Bardzo dziękuję Pani Anastazji za profesjonalną i miłą obsługę. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Ilona Kazimierska ★★★★★
-
Oliwia Bułczyńska ★★★★★
Byłam niedawno drugi raz i bardzo polecam P. Anię oraz top stylistkę. Bardzo przyjazna atmosfera. Paznokcie i skórki świetnie dopracowane, będę wracać!
-
Wiktoria Formela-Juzwuk ★★☆☆☆
Bardzo chciałabym napisać coś pozytywnego na temat wykonanych paznokci w tym salonie, ale niestety się nie da. Byłam w tym miejscu dwa razy żeby upewnić się w swojej opinii i dać drugą szansę. Mam ogromne zarzuty co do opracowania skórek, za każdym razem zostało to zrobione bardzo niestarannie. Dodatkowo doszło malowanie paznokci kolorem tylko jedną warstwą... Za cenę 130 zł za hybrydę można znaleźć w Warszawie lepszy salon. Na plus zdecydowanie miła atmosfera, kawa i zawsze uśmiechnięty personel.
-
Wioletta K ★☆☆☆☆
Niestety, obsługa na fatalnym poziomie. Umówiona byłam na manicure i pedicure. Kilka dni przed wizytą przełożono mi ją na półgodziny wcześniej. 2 minuty przed rozpoczęciem usługi zadzwoniła do mnie pani z informacją że jeżeli się spóźnię to zostanie wykonana mi tylko kolorowa baza. Na miejsce dotarłam o czasie po skończonym mani, Pani poinformowała mnie że mam poczekać na kolejną usługę pół godziny, ponieważ będzie ją wykonywał ktoś inny. Niestety nie doczekałam się kontynuacji. Usługa kompleksową powinna być realizowana całościowo. Skoro chcemy żeby ktoś szanował nas czas, szanujmy również jego. Niestety nie tego polecam salonu.
-
Viktoryia Zvonik ★★★★★
Udałam się do tego salonu i byłam przerażona obsługą i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Obsługiwała mnie bardzo sympatyczna specjalistka, akuratnie został zrobiony manicure. Jestem zadowolona z usługi. Polecam ten salon!
-
Vasya Belova ★★★★★
Chciałbym polecić dziewczynę Lisa. Naturalne brwi, efekt utrzymywał się bardzo długo. Doradziła, co jest najlepsze dla mojego rodzaju skóry henną lub farbą. Widzę, że ta osoba jest profesjonalistką. Zaproponowano mi kawę i napoje. Bardzo mi się podobało, dziękuję, pozdrawiam)
-
my konto ★☆☆☆☆
Zamiast powiedzieć: przepraszam za swój błąd, więcej się to nie powtórzy, wściekanie się. Szokujące chamstwo, brak jakiejkolwiek kultury i zamiast przeprosin za swój błąd co chyba już od dawna jest standardem w cywilizowanej europie, atak na klienta. Wiem, ze nieporozumienie wyniknęło nie tylko ze wschodniego "sprytu" i próby ''przechytrzenia'' ale również z powodu niskiego intelektu, nie wiem jednak czy to jest okoliczność łagodzącą. To ze 3 rozeźlone pracownice podnoszą głos ma 1 osobę, bo nie wiedza ze tak się robi chyba raczej w więzieniach ( i w złości nie zdają sobie sprawy ze krzyczą a nie mówią), again zamiast po prostu przeprosić, bo nie ma powodu do takiej złości, DNO I COFANIE POLSKI 60 LAT WSTECZ. Nie po to jesteśmy w unii europejskiej żeby cofać się czy żeby inni ciągnęli ten kraj w dół.
-
Snizhana Hubaidulina ★☆☆☆☆
Pierwszy raz wszystko było w porządku, ale z każdym kolejnym zabiegiem robiło się coraz gorzej. Tworzyły się zapowietrzenia w których zbierała się wilgoć i teraz mamy to, co mamy. Po konsultacji u innych specjalistów wiem, ze manikiur jest wykonywany nieprawidłowo. Nie usuwają zapowietrzenia i bazy, tylko kolor i znów dokładają materiału (gdzie żywotność bazy zapowiedziana przez producenta wynosi 14 dni). Zamiast pracy na jakość, pracują na szybkość i ilość klientów. Nie polecam specjalistki Diany, gdyż nie widzi winy po swojej stronie za źle okazywana usługę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nail Zone Praga-Północ?
Nail Zone Praga-Północ znajduje się przy Białostocka 24, Praga-Północ, 03-741 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nail Zone Praga-Północ?
Można skontaktować się z Nail Zone Praga-Północ pod numerem +48 730 284 825
Jak można dotrzeć do Nail Zone Praga-Północ?
Do Nail Zone Praga-Północ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku