Opinie

  1. Areczek ★☆☆☆☆

    W zeszłym tygodniu byłem umówiony na regulację brwi, 15 minut przed umówiona wizyta dostałem smsa że jednak wizyty nie będzie. Obsługa fatalna, te kobiety wyglądają jak przestraszone a menagerka (?) Na oko 70kg ponad normę) ma wpływ na pracownice niczym kapo w obozie.

  2. ZOSIA BEDNAR ★★☆☆☆

    kilka razy byłam klientką w Galerii Młociny. Niestety po kilku dniach hybryda odpryskiwała, nie potrafiono mi pomóc by jednak robione w innych salonach paznokcie otrzymują się długo nawet 4 tyg. Salon powinien zainwestować w świeże lakiery a być możne to wina lamp. Cieszy mnie fakt że robią w tym salonie makijaż permanentny i ciekawi mnie bo widziałam panią która zrobiła u kosmetyczki w ty salonie bardzo ładne brwi i usta. Czy warto zaryzykować?

  3. Gosia Kiszkiel ★☆☆☆☆

    "salon" w galerii młociny. hybryda zaczęła odpadać po tygodniu. zadzwoniłam do salonu z opisem sytuacji nie zaproponowano żadnego rozwiążania. byłam wczoraj żeby pokazać jak wyglądają paznokcie - panie zaproponowały jedynie zdjęcie hybryd. i zdjęły. i to wszystko. zostałam bez podstawowego manicure, bez wyrównania płytki.nic. Byłam zmuszona iść do innego salonu ("Piękne paznokcie" -1 vis a vis pepco) żeby móc przyjść do biura. To był mój pierwszy i ostatni raz w tym "salonie" DRAMAT. Takiego podejścia do klienta nie spotkałam nigdy i nigdzie. Żle położone, nierówno. Nie polecam.Szkoda pieniędzy.

  1. Monika Majewska -Chuchała ★★★★★

    Świetna i fachowa obsługa. Bardzo czysty i pięknie urządzony salon. Ogromny wybór kolorów i moje ulubione lakiery OPI.

  2. Pasztetowa a ★★☆☆☆

    Ogólnie spoko. Niestety miałam nie miła sytuacje. W cenniku za regulacje brwi cena wynosi 20 zł. Za pol pedi 80 zł. Nikt mnie niestety nie poinformował ze ceny w salonie się różnią. Dopiero przy placeniu koszt brwi wzrósł do 30 zł, a pedi do 120zł. Nikt nie poinformował mnie ze dopłata za zdjęcie to koszt 20 zł. W cenniku nie ma wzmianki o cenie zdjęcia chybrydy oraz doliczenia dodatkowych kosztów przy płaceniu za całość. Dziewczyny bardzo miłe. Jednak właścicielka (chyba) gdy zapytałam czemu tak jest bardzo nie miło odpowiedziało bo tak jest i od zawsze doliczają. Niewiem tego jako nowa klietka....

  3. Aleksandra Pawlowicz ★☆☆☆☆

    Salon bardzo, bardzo brudny - stoliki, paleta z kolorami całe w pyle paznokci i starym lakierze. Narzędzia leżały po poprzedniej klientce, cążki zardzewiałe. Paznokcie nie wyglądały tragicznie (choć skórki były całe w lakierze, a manicurzystka powiedziała, że przecież się zmyje z czasem), ale brak higieny spowodował, że bałam się o jakieś zakażenie. Bardzo nie polecam.

  1. Dorota Pniewska ★★★★★

    Miejsce godne polecenia! Przemiła obsługa, pyszna kawa a paznokcie jak marzenie! Polecam peeling z zielonej herbaty! Meeeeeega! ❤️❤️❤️❤️❤️

  2. Ludwika Suska ★★☆☆☆

    Obsługa miła i sprawna, manicure i pedicure w komplecie robione jest przez dwie panie co bardzo skraca pobyt. Niestety, lakier hybrydowy zaczął odchodzić na środku paznokcia już drugiego dnia. Po tygodniu na każdym paznokciu dłoni miałam odpryski, co zdarzyło mi się pierwszy raz. Dwie gwiazdki za pedicure - tutaj trwałość jest bez zarzutu.

  3. Killa Rioja ★☆☆☆☆

    DRAMAT!!! Jedna gwiazdka to i tak za wysoka ocena... Brak szacunku do klienta, wieczne opoznienia, chamskie i opryskliwe wlascicielki!! Niestety tylko tyle mozna spotkac w wychwalanym Nail & beauty spa... NIE polecam!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres B Bar?

B Bar znajduje się przy Wioślarska 38, 00-539 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do B Bar?

Do B Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements