Opinie

  1. Adrian Siwiec ★★★★★

    Bardzo uczciwy hotel zostawiłem spensera na tydzień. Kotek w domu jest żywiołowy a po powrocie całkiem luźny. Hotel jak najbardziej polecam.

  2. Diana Krawczyk ★★★★★

    Kot zachwycony. Nabral ciałka. Woliera i możliwość zażywania świeżego powietrza super

  3. Aleksandra Pakhomova ★★★★★

    Pobyt oceniamy bardzo dobrze. Właściciel bardzo pomocny, koteczki były zaopiekowane. Ładnie wyposażony wybieg letni.

  1. Kacper Ruczkowski ★★★★★

    Od lat przyjeżdżam tu z kotem i nie mam żadnych zastrzeżeń do tego miejsca. Oczywiście koty to koty i nie zawsze na początku będą się lubiły ale z czasem się polubią. Natomiast właściciel bardzo dobrze o koty znajdujące się tam dba . I've been coming here with my cat for years and I have no complaints about this place. Of course, cats are cats and they won't always like each other at first, but they will get along with each other over time. However, the owner is very go

  2. Aleksandra Nizińska ★★★☆☆

    Hotel dobry jedynie dla kotów kontaktowych i wychodzących. Zwierzęta nie są izolowane, klatki są otwarte całymi dniami. Nie można zostawić własnych misek, koty wyjadają sobie jedzenie wzajemnie. Jeśli kot jest wrażliwy, introwertyczny lub ma własne jedzenie (np. z uwagi na wrażliwość pokarmową) nie ma co marzyć o odpowiedniej opiece. Opiekun bardzo ciepły, troskliwy. Od strony technicznej nie mam co zarzucić hotelowi. Po prostu jest tu prowadzony otwarty styl, który nie zostanie zaakceptowany przez część kotów. Hugo jest absolutnym jedynakiem i źle zniósł tą zmianę. Dodatkowo nie można nic przy zwierzaku zostawić z jego zapachem, co w przypadku takich osobników utrudnia sprawę aklimatyzacji. Ale w hotelu nie ma przestrzeni na indywidualne podejście. Na pewno super miejsce dla kotów mniej wrażliwych - na miejscu wiele było takich, którym zupełnie nie przeszkadzały warunki i świetnie się tam czuły. Warto więc znając swojego zwierzaka podjąć własne decyzje.

  3. Marcin Łukasiewicz ★★★★★

    Doskonały hotel, każdy kot ma swój boks, wiosną i latem dostępny ogrodzony wybieg

  1. Ewi Jan ★☆☆☆☆

    Po kilku dniach pobytu w hotelu w majówkę, kot wrócił do domu chory, odwodniony i wychudnięty. Bał się podejść do swoich misek, na zapach ulubionego jedzenia reagował odruchem wymiotnym. Dwa razy przed tą sytuacją kot był już w hotelach i wracając do domu nigdy nie był w takim stanie, wręcz przeciwnie - cieszył się, jadł z ochotą, bawił się. A tym razem nic, tylko spał. U weterynarza dostał kroplówkę + dwa dni po dwa zastrzyki - przeciwzapalny i przeciwwymiotny. Po tygodniu dopiero wrócił do formy sprzed wyjazdu, dopiero go odzyskałam. Jest mi bardzo przykro i nie wiem jaka krzywda została mu wyrządzona w hotelu. Być może to brak umiejętności zajęcia się kotem, który jest bardziej wrażliwy na pobyt w nowym miejscu. Może brak cierpliwości i odpowiedniego podejścia, a przecież każdy kot jest inny. Jedno wiem na pewno - nie jest to miejsce, gdzie podchodzi się z troską i dobrocią do kotków. Klatka zajęta? Zajęta. Ale w jakim kot jest stanie - nie jest to widocznie ważne. Czuję się zawiedziona tym miejscem.

  2. Ula Samsel ★★★★☆

    Nasz kot bardzo lubił spędzać tam wakacje. Klatki wystarczające, duże woliery.

  3. Małgorzata Panasiak ★★★★☆

    Ogólnie wszystko ok, właściciel bardzo miły człowiek jedyny minus to zapach kota i jego rzeczy po powrocie wiem ,że tyle kotów na raz to może ciężko ale bym się nad tym skupiła żeby może częściej im sprzątać,badz uzywac jakis bezpiecznych dla zwierzat neutralizatorow zapachu..?

  1. Julia T ★★★★★

    Zostawialiśmy tu naszego kota już wcześniej na krótkie pobyty, ale ostatnio w związku z dłuższym urlopem został pod opieką Kociego Gniazdka na 18 dni. Byliśmy dość zestresowani tym faktem, ale właściciel wysyłał co kilka dni zdjęcia i informacje. Kot niemal cały czas spędzał w zabezpieczonym wybiegu i po zdjęciach widać, że czuł się dobrze (wylegiwanie brzuchem do góry na trawie :) ) Kotek wrócił do domu w bardzo dobrym stanie, chociaż oczywiście po takim czasie czekało nas dużo czesania (rasa dlugowlosa).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Kocie Gniazdko?

Hotel Kocie Gniazdko znajduje się przy Człuchowska 18, 01-100 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Kocie Gniazdko?

Można skontaktować się z Hotel Kocie Gniazdko pod numerem +48 500 000 069

Jak można dotrzeć do Hotel Kocie Gniazdko?

Do Hotel Kocie Gniazdko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements