Radzę omijać szerokim łukiem! Nie wspomnę o tym że nic w tym salonie nie jest sterylne ale ok spodziewałam się tego. Umówiłam się przez aplikację Booksy na uzupełnianie paznokci akrylowych + hybryda, cena 105 zł. Przyszłam na umówioną godzinę i pani zajęła się moimi paznokciami, pierwsze co usłyszałam to pytanie czy można od nowa (Miałam wszystkie paznokcie i wcale nie duży odrost). Odmówiłam gdy usłyszałam że cena wynosi 155 zł. Omówiłam z panią design paznokci i wszystko było ok. Po skończeniu udałam się do kasy i usłyszałam cenę 155 zł. Pokazałam że w aplikacji cena była 50 zł niższa i nie rozumiem skąd taka podwyżka. Pani która robiła mi paznokcie nie za bardzo mówię po polsku więc przyszła do pomocy druga pani która automatycznie była dla mnie niemiła. Zaczęła na mnie krzyczeć że cena w aplikacji to jest uzupełnienie + 1 kolor (nigdzie takiej informacji nie było). Ja powiedziałam że dobrze rozumiem nawet jeśli tak jest to w trakcie omawiania designu i pokazanie zdjęcia stylistyce nie dowiedziałam się jaka będzie cena końcowa, pani praktycznie nic do mnie nie mówiła. Nikt nie poinformował mnie o cenie jaką będę musiała zapłacić przed wykonaniem paznokci. Powiedziałam że nie zapłacę tyle bo nie mam gotówki więcej niż 120 zł, nadmienię, że w całym salonie rozwieszone były kartki że terminal nie działa. Przed całą rozmową wyraźnie spytałam się czy można płacić tylko gotówką pani odpowiedziała, że tak i nie działa terminal. Po tej nieprzyjemnej wymianie zdań nagle okazało się, że terminal to jednak działa i 35 zł mogę dopłacić kartą. Zapłaciłam bo zrobiło się już naprawdę nieprzyjemnie, wyszłam z salonu z łzami w oczach. To są po prostu oszuści nie dość że nie informują o cenie usługi to jeszcze kłamią na temat tego że nie działa terminal mimo że wszystko z nim w porządku. Nie polecam nikomu nie dość że zostałam oszukana na 50 zł, to jeszcze panie były wyjątkowo niemiłe. A no i bym zapomniała, że pani w booksy zaznaczyła że nie zjawiłam się na wizycie co uniemożliwiło mi wystawienie opinii w aplikacji. Trzymajcie sie jak najdalej!
Zdjęcia
Opinie
-
Mila Skorupka ★☆☆☆☆
-
Zuzia Nowak ★☆☆☆☆
Siedziałam 3 godziny pani nałożyła 3 warstwy topu wyglądały okropnie poprosiłam a naprawę usłyszałam piękne są zapłaciłam 180 zł warstwa topy była za duża cały top mi odpadł łącznie z frenchem okropne są mam je 8 dni żadne nie ma topu wyglądają obrzydliwe nie warte nawet 100’zl a co dopiero 180
-
Małgorzata Grabowska ★☆☆☆☆
Nie polecam, tragedia w każdym calu. Byłam dzisiaj zrobić hybrydę. Po ściągnięciu i opiłowaniu mój każdy paznokieć był inny. Poprosiłam, żeby ktoś inny dokończył mi paznokcie. Jedna z pań powiedziała, żebym poszła do innego salonu. Szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia, ale byłam w ogromnym szoku jak potraktowano mnie. Brak kultury i śmianie się pod nosem to standard w tym salonie. Nie polecam i ostrzegam.
-
Віка Кравчук ★☆☆☆☆
2 razy byłam - spoko. Dzisiaj 3 i ostatni. Pani o jasnych włosach- nie usunęła całkowicie poprzedniego czerwonego lakieru, pomalowała jasnym, i powiedziała mi że to nie problem że go widać. W końcu nie reagując na moje prośby to przerobić nałożyła 4 warstwy lakieru na 1 paznokieć, gdy reszta miała 2..jak wygląda w końcu widać na zdjęciu. Takie piękno kosztowało 125 zl Nigdy więcej
-
aanssyme ★★☆☆☆
Pani NA nie robi ładnych paznokci. W wielu miejscach sa niedociągnięcia i skórki zalane i akryl Polany na skórkach.moje naturalne paznokcie zostały zniszczone. Natomiast jak byłam wczesniej to było o wiele lepiej i inna pani precyzyjnie robiła paznokcie. Trzeba uważać do kogo cie przedzielają :/ Paznokcie odpadły po 3 dniach. Nie polecam
-
Gabriela Kot ★★★★★
Pięknie zrobione paznokcie i miła, profesjonalna obsługa. Polecam!
-
Karola ★☆☆☆☆
Paznokcie robione 1,5 tygodnia temu. Przedłużane i akryl. Nie dość ze pani która robiła nie dojechała do końca paznokcia wiec już wychodząc z salonu miałam wrażenie ze już jest odrost. Już 3 paznokcie odpadły bez połamania ani nic - po prostu odeszły od paznokcia. Korzystne ceny i nic poza tym. Nie polecam
-
ma ja ★★★★☆
Najbardziej polecam pana młodego z piercingiem w uchu i zawsze ma fajna koszulkę ON JEST TAM NAJLEPSZY!!!! niestety wykonanie paznokci zależy na kogo się trafi. Niestety widziałam sytuacje w której klient był źle potraktowany przez taką panią która wyraźnie nie chciała przyjąć do wiadomości ze nie jest zadowolony z usługi :/
-
Oliwia T ★★☆☆☆
Paznokcie przedłużane na tipsie, utwardzone akrylem. Korzystam z usług salonu już któryś raz, dotychczas byłam w miarę zadowolona, czasem zdarzało się nawet, że byłam BARDZO zadowolona. Tym razem przyjął mnie Pan, prawdopobnie właściciel lokalu, od samego początku był dość nerwowy, tipsy ucinał tak nerwowo, że lekko bałam się o opuszki moich palców. Nakładanie akrylu nie szło mu sprawnie, tak jakby pierwszy raz nakładał produkt. Kiedy przyszedł czas na piłowanie, zamiast robić to delikatnie, dosłownie pilował mi skórę, po wielokrotnej prośbie i odsunięciu ręki, by dać znać, że jednak to boli, on zdenerowany dalej piłował po swojemu. Samo malowanie kolorem, również poszło mu średniawo. Skórki zalane, lakier w pewnych miejscach zaczął odchodzić. Paznokcie wykonałam 5 dni temu, a już nie mam 2 z nich, bo zaczęły odczepić się od naturalnego. Niestety, ale jeśli zamierzacie iść do salonu, to omijajcie Pana właściciela. :((
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres New York NAILS?
New York NAILS znajduje się przy Łopuszańska 22/lok b46, 02-220 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do New York NAILS?
Można skontaktować się z New York NAILS pod numerem +48 579 174 335
Jak można dotrzeć do New York NAILS?
Do New York NAILS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku