dałabym zero gwiazdki, jak w poprzednich opiniach pies łysy nawet wąsy obcięte. Nigdy więcej pies się tam nie pojawi i ODRADZAM wszystkim.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Haleta ★☆☆☆☆
-
Kinga Pokorska ★☆☆☆☆
Pan, który prowadzi salon nie zna się kompletnie na psach, a już tym bardziej na strzyżeniu ich. Stanowczo odradzam!!!! Salon zasługuje na 0 gwiazdek. Pies wyszedł nie do poznania- ścięty na łyso, mimo że ustalenia były inne. Brak profesjonalizmu, Pan nie potrafi nic innego prócz cięcia na łyso. NIGDY W ŻYCIU PONOWNIE W TYM SALONIE.
-
Marta Trojnar ★☆☆☆☆
Powinno być zero gwiazdki. Kazali nam zostawić psa na 2 godziny. Jak go odebraliśmy to nie poznaliśmy czy to ten sam pies. Pies łysy i przerażony na stole tego pana był jeszcze jeden pies, też york... Przerażony i przywiązany za szyję.. zrobiło mi się go tak szkoda że chciałam go stamtąd zabrać
-
Jagoda Szczepankowska ★☆☆☆☆
Zdecydowanie NIE POLECAM! Pies ogolony do zera, najgorsze w tej wizycie to pazurki obcięte do krwi! Pies smutny, jak nigdy po strzyżeniu nie poszedł do człowieka z merdającym ogonkiem. Shih tzu.
-
Monika Mikołajczyk ★☆☆☆☆
Omijajcie to miejsce, płakać mi się chciało jak zobaczyłam swojego yorka. Facet ogolił go prawie do zera, nie ma pojęcia o strzyżeniu, bierze maszynkę i leci jak popadnie niezależnie od rasy psa. Tragedia, niech Wam nie przychodzi do głowy tam wchodzić!!!!
-
ruda mówi ★☆☆☆☆
AKTUALIZACJA: Po wizycie w tym salonie sierść włos mojego psa został totalnie zniszczony. Nie udało mi się go odbudować mimo, ze tylko RAZ poszłam nie do swojego fryzjera. Wszystko przez to, że pies został obstrzyżone maszynką. Yorka nie można strzyc maszynką!! Włos wtedy nie rośnie długi, tylko zaczynaja robic się loki i włos traci pigment. Z czekoladowej sierści już nic nie zostało. BŁAGAM OMIJAJCIE TO MIEJSCE!!!! Absolutnie nie. Pies obstrzyżone fatalnie. Okropne podejście do klienta. Cena inna niż omówiona podczas rozmowy telefonicznej. Mój pies wyglada jak z horroru.
-
Michal Wawrzonkowski ★☆☆☆☆
Żona dziś była z yorkiem . Psa nie poznałem. Porażka totalna. Sunia prawie łysa . Zero bródki , grzywki ... Ślady po maszynce ... Bardzo nie polecam
-
Marta Tarczyńska ★★★★★
Mój pies jest dzikusem i to jedyne miejsce gdzie daje sobie obciąć pazury i wychodzi wesoły :) pazurki obcięte krótko, idealnie i bez skaleczeń. Polecam :)
-
Ula B ★★★★★
A ja bardzo polecam tego Pana. Oddałam na strzyżenie moje 2 pekińczyki. Pieski odebrałam pięknie ogarnięte, nie stała im sie żadna krzywda, wesołe jak zawsze. Pan szczerze odpowiedział zapytany przeze mnie, czy sprawiały kłopot, odpowiedział że troche dziewczynka- nawet jak ja ją czesze to potrafi kąsać. Ale gdyby im działa sie krzywda to bym to zauważyła. Nic sie nie działo, a pieski wyszły z salonu śliczne i szczęśliwe. Polecam 100%. Jeszcze tu wrócę :)
-
Afis ★☆☆☆☆
Fryzjer, ma zero pojęcia o strzyżeniu na wejsciu pyta kto tak brzydko ostrzygł tego psa, mimo że pies był strzyżony 6 miesięcy temu, awanturuje się przez telefon, mówi inną sumę niż na miejscu, zamyka psa w klatce mimo że prosi się go oto by tego nie robił, bo pies sie boi I chodzi potem osłupiały kłóci się I krzyczy. Do tego fryzjer ten jest uważany za osobę psychiczną I ma słabą opinie wśród innych fryzjerów na Targówku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Psi Salon ,,Dog Art"?
Psi Salon ,,Dog Art" znajduje się przy Piotra Wysockiego 15, 03-343 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Psi Salon ,,Dog Art"?
Można skontaktować się z Psi Salon ,,Dog Art" pod numerem +48 604 611 124
Jak można dotrzeć do Psi Salon ,,Dog Art"?
Do Psi Salon ,,Dog Art" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku