Opinie

  1. izabella sekula ★★☆☆☆

    Kupując następne wakacje na pewno nie polecę z biurem orex. Przez cały pobyt w Turcji w sezonie (miesiąc sierpień) nie działał klimatyzacja w pokoju. Byliśmy z czteroletnim dzieckiem. W dzień nie spędzaliśmy czasu w pokoju bo po prostu się nie dało wytrzymać. W nocy okna nie można było otworzyć ponieważ nasz pokój był od strony, gdzie była scena i imprezy. Dziecko nie umiało spać ze względu na hałas oraz duszność, wysoka wilgotność. Pościel przepocona. Codziennie zgłaszano że klimatyzacja nie działa. Rozumiem że było duże obłożenie i nie było możliwości zmiany pokoju. Ale po powrocie biuro podróży totalnie nas olało. Żadnej kompensaty. Żadnej zachęty żeby polecieć z nimi kolejny raz. Wakacje odklepane. Klient zapłacił. Nara. Więcej nas nie interesuje. Z pewnością więcej nie wybiorę tego biura ponieważ tam nie dbają o klienta.

  2. Joanna Kicińska ★☆☆☆☆

    Pora podzielić się informacjami. W biurze podróży informacja, ze pokój hotelowy jest w części nowej. Otrzymaliśmy pokój w starej części dosłownie jak za komuny w dodatku brudny. Klimatyzacja śmierdząca. Następny dzień kombinowali, żeby wszystkich razem umieścić w jednym pokoju twierdząc, że nie mają miejsc. Dosłownie walka słowna z pracownikami. Interweniował nasz rezydent. Jak zobaczył zdjęcia zrobione w pokoju to pokiwał głową i powiedział, że wszystko załatwi. Udało się dostać taki za jaki zapłaciłam. Hotel w Egipcie- Sindbad. Jak mi się uda to wrzucę zdjęcia pokoju.

  3. Catch_Me ★☆☆☆☆

    Nigdy więcej biura Anex i ich linii lotniczych SkyUp! Zero informacji o zmianach, bardzo słaby kontakt, beznadziejny rezydent. Problemy były od samego początku - nie dali znać o przesunięciu wylotu o 1h wcześniej (ok, byliśmy i tak już na lotnisku), gdzie ludzie z innych biur byli o wszystkim na bieżąco informowani i od razu już o tym, że powrót mają przesunięty o dobę później i to do innego miasta (zmiana z Katowic na Warszawę). My (jedyni z Anexu) o wszystkim dowiedzieliśmy się dopiero wieczór przed planowanym wylotem i jako jedyni nie mieliśmy przedłużonej od początku doby hotelowej. Ciężko było się skontaktować z rezydentem, słabo mówił po polsku, kręcił i kłamał, sporo spóźniał się na umówione spotkania. Celowo dopłaciliśmy trochę do Anexu, bo niby Join Up gorsze, a tam mieli stały kontakt i wszystko załatwione. Poza tym przy uszkodzonym bagażu nic nie ugracie, bo najtańsze linie z pozaeuropejskimi standardami. Oprócz tej zmiany, potem (choć już z kontaktem) było kolejne przesunięcie lotu… Pobyt w Egipcie z kupą niepotrzebnego stresu oraz nerwów, nie polecam!

  1. Karina Jurkiewicz ★★★★★

    Oceniam pobyt z tym biurem 09.2025. Wszystko ok, tureckie linie lotnicze Mavi Gok ok, miejsca w samolocie wygodne. Po wyjściu z lotniska czeka obsługa Anexu, otrzymujesz garść informacji: gdzie iść, zaproszenie na spotkanie z rezydentką, info o busie transferowym. Hotel ok. Dobra opieka rezydentki. Biuro godne rozważenia. Byłam w Turcji, na riwierze i polecam serdecznie. Miejscowość Matmulthar godna polecenia, tętni życiem, dobrze skomunikowana z Alanya, sklepy, restauracje, kantory, wycieczki fakultatywne. Dużo atrakcyjniejsza miejscowosc niż przereklamowane Side.

  2. Travel Wizja ★★★★★

    Organizacja wyjazdu, zakup imprezy turystycznej, zakup biletów lotniczych na przeloty, wszystko jasne i przejrzyste. Warto skorzystać.

  3. Helena Gąsior ★★☆☆☆

    Wykupiłam wycieczkę z Orex Travel do Turcji. Side Selenium. Wykupione HB - do posiłków nie ma napojów bezpłatnie. Można sobie za nie zapłacić! Niektórzy wczasowicze niezadowoleni. Cofnęli nam godziny wylotu z Turcji z 23.30 na 10.30. Zamiast całego dnia ze śniadaniem i kolacją mamy się spakować i wyjechać przed śniadaniem. Pokoje są ok. Basen mały, ale ok.

  1. Krystian S ★☆☆☆☆

    Skradziony jeden dzień, beznadziejny rezydent, który zamiast zapobiec utraty telefonu doprowadził do jego kradzieży. Dotyczy wylotu do Turcji 24 maja. Zdecydowaliśmy się na wylot z Katowic, mimo iż jesteśmy z Wrocławia, bo oferta z Katowic na 4 dni przed wylotem przewidywała przyjazd do hotelu o godzinie 9.00 dnia 24 maja, natomiast zmienili ją na dzień przed wylotem tak, że dotarliśmy do hotelu o 2.00 dnia następnego. Po wyjściu z autokaru zorientowałem się, że zostawiłem telefon na siedzeniu i od razu dzwoniliśmy do rezydenta aby skontaktował się z kierowcą... po 20 nieodebranych połączeniach zaprzestaliśmy "budzenia" PANA rezydenta. Zaraz po śniadaniu wznowiliśmy próbę kontaktu w nadziei, że może kierowca autokaru tego wieczoru kończył kurs - rezydent łaskaw odebrać (po kolejnych dwudziestu próbach), nie kryjąc zdenerwowania, że ktoś mu przeszkadza w ten piękny słoneczny dzień, odpowiedział, że jak będzie u nas o 14.00 to przyjmie zgłoszenie :))) Po dwóch dniach otrzymaliśmy oficjalną informację, że telefonu nie ma... Zgłaszając ten fakt w hotelu i chęć zgłoszenia tego na policję, obsługa hotelu w 10 minut dodzwoniła się bezpośrednio do kierowcy!!! On niestety miał kurs powrotny na lotnisko, więc przewinęło się znowu mnóstwo ludzi przez autokar... Stąd stwierdzenie, że rezydent zamiast zapobiec zgubie doprowadził do kradzieży telefonu... Resumując, na miejscu nie licz na żadną pomoc i opiekę operatora, cała nadzieja w obsłudze hotelu, który oceniam jako fantastyczny i godny polecenia ze świetną obsługą -> Seaden Sea Planet w Kizilot.

  2. Klaudia Owczarek ★☆☆☆☆

    Najgorsze biuro podróży, z jakim do tej pory mieliśmy okazje podróżować. Wstępna godzina wylotu to 3:15 a powrotu 21. Dzień przed wyjazdem zmiana godziny z 3 nad ranem na godzinę 20! W 1 dzień pobytu już otrzymaliśmy informacje, że godzina powrotu również zmieniona z 21 na 10 rano. Więc automatycznie straciliśmy 2 dni z 6-cio dniowego wyjazdu. Wycieczka organizowana przez biuro podróży, za te pieniądze również nie powala - nie polecam. Biuro podróży nie odpowiada na wiadomości, zerowy kontakt. Jednym słowem - polecam się trzymać od tego biura z daleka, jesli nie chcemy się denerwować na wakacjach i spędzić miło czas ;)

  3. Sylwia Kot ★☆☆☆☆

    Nigdy przenigdy nie kupujcie wycieczek z tego biura. Kontakt z biurem jest zerowy. Zdecydowaliśmy się na wykupienie wycieczki z ich biura bo była w miarę korzystna cenowo ale przede wszystkim dlatego, że wylot do Egiptu miał być o 4 rano a powrót z Egiptu o 23 więc świetne godziny dzięki którym nie tracilibyśmy żadnej doby z wakacji. Ostatecznie 2 doby ucięte a organizator oferuje zwrot 180zł X D! Gdyby nie pośrednik wakacje pl to byśmy nawet nie wiedzieli że z 20 mamy zmieniony lot powrotny na 3 rano- inni byli od innych pośredników i nie byli poinformowani.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Orex Travel Sp. z o.o. by ANEX?

Orex Travel Sp. z o.o. by ANEX znajduje się przy Aleje Jerozolimskie 132, Ochota, 02-305 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Orex Travel Sp. z o.o. by ANEX?

Można skontaktować się z Orex Travel Sp. z o.o. by ANEX pod numerem +48 732 084 444

Jak można dotrzeć do Orex Travel Sp. z o.o. by ANEX?

Do Orex Travel Sp. z o.o. by ANEX można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements