Opinie

  1. Oliw ia ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam.Wakacje na Zanzibarze zdecydowanie nie spełniły nawet podstawowych warunków sanitarnych.Mimo,że widoki piękne to obsługa w hotelu i warunki tam panujące są niedopuszczalne.Zgłosiłam sprawę do Itaki-zobaczymy co odpowiedzą.Zdecydowanie odradzam wakacji z nimi,pierwszy raz zetknęłam się z takim brakiem profesjonalizmu.

  2. Agnieszka Brzostowicz ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z mega kompetentnej obsługi Pani Oliwii lokalizacja w BlueCity Warszawa. Mega profesjonalizm, miłe podejście i chęć zrozumienia potrzeb klienta. Na pewno wrócę po kolejną wycieczkę z rodziną.

  3. Aleksandra Moscicka ★★★★★

    Polecam Dominika! Od początku świetnie doradzał i zaproponował kilka super kierunków – Karaiby, Kenię i Zanzibar. Ostatecznie wybrałam Dominikanę. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje (liczne!) pytania, doradził fajne wycieczki i naprawdę zadbał o każdy szczegół. Mega pomocny i zaangażowany – dzięki niemu miałam pewność, że wszystko jest idealnie zaplanowane. Jeśli chcecie mieć bezstresową i dopracowaną podróż, to zdecydowanie idźcie do niego. Nikt mnie tak jeszcze nie przyjął jak on. W innych biurach podróży zawsze miałam wrażenie, że pracownicy wciskali mi jakiekolwiek oferty tygodnia a tutaj czułam się wysłuchana i propozycje były serio zrobione pod moje zainteresowania i wymogi..

  1. Elvira Holod ★☆☆☆☆

    wykupiłysmy wycieczkę w Itaka, na 3, 5 dnia do Hiszpanii, jako pierwszą wspólną podróż za granice Polski dla mnie i mamy, po przylocie do Barcelony okazało się, że niema nas na liście do transferu, kto przylatywał do El Prat wie że tę lotnisko jest gigantyczne i póki dowiedziałyśmy się że nas niema na liście musiałyśmy z mamą okropnie się nabiegać. Dodam jeszcze, że mama ma chore nogi i jest po operacji na żyłach, a takie intensywne chodzenie sprawiło jej opuchnięcie i mocne bóle nóg. Musiałyśmy docierać do hotelu (100 km) sami. Złożyłam reklamację i po miesiącu oczekiwania dostałam odpowiedź, że mogą zwrócić mi kasę za taksówkę do hotelu w postaci vouchera, a za kompensacje za stres i stracone zdrowie mamy nic nie odpisali. I tylko straciłam sobie nerwy w komunikacji z nimi

  2. Paweł ★☆☆☆☆

    Wszedłem zapytać o godzinę odlotu. Zaraz panie zapytały czy wycieczka kupiona u nich w biurze. Odpowiedziałem że online. Zastosowały spychologię że w takim razie one nie wiedza i trzeba się kontaktować online. Nie pomyślały, że kiedyś mogłem kupić u nich wycieczkę. Teraz nie kupię.

  3. Piotr Lewandowski ★★★★★

    Super obsługa. Miły i profesjonalny kontakt nie tylko przed wyjazdem ale także po powrocie, POLECAM!!

  1. Alina Kogut ★★★★★

    jak dla mnie 5. Szukaliśmy wakacji na które chcieliśmy pojechać w ciągu 2 tygodni. Najpierw byliśmy w reducie Pani dawała nam byle jakie oferty. Przypadkiem zobaczyliśmy itake w blue city . Niby ta sama firma a inna Pani, pół godziny później mieliśmy kupiona fajna wycieczkę. było to dwa lata temu, ale do dziś miło wszystko wspominamy :)

  2. Jacek Turski ★☆☆☆☆

    Szukając wycieczki trafiliśmy na biuro podróży ITAKA. niestety również trafiliśmy na Pana jeśli dobrze pamiętam Sylwestra. Może wiedzę ten Pan ma duzą ale w żaden sposób nie potrafił jej przekazać. mówił jakby był puszczony z taśmy, nakręcony nie potrafił porozmawiać, po prostu porozmawiać, nawet się nie zaśmiał. przedstawił kilka wycieczek ale tak zachęcił ze wyszliśmy zrezygnowani. W tym biurze Itaka nie trafiliśmy na wycieczkę godną polecenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ITAKA?

ITAKA znajduje się przy Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do ITAKA?

Można skontaktować się z ITAKA pod numerem +48 223 117 575

Jak można dotrzeć do ITAKA?

Do ITAKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements