Niestety z przykrością stwierdzam, że to miejsce nie spełniło żadnych moich oczekiwań (a chciałam po prostu dobrze zjeść) Od obsługi, która mimo podejścia do baru nie raczyła zaszczycić nas wzrokiem, po długi czas oczekiwania na zamówienie (nikt nawet się nie zająknął że będzie to 35 min na dwa burgery przy praktycznie pustej sali). Lokal - co tu dużo mówić - dość brzydki, na ścianach obrazy wygenerowane przez AI (słabe), ale to jedzenie jest przecież duszą i sensem lokalu. Idąc tym tropem lokal jest bez duszy. Burgery były zamordowane, przesmażone, bułka okej ale to co zrobiono temu mięsu woła o pomstę do nieba. Raz i nigdy więcej, trzeba jednak było czytać ostatnie opinie - średnia lokalu zdecydowanie zawyżona…
Zdjęcia
Opinie
-
Be Zet ★☆☆☆☆
-
Kamila Golka ★☆☆☆☆
Nie polecam tej restauracji. Pizza była naprawdę słaba – zamiast sosu pomidorowego użyto prawdopodobnie koncentratu, który był bardzo kwaśny i zepsuł cały smak dania. Po zamówieniu dodatkowych sosów do pizzy czekaliśmy na nie aż 15 minut, po czym kelnerka poinformowała nas, że o nich po prostu zapomniała (a w lokalu była tylko jedna, sześcioosobowa grupa gości). Na grzańca czekałam około 40 minut i dopiero po trzykrotnym przypomnieniu się kelnerka go przyniosła. Obsługa powolna, jedzenie niesmaczne – zdecydowanie nie polecam tego miejsca.
-
Jacek Bielak ★★★★★
Fajny lokal, miła obsługa kelnerska,duży parking,jedzenie dobre ,w sam raz na spotkanie towarzyskie
-
Maciek Maciek ★★★★★
Bardzo miła obsługa krótki czas oczekiwania możliwość wejścia z pupilem oraz woda dla pupila co się nie zdarza bardzo dobra pizza fajne ceny Piza nie za cienka oraz nie za gruba polecam
-
thescreamofevil ★☆☆☆☆
Nigdy więcej... !!!! Lasagne kwaśna, zepsuta. Hotdog surowy.. Zupa dnia to rosół z dashi wołowe(proszek) z makaronem, a to i tak była najlepsza pozycja, bo jadalna...
-
Bogdan Romanowskiy ★★★★★
Zamówiłem Pizzę 4 sera , średnią. 42 za wszystko ( łącznie za dostawę ). A przyjechała mała ( może to i była średnia , ale moim zdaniem to była mała ). Nawet spoko pizza. Po godzinie czasu , zamówienie dotarło do mnie. Pizza przyjechała Ciepła.
-
Michał Szwedo ★★★☆☆
Wszystko przyjechało zimne, więc trudno to sensownie ocenić. Cheeseburger solidny, nic wybitnego, ale do zjedzenia. Zimne frytki nigdy nie są dobre, dlatego nie mogę ich pochwalić. Spróbuję kiedyś jeszcze raz, może uda się trafić żeby jedzenie przyjechało w odpowiedniej temperaturze. Na razie niestety rozczarowanie.
-
Day_Is_Gone ★★★☆☆
A więc hamburger szarpana wołowina bardzo dobra, bułka bez szału. Co do drugiej pozycji jest potencjał nawet smaczne ale proszę zamiast naczosów dajcie więcej mięsa, w moim przypadku że świecą było go szukać. Plus za szybką dostawę.
-
Łukasz Stypuła ★★★★★
Ciekawe pomysły, wyraziste smaki, żadnej sztampy. Chłopaki lubią to co robią i to wyraźnie czuć w ich daniach. Miła odmiana godna polecenia. Niedawno otworzyli ciekawy ogródek, który sam muszę odwiedzić.
-
Kasia Laszczak ★☆☆☆☆
Jestem bardzo zawiedziona. Pizza Italiana mająca zawierać szynkę parmeńską, miała zwykłą tanią szynkę. Do tego pomidory były pokrojone w plasterki grubości 2cm. W frytkach znaleźliśmy włos, a żeberka były niedopieczone. Blok czekoladowy był polany najzwyklejszym sosem toffi z aro albo innej firmy dobrej jakość xd (w menu blok miał zawierac solony karmel). Bardzo NIE polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gastronauci?
Gastronauci znajduje się przy Abramowicka 57, 20-391 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gastronauci?
Można skontaktować się z Gastronauci pod numerem +48 792 942 312
Jak można dotrzeć do Gastronauci?
Do Gastronauci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku