Opinie

  1. Olivia N ★☆☆☆☆

    Byłam na pedicure już jakiś czas temu. W trakcie wizyty, gdy stylistce” spadł na podłogę nasączony wacik chciała go użyć! Gdy to zrobiła, odruchowo zabrałam stopę i swoją relacją chyba pokazałam, że to nie jest najlepszy pomysł… Już 3 dni po usłudze na jednym paznokciu lakier trochę odprysł, ale nie było to aż tak widoczne. Natomiast teraz, po usunięciu hybrydy mam bardzo zniszczone paznokcie po tej stylizacji, najpewniej przez zbyt mocne użycie frezarki… Paznokcie są uszkodzone, nie wyglądają estetycznie. Odradzam. Więcej nie przyjdę.

  2. Marta Werner ★★★★★

    Dziewczyny są sympatyczne i świetnie robią paznokcie.

  3. Zofia Bielawska ★★★★★

    Wczoraj byłam na pedicure po raz pierwszy w tym salonie. Jestem bardzo zadowolona, usługa na wysokim poziomie, przesympatyczny personel, czułam się bardzo zadbana. Pani Justyna z ogromną wiedzą i wyjątkowo delikatna. Na pewno będę wracać:) polecam serdecznie:))

  1. Maks Łajeczko ★☆☆☆☆

    Moja dziewczyna była na hybrydzie w zeszły piątek i wróciła z krwawymi zacięciami na trzech palcach. Podczas zabiegu cały pilniczek był we krwi. Po kilku dniach w rany wdało się zakażenie, palce bolą i są opuchnięte. Nie wiemy czy narzędzia zostały poprawnie zdezynfekowane, ale przy takim stanie palców łatwo zarazić się jakimś choróbskiem. Po zgłoszeniu problemu w placówce pani, która wykonywała zabieg oświadczyła, że jest to normalne, kiedy rzadko robi się paznokcie. Sami oceńcie czy taki zabieg jest wart 280 zł. Nie otrzymaliśmy słowa przeprosin, nie mówiąc już o jakiejś formie rekompensaty, jedynie inna pani zaproponowała zdezynfekowanie ran. Czujemy się potraktowani po macoszemu, za takie pieniądze klient powinien być zadowolony, a nie męczyć się ze stanem zapalnym na dwóch palcach.

  2. Aleksandra Bartniczuk ★★★★★

    Bardzo profesjonalnie a jednocześnie zawsze bardzo miło spędzam czas. Serdecznie polecam panią Olę ❤️

  3. Roksana tu ★★★☆☆

    Dałabym 5, ale dwie gwiazdki odjęte za dwie rzeczy. Nigdy jeszcze nie przyjęto mnie punktualnie. Zawsze jest 15-20 min opóźnienia. Co więcej, za każdym razem coś jest nie tak podczas wizyty. Raz podczas piłowania poleciała krew, innym razem mimo zwrócenia uwagi, że kształt żelu wyglada dziwnie jak kurzy pazur nic z tym nie zrobiono. Chodzę tylko dlatego, że mam blisko i jest dużo terminów, ale nie jest to salon najwyższych lotów.

  1. Aneta Antolak ★★★★★

    Wspaniałe, przytulne miejsce z Profesjonalnym Zespołem, który kradnie serce od pierwszego spotkania. Trafiłam przypadkiem, zostałam na zawsze :) Z konkretów jest czysto, punktualnie, profesjonalnie, Panie pracują na bardzo dobrych produktach. Szczerze polecam cały fantastyczny Zespół, ale Pani Krystyna jest dla mnie nr 1❤️

  2. Paulina Kamińska ★★★★★

    Polecam serdecznie. Bardzo miłe i profesjonalne Panie. Pani Ania zrobiła mi elegancki i dopracowany manicure i pedicure. Oprócz tego wiele niewyjaśnila I doradzila. Widać, że kocha tę robotę:) Noszę już trzeci tydzień i oprócz naturalnego odrostu absolutnie nic się z hybrydami nie stało! W salonie jest przytulnie, czysciutko, pachnąco i panuje serdeczna , rodzinna atmosfera :) można zrobić się na bóstwo i odpocząć. Na pewno wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Happy Nails | manicure & pedicure studio?

Happy Nails | manicure & pedicure studio znajduje się przy Włodarzewska 65, 02-384 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Happy Nails | manicure & pedicure studio?

Można skontaktować się z Happy Nails | manicure & pedicure studio pod numerem +48 606 404 082

Jak można dotrzeć do Happy Nails | manicure & pedicure studio?

Do Happy Nails | manicure & pedicure studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements