Opinie

  1. Anna Mazur ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM! Nie często pisze opinie ale teraz muszę. Odradzam wszystkim to miejsce. Nasz piesek West Highland white terrier był w tym hotelu przez tydzień i niestety wrócił zupełnie odmieniony. Zostałam poinformowana wieczorem przed odbiorem pieska że miał "spięcie" z innym psem i że Maxa pobolewa bok ale że sytuacja jest opanowana a pieski rozdzielone. Gdy mąż odebrał Maxa był załamany od razu dzwonił abym umówiła go do naszej weterynarz bo wymaga natychmiastowej pomocy. Poza zapachem nieprzyjemnym miał ostry stan zapalny oczu do tego wiele drobnych ranek na ciele i jedną wielką - weterynarz sugerowana że te mniejsze mogą być faktycznie od potyczki z psem ale ta duża rana jest bardzo precyzyjna i sugeruje raczej na przecięcie bardzo głębokie czymś ostrym. Taka sama opinie wyraziła kolejna weterynarz na wizycie kontrolnej. Rana nie nadawała się już do szycia bo była stara z ogromną infekcja i naroślami z ropa trzeba była ja skalpelem wyczyścić pies jest już 2 dzień na antybiotyku i 3 razy dziennie podawane są mu leki u weterynarza na ranę i do oczu. Nasz max jest innym psem wycofany bojaźliwy a trafił tam w świetnym stanie:-( przed nim kolejne dni bólu i leczenia codziennych zastrzyków - 2 razy dziennie bierze leki przeciwbólowe. Nie rozumiem jak można było nie zauważyć takich ran jak można było nie pomóc cierpiącemu zwierzęciu. Pani sugerowała że to Max był tym agresywnym mimo że nigdy wcześniej nie byl a wręcz przeciwnie jest przesympatycznym i spokojnym psiakiem ale moje pretensje zostały uznane za niewłaściwe. Oddaliśmy zdrowego zadbanego psa, członka rodziny wyjątkowo nie pod opiekę rodziny do miejsca w którym wydawało się że panuje rodzinna atmosfera (bez klatek) ale okazało się że pies przeżył horror. Smycz wróciła przerwana podobno max tak ciągnął na spacerze że się przerwała - owszem Pani ja odkupiła ale mało realne jest aby piesek 7 kg tak ciągnął smycz że się przerwała szczególnie że od dziecka chodzi spokojnie na 3-4 spacery dziennie a ma 6 lat... Kolejna zagadka. Jak pytałam dlaczego nie udzieliła mu pomocy i nie zawiodła do weterynarza to podobno próbowała dezynfekować ranę sama octaniseptem ale pies się bronił i że nie miała czasu bo dzieci dom itd i że my już niedługo mieliśmy go odebrać....a rana nie nadawała się już do szycia bo była stara - przecież proszę spojrzeć na zdjęcia ciężko przeoczyć taką ranę a przecież Pani była świadoma że pies cierpi broni się przed dotykiem. Do tego na ciele zidentyfikowaliśmy 9 innych miejsc z rankami w tym druga poważniejsza z głębokim rozcięciem:-( dodatkowo na pewno widok zaropiałych oczu rzucał się w oczy i nie można było tego przeoczyć. Zdjęcia psa i jego oczu są już po 2 dniach antybiotyku podawanego do oczu 2 dni i wycięciu włosów które całe były zalepione ropa i ciemną wydzieliną które weterynarz usuwała.

  2. Marek Surgiewicz ★★★★★

    PrzeGenialne miejsce, które mogę polecić każdemu kto posiada czworonożnego przyjaciela, a kto musi pozostawić go pod czyjąś opieką. Świetne warunki dla zwierzaka to jedno ale znacznie ważniejszą kwestią są Właściciele owego Hotelu, którzy wkładają swe całe serce w kontakt ze zwierzakami. Widać już od samego wejścia, że Kochają całym sercem psy a one od razu czują się przy Nich jak w domu. Moje dwie piranie były tam przeszczęśliwe, gdy musiałem wyjechać z kraju. Dodatkowo Pani Kasia przesyłała mi ich zdjęcia jak i informacje o ich stanie samopoczucia. Z ręką na sercu polecam każdemu komu zależy na wysokiej jakości opieki i masie miłości jaką obdarowany będzie tam na miejscu ich czworonożny Przyjaciel.

  3. Klemens Hejchman ★★★★★

    Wyjątkowe miejsce, wspaniali ludzie opiekujący się zwierzętami,ceny w stosunku do innych podobnych miejsc przystępne, polecam wszystkim

  1. Adam ZIEJA ★★★★★

    Super miejsce nasz piesek spędził tam 4doby.Polecam dla innych pupili

  2. Klaudia Kierzkowska ★★★★★

    W to cudowne miejsce w kwietniu oddałam swojego dwu miesięcznego beagle, był tam około 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku do dnia dzisiejszego . Pani Kasia - wlascielka to osoba bardzo komunikatywna prowadząca hotel całym sercem. Codziennie wysyłała mi zdjęcia z pobytu pieska u siebie., wiedziałam że zawsze był zaopiekowany i zadowolony a ja byłam spokojna o to, że mój psiak jest w dobrych rękach podczas mojej nieobecności. Wszystkim polecam to miejsce ❤️❤️❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Dla Zwierząt?

Hotel Dla Zwierząt znajduje się przy Regulska 20, 05-816 Michałowice, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Dla Zwierząt?

Można skontaktować się z Hotel Dla Zwierząt pod numerem +48 514 579 300

Jak można dotrzeć do Hotel Dla Zwierząt?

Do Hotel Dla Zwierząt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements