Opinie

  1. Paulina Łągwa ★★★☆☆

    Dania na prawdę polecam 9/10. Jedyny minus to fakt, iż nie było ciepłe, ale to zapewne dlatego, że zostały podane razem. Ocena ogólnie 3/5. Dania dobre, muzyka wystrój przyjemny. Minus za drinki. Zamówiona margarita, podana w dwóch różnych wersjach i smakach. Powód to 'koniec zaprawy cytrynowej' choć spodziewałam się prawdziwej cytryny. Kruszonego lodu brak, podane w kieliszkach od martini nawet nie miał dekoracji solą. Wysoka ocena z powodu jedzenia, na które na pewno wrócę, co do drinków -liczyłam na coś lepszego bo wcześniejszych komentarzach. Pierwszy raz nie ruszyłam drinka, smak zepsutej cytryny.

  2. Ewa Lewandowska ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie! Długo miałam ochotę na smacznego, dobrze zrobionego Burger i się nie zawiodłam! Chimichanga dotrzymała kroku burgerowi dzięki czemu wieczór był równie miły co obsługa tego lokalu.

  3. Krzysztof Kris ★★★★★

    Smacznie , miło i sympatycznie . Duża przestrzeń w i na zewnątrz , restauracja w budynku po kinie Hawana . Byliśmy w godzinach obiadowych , bez tłoku , krótki czas oczekiwania na posiłek . Miła i pomocna obsługa . Coś nowego i ciekawego do jedzenia .

  1. Anna Olczyk-Gnyp ★★★★★

    Jedzonko pyszne. Drinki super podane, dla mnie minimalnie za słodkie. Dla osób mających ochotę na coś innego niż sushi, aktualnie nr 1 w Piotrkowie.

  2. Piotr Diesel Biegała ★★★★★

    W tym lokalu byłem wielokrotnie, jeszcze w poprzedniej lokalizacji. Jedzenie jest absolutnie genialne! Idealnie przyrządzone i pięknie podane. Bardzo miła obsługa. Nowy lokal na pewno przyciągnie nowych klientów, bardzo fajny wystrój, nowocześnie i stylowo. Bardzo gorąco polecam wizytę i rozkoszowanie się pysznym jedzeniem.

  3. Adam Bramson ★★★★★

    Chcesz skosztować kuchni meksykańskiej bez zbędnego naciągania Cię na koszty za kawałek spalonego skrzydełka? Odwiedź ten lokal. W tej chwili najlepsza meksykańska restauracja jaka odwiedziłem. Doskonała ostrość (do wyboru), świetnie doprawione dania, uczciwe porcje i akceptowalne ceny. Czego chcieć więcej? Kilka pozycji z menu niedostępnych - dla mnie żaden minus, po prostu nie mrożą. Młoda Pani kelnerka pomocna, bardzo miła i bardzo dobrze poinformowana! Wielki plus! Wejście do lokalu nie napawa optymizmem, ale warto zboczyć z utartego szlaku turystycznego Piotrkowa.

  1. Izabela Jędrzejczak ★★★★★

    Rewelacyjny lokal. Prosty ale bardzo fajny wystrój. Mile przytulne boksy na stoliki... Cieplutkie grzejniki a widziałam że jest i klimatyzacja. Jedzenie przepyszne. Podane bardzo estetycznie, swiezutkie, pachnące. Palce lizać. Obsługa na złoty medal. Wrócimy na 100% i gorąco polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chimichanga?

Chimichanga znajduje się przy Gabriela Narutowicza 9, 97-300 Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chimichanga?

Można skontaktować się z Chimichanga pod numerem +48 501 236 274

Jak można dotrzeć do Chimichanga?

Do Chimichanga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements