Opinie

  1. bozenna Mech ★☆☆☆☆

    Firma oszukuje ludzi, informacje na stronie Sindbad nie mają nic wspólnego z rzeczywistością że tabor jest zmieniany co 3 lata...żart, zero standardów brak gniazdek elektrycznych w fotelach,brak wifi, fotele skrzypią że starości, klimatyzacja słabo działa i zagrzybiona, autokary podstawiane nie mają nic wspólnego z tymi ze zdjęć. Firma Sindbad podzleca kursy realizowane innym firmom, starymi gratami na trasy 15-20h jazdy z fatalna obsługą, brak kultury, chamskie teksty typu "jak się nie podoba proszę wysiąść". Nikt nie informuje o realnym czasie przejazdu a godziny podawane w rozkładach są fikcja. Kobiecie nikt nie pomaga wstawić walizki do schowka, brak miejsc na bilecie, kierowca sam wskazuje gdzie masz usiąść, nie masz nic do powiedzenia, nie możesz wybrać gdzie chcesz, Autokar podstawiony na trasie Warszawa - Grodno nie oznakowany logiem stary 20 letni, fotele w fatalnym stanie, brudne obicia, ciasne, strach dotknąć czegokolwiek. Polecam pisać reklamacje skargi do rzecznika praw konsumenta.

  2. Mateusz Duzinkiewicz ★☆☆☆☆

    W podróży z Londynu do Wroclawia zamiast normalnego autokaru z toaletą podstawili busika bez toalety dodatkowo w trakcie jazdy klimatyzacja nawiewala śmierdzące spalinami powietrze. Po zgloszeniu reklamacji usluszalem, ze firma nie bierze odpowiedzialności za takie zdarzenia i nic mi sie nie należy.

  3. Vika Kaleva ★☆☆☆☆

    Autobus nr 152 Warszawa - Bruksela miał odjechać o 15:15 30.07.2023. Minęła godzina , autobus jeszcze nie odjechał, czeka na ludzi. Mnie to nie obchodzi. Mam swoje plany , nie mogę mieć opóźnienia. Chce zwrot pieniędzy i nigdy nie skorzystam się z Sindbad usług! Obsługa - 1/5

  1. radek sikora ★★★★★

    Super ludzie którzy załatwią wszystko na 1000 %.

  2. Marek Mogilski ★☆☆☆☆

    Oj, widzę, że nie trzeba tu nic dodawać, patrząc na opinie osób poniżej. Ale takiego dna dawno nie spotkałem, więc motywacja wciąż jest wystarczająca żeby jednak sprawiedliwości ułatwić zadość. To już dla uproszczenia: - puszczanie głośno muzyki i filmów pomimo głośnych sprzeciwów chcących spać pasażerów (RMF na cały regulator o godzinie 3-4 nad ranem) - koniec końców negocjacje zakończone sukcesem ale po co tyle walki - ogromna walka żeby ubłagać kierowców aby pozwolili wysiąść dwóm pasażerom, którzy chcieli wysiać w Poznaniu, chociaż autokar i tak się zatrzymywał - jasne niech jadą do Warszawy tam i z powrotem kolejne 9 h bo Panom kierowcom brakuje 5 min na wypuszczenie pasażerów. Tylko nieustępliwość pasażerów pozwoliła na osiągnięcie celu, ale za cenne jeszcze gorszego traktowania dalej jadących pasażerów - o licznych innych chamskich odzywkach i zachowaniach już nie wspomnę, ale byłoby co wyliczać

  3. Nomader ★☆☆☆☆

    Miałem tą nieprzyjemność jechania wczoraj na relacji Warszawa-Niemcy. Do granicy jakoś szło. Na granicy przesiadka do innego autobusu. Dwóch kierowców i nie ogarnięta panienka, która nie radziła sobie ze zwykłą organizacją. Po czym poleciała do kierowcy się poskarżyć. Ten udawał wielkiego Pana i zaczął mordę drzeć jak głupi. Zero kultury osobistej. Na zwykłe pytania ludzie dostawali chamskie odpowiedzi. Na sam koniec jak na złość kierowca chciał pokazać kto jest panem i włączył głośno disco polo przez całą noc. Chyba nie tak powinien wyglądać przejazd. Wyślijcie swój personel na kurs dobrych manier.

  1. Rafał Wieloch ★☆☆☆☆

    16-go czerwca 2022-go roku wyruszyłem z Chorzowa do Suttgartu. W Opolu przesiadłem się do piętrowego autokaru, nr boczny N10. W środku przydzielono mi zaszczytne miejsce nr 60 tzn. przy 4-ro osobowym stoliku tyłem do kierunku jazdy, gdzie czekała mnie podróż 15-to godzinna. Bilet zamawiałem on line miesiąc wcześniej. Takie miejsca powinny być wydawane maruderom, którzy wykupują bilet na ostatnią chwilę. Pilotki to inna bajka. Pani Anna i praktykantka Justyna. Poprosiłem o zamianę tego miejsca na inne. Pani Anna powiedziała, że to niemożliwe. Po wstawiennictwu uprzejmego Pana Kierowcy, łaskawie się zgodziła ale zła, że nie jest po jej myśli, powiedziała mi, że "mogę iść na górę ale żebym niczego tam nie pił ( alkoholowego), bo dziwnie pachnę. Powiem tyle: mam 45 lat, na tej trasie jeżdżę od listopada 1997-go roku ( może tej aroganckiej i chamskiej pani nie było jeszcze na świecie), Sindbad też był kilkukrotnie w ciągu tych lat, ale nikt w tak chamski sposób mnie nie potraktował i to jeszcze przy współpasażerach. Gratuluję firmie Sindbad doboru personelu. Nie pozdrawiam, nie polecam wręcz odradzam.

  2. Karol Sztuk ★☆☆☆☆

    Nie polecam przewoźnika. Brak szacunku i lojalności do klienta. Klient wyszedł w Słubicach na chwilę do toalety po chwili autokar bez czekania i informowania się pojechał bez niego z jego bagażami. Wstyd i hańba co to ma być za firma ??? Każdemu odradzam !

  3. Kamila Radziewska ★☆☆☆☆

    Chciałabym opisać jak wygląda realizacja zakupionego w Sindbad przejazdu na trasie Niemcy - Lublin - a właściwie jej brak. Opisuję tą sytuację dla przestrogi i by ostrzec innych potencjalnych pasażerów. Moja Mama zakupiła bilet, zakładający przesiadkę na wrocławskim dworcu. Nadmienię, iż usług Sindbada na tej trasie zdarzało się jej już wcześniej korzystać. Po przejechaniu połowy trasy i dotarciu do przystanku przesiadkowego, autobus do którego miała się przesiąść odjechał zanim zdążyła do niego wsiąść. I bynajmniej nie ociągała się z przesiadką. W momencie wyjścia z jednego autobusu i przejścia do drugiego ten 2 już odjeżdżał. Mimo kontaktu z infolinią Sindbad, firma zdecydowała, że zrealizuje zakupiony bilet jedynie w połowie. Również Pilotki autokaru nie udało się przekonać, by autobus wrócił po pasażerkę. Chciałabym dodać, iż rozmowa z Panią Pilotką, nie należała do najmilszych i była znacząco poniżej jakichkolwiek zasad obsługi klienta. Jedyna odpowiedź na rozwiązanie tego problemu, jaką miała Pilotka to "proszę w poniedziałek zgłosić reklamację" i "Pani przecież zniknęła". Totalnie nie obchodziło ją, iż pasażer w połowie trasy o godzinie 6 rano został zostawiony w punkcie przesiadkowym.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biuro Podróży Sindbad?

Biuro Podróży Sindbad znajduje się przy Wita Stwosza 48, 02-661 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biuro Podróży Sindbad?

Można skontaktować się z Biuro Podróży Sindbad pod numerem +48 887 776 655

Jak można dotrzeć do Biuro Podróży Sindbad?

Do Biuro Podróży Sindbad można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements