzebowałem. Mam nadzieję, że pracodawcy docenią Pana podejście do klienta i profesjonalizm. A dzięki Pana pomocy mogliśmy sobie zrobić takie zdjęcie rodzinne na działce :). Wszystkiego najlepszego na Święta! PS. Sklep też bardzo fajny :). Wracam i będę wracał.

  1. Teraz Luszczyca ★★★★★

    Lubię tu wpadać bo i lubię majsterkowanie. Osobiście polecam przyjeżdżać wcześnie rano, bo jest luźno. Dużo miejsca na parkingu. Jest bankomat Euronet. Można płacić kartą i gotówką. Warto szukać na półkach obniżek, bo można trafić "perełki". Sklep otwarty jest od 6:30 w dni powszednie a w sobotę od 7ej. Duży plus za zwroty i gwarancję. Ostatnim czasem dużo kupowałem jak i zwracałem w ciągu 7 dni (ważne paragon i oraz w ciągu 7 dni).. Ani razu nie było problemów. Szybkie zwrot. Zaczął się już sezon wiosenny dużo kwiatów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OBI Marki?

OBI Marki znajduje się przy Radzymińska 303, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OBI Marki?

Można skontaktować się z OBI Marki pod numerem +48 800 624 624

Jak można dotrzeć do OBI Marki?

Do OBI Marki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements