Opinie

  1. Kingston Kingston ★★★★★

    Synowie byli 5 razy, bardzo zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń. Nie zamienili by na krótki obóz nic nierobienia i leżenia.

  2. Iwona Karaban ★★★★★

    Bardzo dobre biuro, ciekawe oferty obozów. Córka po pierwszym obozie powiedziała, że to najlepszy obóz na jakim była. Czekamy na ofertę zimową :)

  3. Lidia Górska ★☆☆☆☆

    Obóz raczej dla osób rozpoczynających wycieczki w góry. Przez to rozminęło się to z naszymi oczekiwaniami i nadziejami naszej córki. Wyjścia w góry niezbyt częste i w godzinach , w których prawdziwy turysta jest już niedaleko celu podróży ( ok 10.00) Cisza nocna od 23.00 -nie respektowa.

  1. Tadeusz Ciechanowski ★★★★★

    Córka Michalina była na obozie w sierpniu 2021 roku i wróciła zadowolona. .

  2. Grzegorz Wierzbicki ★★★★★

    Dzieci jeżdżą do pełnoletności, nie chcą zmieniać. Sam bym pojechał...

  3. Beata Szumska ★★★★★

    Rewelacyjne obozy! Znakomita opieka Różnorodny program Znakomicie spędzony czas

  1. Lenor1234567 ★★★★★

    Super Atmosfera i ludzie.bardzo godne polecenia

  2. Julia Julia ★★★★★

    Bardzo fajne biuro. Kolonie dobrze zorganizowane. Polecam :-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biuro Turystyczne OKiZ?

Biuro Turystyczne OKiZ znajduje się przy Lędzka 36, 01-446 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Biuro Turystyczne OKiZ?

Do Biuro Turystyczne OKiZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements