Nie można płacić kartą! Pani poinformowała mnie o tym takim tonem jak bym chciała ją naciągnąć na zabieg. Zanim Pani usiadła i dokładnie ustalila/zaproponowała co można zrobić, żeby stopy były ładne skoro już tam przyszłam, to Pani zaczęła wydzwaniać do kolejnych pacjentek i przekładać ich wizyty na wcześniejsze godziny. Zatem w trakcie mojego zabiegu, który trwał pewnie niecałe 10 min poprosiłam żeby zerknęła jeszcze na pięty, to się dowiedziałam, że nie może bo już wydzwoniła kolejne osoby. (no oczywiście, przecież to robiła, gdy siedziałam na fotelu). Nie polecam. ..... 5 lat później. Właśnie otrzymałam odpowiedź od właściciela na komentarz sprzed 5 lat (haha). Dziękuję ma Pani świetną pamięć.
Zdjęcia
Opinie
-
Bet Ka ★☆☆☆☆
-
Jula Wiesołek ★★★★★
Z całego serca polecam. Pani Magda to prawdziwa mistrzyni – Dokładna, cierpliwa i przesympatyczna. Zabiegi wykonywane są w przyjaznej atmosferze, a efekty przerastają oczekiwania. Czuję się tu zawsze komfortowo I wiem że jestem w dobrych rękach.
-
Magda Zajac ★☆☆☆☆
400 złotych za pedicure podologiczny ,dwie klamry na paluchach -które odpadły.....trochę dużo. Wysłałam syna do pani i był to błąd. Nie polecam.
-
Waldemar Stys ★★★★★
Od wielu lat Pani Magda zajmuje się moimi stopami i dłońmi regularnie - polecam !
-
Marcelina Siuda - Brodowska ★☆☆☆☆
Nie polecam tej Pani na zakładanie klamry czy leczenie wrastających paznokci. Miałam te "przyjemność" robić wrastajacego paznokcia u tej Pani w tamtym roku i skończyłam te nasza "relacje" wizyta u chirurga. W tym roku chodzę do kompetentnej P. Podolog. I jestem przy końcu wyprowadzania paznokcia z wrastania. Wszystkie pieniądze, które zostawiłam w tym gabinecie to pieniądze wyrzucone w błoto. Być może Pani zna się na malowaniu paznokci czy opracowaniu pięt. Ale z wrastającymi paznokciami nie do końca sobie radzi.
-
Weronika Ciepiela ★☆☆☆☆
Niestety nie byłam zadowolona z wizyty w gabinecie. Pani była wyjątkowo nieprzyjemna i oschła. Przyszłam na wizytę, ponieważ miałam problem z paznokciem. Pani nie powiedziała mi co będzie robić i zaczęła obcinać paznokieć w sposób bardzo bolesny - wkładając mi całe cążki pod paznokieć w żywą ranę! Chciałam się dowiedzieć jak mam dbać dalej o paznokieć, jednak nie dostałam żadnej odpowiedzi. Co więcej, Pani koniecznie chciała mnie umówić na kolejną wizytę. Wyszłam z gabinetu z raną, z bolącą nogą, niezadowolona z wizyty.
-
Dorota Wiśniewska ★★★★★
Z usług Pani Magdy korzystam od dłuższego czasu, bardzo polecam, pełen profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie. Pani Magda zawsze służy dobrą radą i stara się pomóc rozwiązać problem, jest osobą empatyczną o wielkim sercu. Super podejście do klienta. >
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Podologiczny Zdrowe Stopy?
Gabinet Podologiczny Zdrowe Stopy znajduje się przy Warszawska 60a, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Podologiczny Zdrowe Stopy?
Można skontaktować się z Gabinet Podologiczny Zdrowe Stopy pod numerem +48 602 397 837
Jak można dotrzeć do Gabinet Podologiczny Zdrowe Stopy?
Do Gabinet Podologiczny Zdrowe Stopy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku