Opinie

  1. Jarosław ★★★★★

    Na początku lat 70. ubiegłego wieku bywałem tu w każde wakacje. Głównie z kolegami z osiedla PPN. Z dawnej ulicy Świerczewskiego, dziś al. Armii Krajowej, wiodła tam zwykła polna droga. Trudno w to uwierzyć, ale nawet kąpaliśmy się w tej raczej niezdrowej bagiennej wodzie. Wtedy było tam coś na kształt malutkiej plaży. Wszędzie były trzciny, masa ptaków i fajny sielski klimat. Baliśmy się tylko dzików i lisów. Same Białe Błota były większe i na pewno bardziej dzikie. W latach szkolnych dowiedziałem się o toczonych w tych okolicach w 1920, 1939 i 1944 roku bitwach. Zrozumiałem skąd w bagnie i okolicznych lasach tyle smutnych dowodów tamtych wydarzeń.

  2. genai Zbiec ★★★★★

    Cudowne, na szczęście wciąż jeszcze dzikie miejsce, piękne o każdej porze roku. Trzciny i pałki wodne mają po 2-2,5 metra, jakby się było w lesie. Kaczuszki pływają, po trawiastych sawannach biegają lisy, sarenki i łosie. Swoje stałe ścieżki oraz legowiska (barłogi) mają też dziki. W najdzikszym centrum harcują i rzadsze gatunki ptaków.

  3. Antoni Skassa ★★★★☆

    Przyjemne miejsce, tylko dużo śmieci

  1. Anna Kowalska ★☆☆☆☆

    Obszar Białych Błot, jest terenem prywatnym, który władze miasta od kilkudziesięciu lat mają obowiązek wykupienia od właścicieli, czego z premedytacją i wbrew prawu nie robią, obszar powinien być w trybie natychmiastowym objęty ochroną w trybie ścisłego rezerwatu, ale wtedy nie byłby dostępny dla mieszkańców, na co Ci liczą od wielu lat. Cóż nieważne czy taka opcja polityczną czy taka, każdy obiecuje, ale nic nie robi. Dlaczego, z powodu pieniędzy, a można sięgnąć po najprostsze rozwiązania, i miasto zyska i mieszkańcy i właściciele.

  2. Anna Świrczak ★☆☆☆☆

    Obszar Białych Błot, jest terenem prywatnym, który władze miasta od kilkudziesięciu lat mają obowiązek wykupienia od właścicieli, czego z premedytacją i wbrew prawu nie robią, obszar powinien być w trybie natychmiastowym objęty ochroną w trybie ścisłego rezerwatu, ale wtedy nie byłby dostępny dla mieszkańców, na co Ci liczą od wielu lat. Cóż nieważne czy taka opcja polityczną czy taka, każdy obiecuje, ale nic nie robi. Dlaczego, z powodu pieniędzy, a można sięgnąć po najprostsze rozwiązania, i miasto zyska i mieszkańcy i właściciele.

  3. Anita ★★★★★

    Szkoda, że ostatnio tyle śmieci się pojawia. Super miejsce na spacer. Może kiedyś się doczekamy jakichś ławeczek i choć trochę ogarniętych alejek :)

  1. Dmytro Motyl ★★★★★

    Bardzo dzikie otoczenie, wiosna to ten moment kiedy warto się tam udać. Rozmaitość roślinności jak na brzegu, w lesie czy na samych bagnach (Kaczeńce w wodzie i kumkanie żab, Konwalie i biegają ę jaszczurki, las pokryty przez dziki, a no i chyba dobre miejsce na grzyby).

  2. Adrian Zalewski ★★☆☆☆

    Piękny, nie zagospodarowany i okropnie zaśmiecony teren. Przy odpowiednim wykładzie pracy i funduszy można stworzyć niesamowicie atrakcyjne (pod względem walorów przyrodniczych i rekreacyjnych miejsce). O bagna trzeba dbać, bo to są naturalne filtry i bufory. Na dokładkę mielibyśmy ładne kąpielisko.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Białe Błota?

Białe Błota znajduje się przy Nowa Wieś 1/1, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska

Jak można dotrzeć do Białe Błota?

Do Białe Błota można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements