Opinie

  1. Emil Blef ★★★★★

    Miejsce, które zawsze wpisuje się w mój nastrój klimatem - bez względu na porę roku: latem się dzieje, zimą spokój i zaduma

  2. FF7712 ★★☆☆☆

    Herbata zimowa klapa, w zeszłym roku była najlepsza w Warszawie a teraz jest okropna. Podana od niechcenia w formie zrób to sam, w smaku czuć tylko miód a torebka od herbaty rozerwała się w trakcie parzenia, za 22 zł to żart. Jedyny plus za wystrój.

  3. Agata Agat ★★★★★

    Kolejna wizyta śniadaniowa. Kolejny super odbiór i smak. Żałuję tylko, że nie ma dań i napojów sezonowych. Obsługa bezproblemowa , bardzo sympatyczna Ogólnie gorąco polecam

  1. Joanna Brodzińska ★★★★★

    Byłam dziś w lokalu. Dekoracja, sam klimat bardzo fajny. Zamówiłam croque madame, bardzo smaczne, z dodatkiem warzyw z boku. Kawa cappuccino na mleku roślinnym też bardzo smaczna. Do obsługi nie mam zastrzeżeń, dałabym pięć gwiazdek za odrobinę więcej uśmiechu i energii :) może kolejnym razem :)

  2. Daria Litunovska ★★☆☆☆

    W ogóle niesmaczne. Jajka Benedykta były bardzo źle ugotowane, jajko było przegotowane, co widać, że było ugotowane w plastikowej torebce, sos nie był smaczny, pomidory, które widać, były z najbliższego supermarketu

  3. Michał Kobryń ★★★★★

    Fantastyczne menu. Ciekawe, miejscami nie oczywiste. Znajdą się wersję mięsne, bez mięsne, wegańskie. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Do tego bardzo miła I sympatyczna obsługa z którą można zamienić kilka słów. Pyszne gorące herbaty, fajny wystrój, fajny ogródek w którym da się spędzać czas nawet zima. Niczego tu nie brakuje. Jest super.

  1. Marcin Borys ★★☆☆☆

    Niby smacznie, ale: - bardzo słaba obsługa, która zupełnie nie słucha próśb o to co się zamawia, - porcje / cena to absurd: quiche jest podawany w takim rozmiarze za 16 zł (w dodatku obsługa najchętniej podałaby go na zimno…), - przy tych cenach toalety wyglądają tak. Może jeszcze kiedyś wrócę do ich ogródka na kawę ale nie jestem pewien czy warto.

  2. Szymon Jakiela ★★★☆☆

    Miejsce z potencjałem, ładnym ogródkiem i jedzeniem, którego już o 12 nie było. Konkretniej croissantów. A wielka szkoda, bo miałem na nie ochotę. Prossecco zimne i przyjemne w smaku. Nie ma obsługi kelnerskiej, trzeba zamawiać przy barze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Francuska 30 Cafe & Bar?

Francuska 30 Cafe & Bar znajduje się przy Francuska 30, Praga-Południe, 03-905 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Francuska 30 Cafe & Bar?

Można skontaktować się z Francuska 30 Cafe & Bar pod numerem +48 573 096 718

Jak można dotrzeć do Francuska 30 Cafe & Bar?

Do Francuska 30 Cafe & Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements