Opinie

  1. Marta Marta ★☆☆☆☆

    Dno, dno i dno. Infolinia nie informuje o możliwości wykupienia miejsc w samolocie. Efekt? 10h godzin rodzina z małymi dziećmi rozrzucona po całym samolocie. Wycieczka za ponad 40tysięcy i początek urlopu w stresie

  2. Weronika X ★☆☆☆☆

    Sprzedali nam w biurze wycieczkę, która zupełnie nie ma pokrycia w rzeczywistości. Brak należytego supportu w sprawnym działaniu na rzecz zlikwidowania wady na miejscu. Niekompetentne i olewcze podejście rezydenta za granicą. Rozczarowujące.

  3. Kirill ★☆☆☆☆

    Najgorsza firma, z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Przyjechaliśmy 4.08.25, a wyjechaliśmy 10.08.25. Nie zostaliśmy uwzględnieni na liście transferowej. Było o 3:40 nad ranem. Ostatecznie wsadzili nas do autobusu o 4:00 i musieliśmy się przesiąść w innym hotelu. Bardzo złe wrażenia o tej firmie. Nie spełniała ona deklarowanych standardów. Nie polecam nikomu korzystania z usług tej firmy.

  1. Veronika Zhukouskaya ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam biuro podróży Itaka. Wycieczka „Kraina Bajki”, którą dostałam na urodziny, okazała się wielkim rozczarowaniem i zwykłym oszustwem. Pani w salonie celowo wprowadziła nas w błąd — mówiła, że w autobusie wykupiono już 40 miejsc i zostały tylko dwa, dlatego nie ma możliwości rezerwacji siedzeń, a w rzeczywistości w autobusie było tylko 29 osób i mnóstwo wolnych miejsc. Obiecywano też darmowy bilet do Disneylandu w dniu moich urodzin, pokaz fajerwerków, wejście na wieżę Eiffla — nic się nie sprawdziło. Pilotka na miejscu sama to zweryfikowała i była w szoku, jak można tak oszukiwać klientów. Śniadania w hotelu okropne, musiałam kupować jedzenie sama, a w autobusie kierowcy sprzedawali kawę i herbatę po 5 złotych, oprócz piwa — żenada. Program w pośpiechu, brak czasu wolnego, strata pieniędzy i zmarnowane urodziny. Nie polecam nikomu!

  2. Yury Zhukouski ★☆☆☆☆

    Nie polecam biura podróży Itaka (Galeria Mokotów). Kupiliśmy wycieczkę „Kraina Bajki” jako prezent urodzinowy dla mojej żony i niestety okazała się kompletnym rozczarowaniem oraz jednym wielkim oszustwem. Agentka zapewniała, że: • przyjedziemy do Paryża o 9 rano, • wrócimy po pokazie fajerwerków w Disneylandzie, • żona wejdzie do Disneylandu za darmo w dniu urodzin, • będziemy mieli zarezerwowane miejsca w autobusie, • w programie będzie wejście na wieżę Eiffla i degustacja lokalnych potraw. Wszystko okazało się nieprawdą: • przyjechaliśmy do Paryża dopiero o 14, • do Disneylandu zapłaciliśmy za bilet mimo darmowego wstępu, • wyjechaliśmy stamtąd o 18, bez obejrzenia pokazu fajerwerków, • brak wejścia na wieżę Eiffla, brak degustacji, • fatalne śniadania w hotelu, musieliśmy kupować jedzenie sami, • program był źle zaplanowany i w pośpiechu, • autokar niewygodny, a kierowcy nieuprzejmi i sprzedający alkohol wbrew regulaminowi. Wszystko zostało zgłoszone pilotce wycieczki, która sama była w szoku i potwierdziła, że tak nie powinno wyglądać. Obietnice były kłamliwe, a urodziny mojej żony zostały zepsute. Nie polecam nikomu — Itaka Galeria Mokotów to jeden wielki zawód i brak profesjonalizmu. Uważajcie!

  3. Jadwiga Wlodarczyk ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa, polecam Pana Sebastiana. Wycieczka do Maroko wspaniała.

  1. Piotr Putur ★★★★★

    Serdecznie polecam ten oddział! Pan Sebastian jest prawdziwym ekspertem i życzę każdemu, żeby był obsługiwany z takim profesjonalizmem. Pozdrawiam ! ☺️

  2. Katya Aga ★★★★★

    Bardzo polecam, obsługa bardzo pomocna. Pani Weronika pomogła nam niesamowicie, tak naprawdę tylko dzięki niej pojechaliśmy na planowane wakacje w Omanie! Taki pracownik to skarb!

  3. Nataliia Krasnonos ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo słaba obsługa oraz po prostu naciągają na pieniądze. W marcu 2023 wykupiliśmy wycieczkę na czerwiec 2023 na 8 dni z mężem i małym dzieckiem. Parę dni temu okazało się że wylot z Warszawy jest o 21 w nocy, a powrót o 3-ciej w nocy Więc defakto tracimy pierwszy i ostatni dzien musimy opuścić pokój o 11-tej i powiedzmy do północy bez pokoju być na terenie hotelu z rocznym dzieckiem, czekając na transfer. Nie dali gwarancji na przedłużenie doby hotelowej na ten czas. Na co panie w biurze powiedzieli że biuro podróży rezerwuję pierwszy i ostatni dzień na transfer, a nie na wypoczynek. Pod czas pierwszej wizyty takie zdanie nie padło. Było owszem mówione że godzinę mogą być wieczorne, a nie że to jest dzień na transfer. Dalej kiedy poprosiłam jednak zmienić datę wylotu na inną, gdzie są sensowne godzinę loty, powiedzieli że doplata będzie 600 złotych. Zgodziłam się na to. Przyszedł rachunek na 1200 zl. Przypuszam że Panie pewnie zapomnieli powiedzieć, że 600 zl. jest od osoby. Tragicznie, odradzam. Bardzo mi jest przykro. Szkoda nerwów i czasu. Wiele więcej Panie powiedzieli, że jednak godziny lotu jeszcze mogą ulec zmianie. Dodam że dzwoniliśmy na infolinię, nonszalancko powiedzieli że nic nie mogą zrobić z tym że zamiast 8 dni zostało 7 i że dzień musimy z rocznym dzieckiem być bez pokoju przez to że w taki sposób zorganizowali lot. Pozdrawiam, NK

  1. Marta Osinska ★★☆☆☆

    Samo biuro jest ok. Ale filia w GalMoku - odradzam. Kompletnie niepomocna obsługa, szkoda czasu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ITAKA (Galeria Mokotów)?

ITAKA (Galeria Mokotów) znajduje się przy Wołoska 12, 02-675 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do ITAKA (Galeria Mokotów)?

Można skontaktować się z ITAKA (Galeria Mokotów) pod numerem +48 224 486 850

Jak można dotrzeć do ITAKA (Galeria Mokotów)?

Do ITAKA (Galeria Mokotów) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements