Opinie

  1. Małgorzata Włudarczyk ★★★★★

    Byłam z córką na przekłucie uszu i pani Alicja i Natalia profesjonalnie podeszły do córki, wszystko jej i mi wyjaśniły. Jestem mega zadowolona i polecam z całego serca.

  2. Monika Pisarska ★★★★★

    Witam Wczoraj z moją Antoniną byłyśmy na przekłuciu uszu :) Pani Alicja noo rewelacyjne podejście do mojego dziecka. Wszystko sprawnie ,szybko przeklucie na cztery ręce co znacznie poprawilo komfort Tosi.Pozdrawiam P Alicje i tą drugą Panią zapomniałam imienia

  3. Anna Bulewicz ★★★★★

    Przekłuwaliśmy uszy z sześciolatką - polecamy :)już wieczorem nie było widać że uszy były świeżo przekłute. Gojenie niemal natychmiastowe.

  1. Małgorzata Cwik-Paluch ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, córka miała już kilka przekłuć wykonywanych w tym salonie i nigdy nie było żadnych problemów, polecam z czystym sumieniem!

  2. Ola ★☆☆☆☆

    Przechodząc obok ciężko się patrzy na to, jak malutkie dzieci płaczą przy przebijaniu uszu pistoletem w okropnych warunkach. Zero sterylności, zero świadomości obsługi i rodziców tych dzieci.

  3. anna czekaj ★★★★★

    Pani Julio jest Pani cudowna !!!! Raz jeszcze bardzo dziękujemy za cierpliwość , ciepło , wyrozumiałość i cudowne podejście do wymagającej klientki ♥️ tyle ciepła , szok i Pani koleżanki tez dwoiły się i troiły - dziękuje !!!! Polecam bardzo serdecznie wizytę w sklepie i usługi wspaniałych pracujących tam dziewczyn , szczególnie Pani Julia ♥️♥️♥️

  1. Nieznany4897 ★★★★★

    Nie rozumiem opinii które czytam poniżej, jestem mega zaskoczony i zadowolony z pobytu w tym sklepie, a Pani Julia która mnie wczoraj obsługiwała to super miła osoba z pozytywnym podejściem do klienta. Wprowadza tak fajną atmosferę w sklepie że aż chce się tam być dłużej. Ja polecam każdemu to miejsce! Pozdrawiam Pani Julio 6 branzoletek kupiłem i jestem zadowolony :)

  2. Pro Mamuska ★☆☆☆☆

    Kolczyki są wykonywane okropnie! zero świadomości o tym co robicie dając zła zawleczkę i złe wykonując kolczyki, moja córka ma kolczyk w chrząstce robiony u was zdejmujemy kolczyk a tu włosy zawinięte wokół zawleczki? jeśli chcecie robić swoim dzieciom kolczyki radzimy przejechać się do studia, niedośc ze okropne wykonanie to jeszcze ceny z kosmosu

  3. KA Kowalczyk ★★☆☆☆

    2 gwiazdki za piercing Pani mi robi helixa i daje złą zapinkę Mówi ze mogę wyjąc kolczyka po 12 tyg a potem okazuje się ze mogłam już po 6. Wyjęłam dzisiaj kolczyka i SZOK- w dziurze miałam cały czas włosy zaplątane z ropą bo zła zapinke wyrywała mi włosy dookoła ucha Nie polecam robić tam kolczyków na chrząstkach

  1. Dominika Bielecka ★★☆☆☆

    W sklepie ładny wystrój i potrafią być bardzo ładne rzeczy. Ale ceny i jakość lakierów to tragedia. Kupiłam sobie wczoraj dwa lakiery , różowy i czarny.Postanowiłam użyć różowego to xo?Jest jagby na paznokciu taka warstwa z guleczkami. A jeden mały wisiorek kosztuje 50 ileś złoty

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Claire's?

Claire's znajduje się przy Puławska 46, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Claire's?

Można skontaktować się z Claire's pod numerem +48 227 112 582

Jak można dotrzeć do Claire's?

Do Claire's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements