Opinie

  1. Paula “Floh” ★★★★★

    100% profesjonalizmu. Zawsze miło i sympatycznie. I co ważne - zawsze czysto i higienicznie. Polecam Panią Paulinę ♥️

  2. Patrycja Zbrzeźniak ★☆☆☆☆

    Około półtora miesiąca temu byłam w salonie u Pani Ani, niestety pierwszy i ostatni raz. Oprócz tego, że miała lekkie opóźnienie, podczas trwania usługi wychodziła po jedzenie do kuriera, mimo, że dopiero przyszła do pracy. Najgorsze jednak jest to, że jestem w trakcie leczenia, ponieważ została mi wprowadzona zielona bakteria, dodatkowo miałam dziurkę przy wale paznokciowym. Na początku myślałam, że to skórka zadarta, potem gdy paznokieć się zrastał, okazało się, że to dziurka. Najprawdopodobniej paznokieć uszkodzony frezem. Koszt za usługę, niestety zbyt wysoki, przy tym co zostało mi zrobione

  3. Anna Osińska ★★★★★

    Polecam to miejsce. Korzystam od lat choć mam dość daleko. Pełen profesjonalizm i zawsze super efekt i na stopach i na dłoniach!

  1. Krzysztof S. ★☆☆☆☆

    Tragedia. HYBRYDA ze stopy mojej żony odpadła po dziesięciu dniach a hybrydy z palców ręki to już wogole dramat. 1 hybryda odpadła już po 3 dniach a druga po 10. Totalne dno!

  2. Marika ★★★★★

    Bardzo staranne wykonanie mani, mnóstwo kolorów i dodatków do wyboru oraz przemiła atmosfera! Zawsze czuję się zaopiekowana. ❤️ Polecam!

  3. dorota jarmoszewicz ★☆☆☆☆

    jestem bardzo niemile zaskoczona wizytą w salonie. Robiłam zabieg laminacji/botoksu rzęs. Pani przed zabiegiem zrobiła zdjęcie, powiedziała że mam długie i proste rzęsy więc efekt będzie fajny. Po zabiegu okazało się że skrętu prawie nie ma ... dodatkowo jedno oko różni się od drugiego. Na moją sugestię, że chyba coś poszło nie tak, Pani stwierdziła że mam krótsze rzęsy w jednym oku. Poradziła żebym używała odżywki i może następnym razem efekt będzie lepszy :/ co ciekawe chyba sama widziała że coś poszło nie tak,bo nawet nie zrobiła mi zdjęcia po - bo w sumie efektu brak. Skasowała mnie 150 zł...

  1. Joanna Szubarga ★★★★★

    W salonie korzystam z usług manicure i pedicure i jestem absolutnie zachwycona jakością jego wykonania. Dokładnie, precyzyjnie, z wielką starannością i trwałością, naprawdę świetnie. Za każdym razem nie mogę się napatrzyć na moje paznokcie. Miejsce godne polecenia, naprawdę warto.

  2. Marta Ołowska ★★★★★

    Cudowna atmosfera, piękne miejsce i rewelacyjna jakość usług! Zdecydowanie mój ulubiony salon urody! Polecam :)

  3. Cezary Głuśniewski ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce. Super atmosfera , bardzo dobre ceny, mega profesjonalna obsługa. Ciężko z terminami, ale warto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Première?

Première znajduje się przy Przasnyska 7, Żoliborz, 01-756 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Première?

Można skontaktować się z Première pod numerem +48 509 794 777

Jak można dotrzeć do Première?

Do Première można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements