Dziwny system obsługi klientów. „Sklep” „internetowy” ma jedne godziny, stacjonarny inne. Jak się zamówi przez internet to „zamówienie gotowe do odbioru” oznacza że w jednym budynku się go opłaca, a potem się krąży po magazynach w poszukiwaniu produktów. A jak się chce je najpierw obejrzeć i się upewnić to się dostaje fakturę pro forma z którą się krąży po magazynach raz, potem wraca się do budynku sklepu internetowego, płaci się i trzeba iść do magazynów po raz drugi krążyć zbierać zamówienie… Overall oceniam na 3,5 - 4, znalazłam to czego potrzebowałam, a pan na narzędziach metalowych był miły Sklep internetowy bliżej 2,5 jeśli chodzi o odbiór osobisty…
Zdjęcia
Opinie
-
Helena Wróbel ★★★☆☆
-
Adrian i Patrycja Parfieniuk ★★★★★
Świetna obsługa klienta. Pani Anna S. – profesjonalna, pomocna i bardzo zaangażowana, Pani chyba pracuje 24/7 :) Myślę, że większość sprzedających olałoby temat, z którym się spotkałem, a tutaj zaskoczyłem się bardzo pozytywnie. Wszystko zostało załatwione sprawnie i bez żadnych problemów. Zdecydowanie polecam.
-
Konrad Pro ★☆☆☆☆
Z przykrością wystawiam pierwszy zasłużony komentarz negatywny firmie KIM. Dzisiejsza sytuacja pokazała kompletny brak szacunku wobec klienta oraz rażące niekompetencje w obsłudze zamówień internetowych. Po przyjeździe do punktu, w którym miało znajdować się moje zamówienie, zostałem najpierw odesłany do innego budynku – rzekomo właściwego miejsca odbioru. Na miejscu, po podaniu nazwiska oraz informacji o zamówieniu przez Allegro, usłyszałem jedynie, że „nic tu nie ma” i że potrzebny jest pięciocyfrowy numer zamówienia. Gdy powiedziałem, że posiadam jedynie numer zamówienia Allegro, zostałem odesłany… z powrotem do pierwszego budynku. W skrócie: nikt nie wiedział, gdzie jest moje zamówienie, nikt nie potrafił mi pomóc, a odpowiedzialność była zrzucana z jednego działu na drugi. Na koniec usłyszałem wprost, że „nie jestem od zamówień internetowych”. Takie traktowanie klienta – jak zbędnego problemu – jest niedopuszczalne. Nie oczekuję czerwonego dywanu, ale podstawowej kultury, kompetencji i chęci pomocy. Zamiast tego spotkałem się z ignorancją i lekceważeniem. Finalnie – zamówienia nie odebrałem, za to złożyłem je w konkurencyjnym sklepie, 500 metrów dalej, w Castoramie, gdzie obsługa nie tylko była uprzejma, ale też dołożyła starań, by znaleźć produkt na magazynie – mimo że nie był wystawiony na sklepie. Firmie KIM dziękuję – więcej zakupów nie będzie. Zdecydowanie odradzam zakupy każdemu, kto oczekuje profesjonalizmu i szacunku do klienta.
-
Rafal Kuś ★★★★★
Gorąco polecam Centrum Kim, zwłaszcza pawilon z płytkami. Pracuje tam niezwykle miła, uprzejma i energiczna Pani. Jestem bardzo wdzięczny z małżonką za jej pomoc i świetną obsługę. Centrum ma bardzo dogodne godziny otwarcia oraz wygodny parking z długimi miejscami parkingowymi. Czym uzasadniam jeszcze swoją pozytywną opinię ? Otóż, trafił nam się nieoczekiwany remont łazienki i potrzebowaliśmy niewielką ilość (dwie paczki) określonego rodzaju płytek. Skierowaliśmy się do sklepów na Bartyckiej w sobotę, z nadzieją że je tam kupimy. Niestety, płytek nie było, a jeśli już to dostępne najwcześniej za dwa tygodnie. Ogólnie odczuliśmy lekkie zniechęcenie sprzedawców, co nas trochę nie dziwiło, potrzebowaliśmy bowiem tylko dwóch paczek glazury, więc to dla nich żaden biznes. W którymś sklepie sprzedawca wspomniał nam o Centrum KIM, które pominęliśmy w poszukiwaniach. Jak pojechaliśmy do centrum KIM była już sobota popołudniu. Płytek nie było na wystawie, coś mnie jednak tknęło, by zapytać o nie Panią Sprzedawczynię. Pani stwierdziła, że owszem, płytki nie są u nich w ofercie, ale żebyśmy chwilę zaczekali, zorientuje się w temacie i co można zrobić. Po paru minutach powiedziała, że szansa na ściągniecie płytek jest, na początku tygodnia, potwierdzi to w poniedziałek. W poniedziałek rano dostałem telefon, że płytki będą we wtorek, najpóźniej w środę. We wtorek przed południem kolejny telefon – płytki są na miejscu i czekają na odebranie. Zamurowało mnie kompletnie. Jak wspomniałem, w centrum KIM byliśmy w sobotę popołudniu, Pani w parę minut ogarnęła temat i płytki były w zasadzie po półtorej dobie. Straciliśmy ponad 2 godziny w innych sklepach na Bartyckiej szukając płytek i coś co urastało w nich do rangi „nie da się”, w KIM zostało załatwione w parę minut w stylu: „Pan poczeka, zobaczę co mogę zrobić by pomóc. Jest szansa sprowadzić, nie obiecuję, że się uda, ale w poniedziałek zadzwonię i potwierdzę”. I gotowe ! Nie ważne było, że to tylko dwie paczki płytek, jak klient potrzebuje, to trzeba mu pomoc. Naprawdę rewelacyjna obsługa. Sprawa została załatwiona perfekcyjnie. Jeszcze raz dziękuję Pani Sprzedawczyni i polecam Centrum KIM.
-
Tomasz Chwaleba ★☆☆☆☆
Chcialem kupić przedlużacz 50m w cenie 270 zł, pan z obsługi w mojej obecności zmienił cene na 370, i chciał mi sprzedać ten przedłużacz za 360. Żenada
-
Wojciech Rozwadowski ★★★★★
Super fachowcy, rewelacyjne ceny, po prostu 100 pro, na prawdę polecam :) I to niezależnie od działu do którego się udamy :)
-
Lena Litwin ★★★☆☆
Miejsce bardzo dobrze wyposażone, ale obsługa to jest nieporozumienie. Panowie z działu 1 od razu jak weszłam zaczęli się śmiać i podczas obsługi traktowali mnie bardzo pobłażliwie. Serio to jest takie śmieszne, że kobieta jest w sklepie budowlanym?
-
TomiGamir (TomiGamir) ★☆☆☆☆
Nie polecam kontaktu z obsługą sklepu. Mój błąd że dałem się omamić pięknymi słówkami przez obsługę. Finalnie przepłaciłem za ten sam towar kilkaset złotych a wystarczyło złożyć internetowe zamówienie i chwilę poczekać. Nie polecam.
-
Rafał Machowski ★★★★☆
Wylewka wyrownujaca Atlas SMS 15 za 49 zl to taniej niż w Leroy (chyba 56) na dzien 31.10.2022. Duży wybór śrubek, nakretek itd. Listwy glazurnicze i katwoniki plastikowe w przystępnych cenach. Wybór jak w markecie a czasem nawet lepiej. Powinien stać ekspress do kawy za np 2 zl ;) lub gratis przy zakupach np powyzej 100 zl.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kim Sp. z o.o. - CENTRALA?
Kim Sp. z o.o. - CENTRALA znajduje się przy Bartycka 114, 00-716 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kim Sp. z o.o. - CENTRALA?
Można skontaktować się z Kim Sp. z o.o. - CENTRALA pod numerem +48 225 596 200
Jak można dotrzeć do Kim Sp. z o.o. - CENTRALA?
Do Kim Sp. z o.o. - CENTRALA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku