Nie polecam, Pan, który wykonywał mi manicure wycinał mi za głęboko skórki, przez co porobiły mi się tam rany i leciała z nich krew. Ponadto przy ściąganiu starej stylizacji czułam pieczenie przy frezowaniu, ponieważ Pan ściągał mi to do gołego paznokcia tą frezarką. Mimo, że kilka razy powiedziałam, że boli mnie to i tak się nic nie zmieniło. Dodatkowo ta cena jak za taką usługę to lekkie przegięcie, naprawdę nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Milena _ ★☆☆☆☆
-
Bożena P ★★★★★
Byłam w salonie 3 razy i jestem zadowolona ( pedicure i hybryda u stóp) Szybko, czysto, w miłej atmosferze i z masażem pleców. Polecam :)
-
Karolina Anna ★☆☆☆☆
Nie polecam! Najbrzydsze paznokcie i to za 186 zł! Źle dopilowane i zranione skórki. Żałuję że nie wyszłam w trakcie 2.5 godziny robił mi chłopach z koczykiem w prawym uchu, poza tym nie wiem czemu piłował mi skórę pod moim paznokciem i tym wiertłem wbił się pod paznokc... bol przeokropny jedynie zdezynfekowal i nawet rabatu nie dał... Żałuję że nie poszłam zrobić dokumentacji. Taka akcja na sprawę w sądzie się nadaje.
-
ag_ ły ★☆☆☆☆
Szczerze nie polecam. Wchodząc tam odrazu czuć okropny smród tej chemii- kleju, akrylu, nie wiem dokładnie ale z pewnością jest to bardzo szkodliwe dla zdrowia. Kolejna rzecz, salon z pewnoscią nie jest chigieniczny i nie są tam przesyrzegane zasady BHP ! Wszystko jest brudne, zapylone i zaniedbane. Lampy w środku wyglądają jak nieumyte od spokojnie roku.... Obsługa miła ale jak to Chińczycy wiec nic dziwnego, natomiast słabo posługują sie językiem polskim. Byłam 20 min przed czasem a kiedy minęło 20 minut od kiedy powinnam już siedzieć przy stanowisku oczywiscie nikt nie przeprosił i nie poprosił abym jeszcze zaczekała tylko ja sama musiałam sie dopytać ile jeszcze będę musiala czekać..... wtedy usłyszałam, że jeszcze 20 minut. Wszystko jestem w stanie zrozumieć ale nie aż taki brak czystości w SALONIE KOSMETYCZNYM !!!!!! Dlaczego Polski sanepid bądź też inne odpowiednie do tego organy sie nie zajmują takimi miejscami !!!!!
-
Дарья Чучмарь ★★★★★
Jestem mega zadowolona, polecam Julii, najlepsza w zespole :* jest mila, profesjonalna, wykonuje prace na 100%! Manicure trzyma się około 3-4 tygodnia!
-
Jevgeniy ★★★★★
Polecam wszystko z zachowaniem bhp , w dobie *Koronowirus usługa na wysokim poziomie zawsze wychodzę z zabiegu zadowolony , cenny *Normalne , +za płatności kartą bankową , możesz otrzymać kartę Joralnosciową, 5 zabieg -10 PLN , 10 zabieg -3o PLN ,można zamówić wizytę na Halo , Polecam
-
Magdalena ★★★★☆
Sprawnie szybko j nie drogo, przyszłam popołudniu w sobotę z moimi połsmanymi przedłużonym na żelu paznokciami. W 40min wyszłam z pięknymi hybrydami (bez przedłużenia). Zobaczymy jak się utrzymają ale jak narazie jestem zadowolona. Jedna gwaizdka mniej poniewarz nie można płacić kartą, a ja nigdy nie noszę gotówki, no i obsługa musi jeszcze trochę poćwiczyć polski byłoby łatwiej przekazać czego dokładnie chce klientka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres D’zai Nails and Spa?
D’zai Nails and Spa znajduje się przy Al. Jerozolimskie 65/79 paw. 77, 78, 79, 00-697 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do D’zai Nails and Spa?
Można skontaktować się z D’zai Nails and Spa pod numerem +48 889 456 666
Jak można dotrzeć do D’zai Nails and Spa?
Do D’zai Nails and Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku