Absolutnie perfekcyjny manicure. Korzystałam też z pedicure podologicznego. Polecam serdecznie!
Zdjęcia
Opinie
-
Jadwiga Pisarska ★★★★★
-
Patrycja Nasiadko ★★★★★
Gorąco polecam Panią Olę:) bardzo profesjonalnie,dokładnie i już kolejny raz bez najmniejszego skaleczenia skórek,co w innych salonach było nagminne. A i porozmawiać na "luźne" tematy w piątkowy poranek też można :)
-
Ilona O ★★★★★
Pani Karolina rewelacyjnie wykonała pedicure, idealnie ;) Polecam
-
Agata Saweczko ★★★★★
Przemiła i profesjonalna obsługa. Doceniam szczególnie bardzo elastyczne podejście do klienta i wysokie umiejętności. Wysłuchanie i zrozumienie potrzeby. Mimo, iż dzwoniłam w ostatniej chwili przed weselem, zaopiekowano się mną i nałożenie hybrydy z delikatnym wzorkiem przebiegło wzorcowo. Kobiecy czas spędzony na rozmowach i upiększaniu dłoni. Efekt perfect. Pozdrawiam Panią z Kinowa (przepraszam nie zapamiętałam imienia)
-
Joanna Szwarc ★★★★★
Polecam bardzo salon, dokładnie wykonywane zabiegi, mani i pedi długo wytrzymuje, dużo kolorków do paznokci, pyszna kawa i uśmiechnięte kosmetyczki.
-
Klaudia Ambroziak ★★★★★
Polecam to miejsce. Bardzo dokladnie i sprawnie wykonany manicure.
-
Paulina N ★☆☆☆☆
Cztery dni temu byłam w tym salonie na manicure hybrydowym. Zostałam przyjęta "awaryjnie" za co bardzo dziękuję pani manager. Szkoda że nie widziała Pani tego co się wydarzyło na miejscu.. Przyszłam na uzupełnienie żelu utwardzającego płytkę i malowanie hybrydą. Przewidziany czas na usługę to 1h30m. W związku z tym że byłam przyjęta na ostatnią chwilę, miały zająć się mną dwie panie (jedna z pań kończyła pracę a druga rozpoczynała). Pierwsza z pań usuwała mi hybrydę frezarką godzinę (!!), wyglądało to jakby chciała się jak najmniej napracować, żeby jej koleżanka zrobiła resztę. W rezultacie drugiej pani zostało pół godziny na obrobienie paznokci do końca, zrobienie skórek (dodam że nie wycinam skórek tylko je frezuję, co zajmuje znacznie mniej czasu), uzupełnienie żelu i pomalowanie hybrydą. W związku z tym że nie było czasu - skórki zostały tylko odepchnięte, uzupełnienie żelem nie zostało wykonane, malowanie jest niechlujne, skórki pozalewane, paznokcie są grube i na dodatek jeden z paznokci zmienił kolor :o KOSZMAR. Niestety na domiar wszystkiego czystość w salonie pozostawia WIELE do życzenia :/ W tej cenie w okolicy można wykonać na prawdę śliczny, staranny manicure, bezstresowo i w przyjemniej atmosferze, dlatego nie wrócę tu i nie polecam nikomu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Kosmetyczny Smart Nails?
Salon Kosmetyczny Smart Nails znajduje się przy Grójecka 29, 02-030 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Kosmetyczny Smart Nails?
Można skontaktować się z Salon Kosmetyczny Smart Nails pod numerem +48 795 004 555
Jak można dotrzeć do Salon Kosmetyczny Smart Nails?
Do Salon Kosmetyczny Smart Nails można dotrzeć, korzystając z poniższego linku