Opinie

  1. Katarzyna Hoderna ★★★★★

    Bardzo smaczny croque madame, w towarzystwie wyśmienitego cappuccino, pięknie umila południe. Sympatyczna obsługa, całokształt miejsca duży plus. z pewnością wrócę i polecam do odwiedzin solo, jak i ze znajomymi, czy z drugą połówką!

  2. Krystian Jackowski ★★★★☆

    Ziemniaki z raclette przepyszne, ale croque madame poniżej oczekiwań (letni i za bardzo spieczony). Lokal o bardzo przyjemnym wystroju, obsługa nienaganna.

  3. Rusek Astrasz ★★★★★

    “Krem” jest lokalem o którym dowiedziałem się czystym przypadkiem i do którego trafiłem pewnego razu jeszcze większym przypadkiem i uważam że nic lepszego nie mogło mnie spotkać w kategorii gastronomii. Tradycją dla mnie stało się odwiedzanie tego miejsca za każdym razem jak tylko z rana muszę znaleść się w okolicach centrum Warszawy. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, śniadanie w “Kremie” zaś najważniejszym wydarzeniem. Croque Madame jest na najwyższym poziomie, smak i składniki nie do odtworzenia (wiem bo nie raz próbowałem :) ) sernik to finezja słodyczy i smaku no i do tego kieliszek wspaniałego wina którego wybór jest całkiem szeroki, zbalansowany i naprawdę trzymający poziom. Obsługa? Luźna, miła i towarzyska. Wchodząc do tego miejsca czuję się jakbym przychodził do znajomych, przyjaciół. Otwarta na krytykę, pochwałę i luźniejsze rozmowy. Serdecznie polecam każdemu kto szuka miejsca w którym będzie się mógł poczuć jak… no nie skłamię jeśli powiem że jak w filmie.

  1. Alicja Tomczak ★★★★★

    Przyjemne bistro otwarte cały tydzień między 9 a 23-cią, niedaleko warszawskiej Politechniki. Ma francuski klimat ale oferta nie jest do końca francuska, bardziej inspirowana, co nie zmienia faktu, że jest bardzo smaczna. Mieliśmy okazję zjeść tam śniadania dwa dni pod rząd i w obydwu wypadkach były one pyszne, świeże, a pieczywo chrupiące. Do tego pyszna mrożona herbata i kawa (trzeba zamówić osobno - nie ma oferty śniadaniowej z napojem gratis). Całość estetycznie i smakowicie podana. Wyszłam najedzona i jednocześnie z energią do dalszego działania. Obsługa jest miła, chętnie doradzi i uwija się, bo miejsce jest chętnie odwiedzane. Bistro ma też ofertę alkoholową - wina białe, różowe, czerwone i z bąbelkami, do tego koktajle. Ceny może nie są najniższe ale też nie zwalają z nóg.

  2. monsanbia ★★☆☆☆

    Ojej. No podsumowując: Croque Madame smaczny. Ale… i tu jeśli gdziekolwiek kiedykolwiek pojawia się jakieś „ale” oznacza że nie do końca jest tak jak mogłoby być. Pamiętam tę kanapkę z Kremu sprzed jakiegoś czasu, było tak samo dobre, ale najwyraźniej czasu minęło za dużo. Na talerzu bowiem, przez ten właśnie czas, zrobiło się wyjątkowo biednie. Mianowicie mam na myśli sałatę, a kiedyś nawet ziemniaczki z sosem, które podawane były jako dodatek. I to było za cenę 24zł (teraz 34). I oczywiście wszyscy wiemy i ubolewamy razem z restauracjami nad inflacją, ale proszę was, czy te 4 liście sałaty mniej przynoszą wam aż taką ulgę? No wygląda to słabiutko, a człowiek przecież je też oczami. 200m dalej za 24zł dostaniesz croque madame na prawdziwym chlebie na zakwasie z furą sałaty z pomidorkami i vinegretem (zdjęcie dla porównania) Think about it

  3. Magdalena Jaklewicz ★★★☆☆

    O Kremie słyszałam od dawna ale niedawno dopiero miałam okazję zawitać tam na śniadanie. Niewielki, dość ciasny lokalik urządzony jest surowo ale jest w tym coś przyjemnego. Mimo metrażu stoliki są od siebie na tyle oddalone, że jest tam dość dyskretnie i nikt nie zagląda sobie w tak zwany talerz. Wnętrze jest jasne i nienachalne. Oferta menu bogata w śniadania bazujące mocno na pieczywie co faktycznie oddaje francuski charakter. Duży wybór Croques, z których tylko z dwoma miałam tak naprawdę styczność będąc we Francji. Croque Montana zdecydowanie suche, croque Paris Paros to ciekawa kompozycja składników, croque Madame smaczne ale niestety jajko miejscami miało nieścięte białko, więc tu wpadka. Sałatka Chevré Chaud była poprostu ok. Porcje dość duże więc bez obaw można się najeść. Wszystko poprawne, nie wybitne. Plusem jest to, że można dokonać rezerwacji w weekend co w wielu śniadaniowniach w Warszawie jest niemożliwe. Więcej recenzji na kanale Instagram jak_magdalena_je

  1. Maciej Kisiel ★★★★★

    Odwiedzone na śniadanie, bardzo polecamy zrobić rezerwację, miejsce jest popularne i bez niej znalezienie stolika może być problematyczne. Zamówiliśmy polecane "Croque" - duże tosty zapiekane ze sporą ilością sera i różnymi dodatkami. Porcje były porządne i bardzo smaczne (lubimy ser). Polecamy spróbować autorskich kompozycji lokalu, np. Paris Paros, są nawet ciekawsze niż klasyki. Kawy specialty w lokalu nie uświadczymy, ale jest ona w porządku. Lemoniada lekko gazowana (ostrzeżenie dla osób preferujących niegazowane, jak ja).

  2. Dominik Osowski ★★★★★

    Jedno z najlepszych miejsc na śniadanie w Warszawie. Czuć jakość i świeżość serwowanych dań. Próbowaliśmy m.in. świetnego sandwicha z rostbefem czy croques madame. Kuchnia francuska w pełnej klasie. Miejsce popularne, dlatego często trzeba poczekać w kolejce, ale warto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Krem?

Krem znajduje się przy Jana i Jędrzeja Śniadeckich 18, 00-656 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Krem?

Można skontaktować się z Krem pod numerem +48 664 418 036

Jak można dotrzeć do Krem?

Do Krem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements