Na wstępie powiem, że brałem z odbiorem osobistym przez kuchnię z dowozem. Słabizna strasznie, odradzam każdemu, wgl. nie smakuje jak dania kuchni meksykańskiej. Prędzej mamy tu do czynienia ze studencką próbą zrobienia przepisu z internetu. Wziąłem burrito oraz trzy tacosy: - burrito bez salsy, zamiast tego jest losowego smaku wodnisty sos, który absolutnie nie robi dobrego wrażenia. W środku czarna fasola i ryż, ale obydwu rzeczy za mało aby w znaczący sposób wpływały na smak. Wielkościowo przyzwoicie, najadłem się, ale przyjemność miałem jedynie do pierwszego ugryzienia. Niestety najsłabsze burrito jakie jadłem dotychczas. - tacosy nie są na plackach kukurydzianych i to największy minus. Dodatkowo składniki nie łączą się w żadne meksykańskie smaki, a jedynie w losowy miszmasz studenckiej wariacji na temat meksyku. Niestety generalnie jedzenie oceniam bardzo słabo jak za tą cenę, bo w tych pieniądzach w innych miastach można zjeść naprawdę dobre meksykańskie jedzenie. Tymczasem tutaj nic nie smakowało kuchnią meksykańską, cały czas jedząc miałem wrażenie, że to coś co zrobiłby student z resztek w swojej kuchni, a nie przemyślane danie z restauracji.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Drela ★★☆☆☆
-
Maciej Orzelski ★★★★★
Na początek jeden minus. Słabe oznaczeni (jego brak) powoduje że ciężko znaleźć restaurację mimo podanego adresu. Trafiliśmy w ramach degustacji restaurant week. Przygotowane potrawy bardzo nam smakowały i przypominały te które jedliśmy w Mexyku. Jedynie deser jakby nie pasował. Obsługa fantastyczna. Napewno tu wrócimy.
-
Michał Kołodyński ★★★★★
Smacznie, klimatycznie i duże porcję. Trochę ciężko o miejsce parkingowe przy sobocie i miałem drobny problem ze znalezieniem wejście (Mojo) ale zdecydowanie warto było.
-
Kasia S ★★★☆☆
Ceny bardzo niskie. Ale gdzie ten Meksyk?jedynie w wystroju i w głowach właścicieli :D Ja wiem ,że przeklęta lokalizacja ale ... Te smaki były tak jałowe, mało intensywne . Szkoda, ale fotki wrzucę bo chociaż ładnie wygląda xD
-
Adam Kot ★☆☆☆☆
Nie pamiętam kiedy ostatnio nie dojadłem jakiegoś jedzenia. Nawet jak coś mi nie smakuje, to nie marnuję jedzenia. Nie mówiąc o tym że to jedzenie koło meksykańskiego nawet nie stało, to było po prostu obrzydliwe. Zamówiłem tacosy i nachosy z serem na dowóz. Czas oczekiwania wyniósł około godzinę- i za to jedyna gwiazdka. Pomijając nachosy z serem, gdzie ser był może na 4-5 nachosach przechodzę do tacosów. Samo taco jak wata. Ale farsz- wyglądał jak wymieszane kawałki nieprzyprawionego kurczaka z kukurydzą z puszki przykryte serem (ta żółta masa to niby mozarella) i wstawione do mikrofali- i uwaga- tak samo smakowało. Nigdy więcej, nie polecam.
-
Jakub Czernic ★☆☆☆☆
Złożyliśmy zamówienie na wynos w lokalu, obsługa zapewniała ze czas oczekiwania to 10-15 min, po 40 min siedzenia i czekania po zwróceniu uwagi ze długi czas, okazało się że jedzenie zostało spakowane na dostawę i stoi gotowe od dłuższego czas, przez co otrzymaliśmy jedzenie lekko ciepłe. W mięsie za to trafiliśmy ostry kawałek kości… Średnio polecam, raczej nie skorzystamy kolejny raz.
-
Tymek D ★★★★☆
Interesujące miejsce na kulinarnej mapie Lublina. Niestety na początek witają nas schody w odmęty czeluści pachnącej smażonym olejem. Lokal raczej nie jest dostępny dla osób z niesprawnościami ruchowymi. Po przekroczeniu progu trafiamy do kameralnego lokalu w klimacie starego wagonu pociągowego ( drewniane siedzenia). Obsługa miła i sprawna. Samo jedzenie w cenach umiarkowanych. Porcje spore, można do nich dobrać nachosy za 5 zł lub frytki za 7 zł. Karta dań jest przejrzysta i myślę że lokal będzie dobrym miejscem na rozpoczęcie przygody z kuchnią meksykańską. Ocena na mocne 4/5 z powodu zapachu przed wejściem do lokalu. Samo jedziecie bardzo smaczne.
-
Grzegorz Stadnicki ★★☆☆☆
Trafiłem na to miejsce przypadkowo. Wnętrze w stylu ... meksykańskim...cokolwiek to ma znaczyć. To jest raczej meksykański fast food bez możliwości napicia się herbaty, bo wiadomo, że macho tego nie piją... Jedzenie jest, niektórzy się uprą, że smaczne, inni będą narzekać, że robione na kupionych tortillach... Problem z płaceniem kartą ale do rozwiązania. Już tam się raczej nie pojawię mimo tego, że lokal bierze udział w Restaurantweek, to dopiero było zaskoczenie... Nie odradzam, ale dla koneserów restauracji nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Loco Taco Lublin?
Loco Taco Lublin znajduje się przy Ulica Marii Curie-Skłodowskiej 15, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Loco Taco Lublin?
Można skontaktować się z Loco Taco Lublin pod numerem +48 575 035 095
Jak można dotrzeć do Loco Taco Lublin?
Do Loco Taco Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku