Ekstra miejsce,spokojne , dala od ludzi. Z wyposażeniem na grę w tenisa i ognisko.wieczor kawalerski panieński miło spędzony.polecam na miejscówkę na wypad w większej grupie .czuje się człowiek,jak u siebie?
Zdjęcia
Opinie
-
łukasz kałamajski ★★★★★
-
Szymon Słowiński ★★★★★
Spokojnie miejsce 50 minut od Warszawy, spokojnie pomieści nawet 20 osób, dom i budynki w naturalnym klimacie, brak sąsiadów, super kort do tenisa i kosz do koszykówki.
-
Krzysztof Bernaś ★☆☆☆☆
Zachęceni odwiedzinami w Szczęśliwisku trzy lata wcześniej, zdecydowaliśmy się na ponowny pobyt w tym miejscu. Niestety, wspomnienia tym razem nie będą przyjemne. Miejsce zostało zapuszczone od tamtego czasu - sprzęt i wyposażenie są zaniedbane (brudny piekarnik, zniszczona lodówka, część palników w kuchence nie działa, przepełnione kosze na śmieci, zużyte deski do krojenia, stare garnki, deski w toaletach obluzowane, odpływ pod prysznicem niedrożny). Ilość materiałów niezbędnych do komfortowego pobytu racjonowana do granic możliwości i niewystarczająca na pobyt dużej grupy przez okres dwóch dni: papier toaletowy, tabletki do zmywarki (3) i worki na śmieci (2). Pani właścicielka zrobiła się niemiła, kiedy poprosiłem o dokument sprzedaży. Już nie polecam. Krzysztof
-
Piotr Sawczuk ★★☆☆☆
Miejsce fajne, zielono, przyjemnie. Na plus sauna i kort tenisowy. Na minus niestety wszechobecny brud a do tego myszy biegające pod dachem i słyszalne wewnątrz da się przeżyć. Ale mysze biegające po meblach w aneksie kuchennym to już przesada...
-
Jacek Kalisz ★★★★★
Duży, obszerny do na spotkanie ze znajomymi prz kieliszeczku wina itp. Olbrzymi taras, kuchnia,wielki stół to idealnie miejsce dla kilkunastu przyjaciół na pogaduchy. Nowy kort ze sztuczną nawierzchnią stanowi też atrakcję dla entuzjastów amatorskiego tenisa. Polecam na wekendowe wypady z przyjaciółmi.
-
tomasz kajzer ★★★★★
Rewelacyjne miejsce na spotkanie w gronie rodziny lub przyjaciół. My spędziliśmy w Szczęsliwisku weekend w 16 osobowej grupie i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Przyjemne sypialnie, ogromną i dobrze zaprojektowana cześć wspólna, w pełni wyposażona kuchnia, piękne otoczenie. Czego można chcieć więcej aby się zrelaksować i wypocząć.
-
Ela Strawa ★★★★★
Bardzo miłe miejsce idealne na grupowy wypad na weekend. W pełni wyposażony w kuchni (naczynia, sztućce) jest zmywarka. Na cały domek, który może pomieścić kilkanaście osób są tylko 2 łazienki.
-
Renata D ★★★★★
W Szczęśliwisku spędziliśmy cudowny weekend w gronie rodziny. To idealne miejsce do wypoczynku. Piękny teren, przestrzeń, cisza i bliskie sąsiedztwo lasu. Korzystaliśmy również z doskonale przygotowanego kortu tenisowego, rowerów oraz sauny. Dzień kończyliśmy ogniskiem. Dom jest bardzo klimatyczny, ładnie urządzony i dobrze wyposażony. Przestronne i czyste pokoje. Duży plus za możliwość przyjazdu z psem. Właścicielki przemiłe i bardzo pomocne. Na pewno będziemy tu wracać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szczęśliwisko - Agroturystyka?
Szczęśliwisko - Agroturystyka znajduje się przy Kościelna Góra 53b, 96-513, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szczęśliwisko - Agroturystyka?
Można skontaktować się z Szczęśliwisko - Agroturystyka pod numerem +48 601 723 773
Jak można dotrzeć do Szczęśliwisko - Agroturystyka?
Do Szczęśliwisko - Agroturystyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku