Opinie

  1. Zuzia ★★★★★

    Czegoś takiego to ja nigdy nie doświadczyłam... Coś cudownego!! Energia w tym miejscu jest wspaniała. Spektakle są śmieszne ale też poruszają przy tym ważne tematy. Zachwycają i przerażają. Polecam!!

  2. A. P. ★★★★★

    Świetna rozrywka, polecam wszystkim. Niby na wesoło ale mądrze i profesjonalnie. Słodko - gorzkie i zawsze z ukrytym przesłaniem. Nie ma przerostu formy nad treścią. Zawiedziona Warszawskimi teatrami ( nie wszystkimi) tutaj odnalazłam to coś! Cena biletów bardzo rozsądna! Atmosfera luźna i przyjemna, kameralnie.

  3. Katarzyna Liszewska ★★★★★

    Świetny teatr! Kameralny, z klimatem. Miejsce trochę nieoczywiste i trochę na końcu świata, ale warte odkrycia. Speklakle naprawdę świetne, gwarancja dobrej zabawy na wysokim poziomie. Na razie widziałam Lekarza na telefon i Dzieła wszystkie Szekspira. Obydwa rewelacyjne a gra Kamila Wodki po prostu niesamowita. Na pewno tam wrócę. I ceny biletów śmiesznie niskie...

  1. Kateryna T ★★★★★

    Byłam na spektaklu "Dzieła wszystkie Williama Szekspira" i jestem pod wrażeniem! Zachwyciła mnie atmosfera – lekka, pełna groteskowego humoru. Kontakt aktorów z publicznością był znakomity. Teraz mam ogromną ochotę zobaczyć inne spektakle tego wspaniałego teatru. Kiedy dopada zły nastrój, trzeba iść do teatru. Gorąco polecam!

  2. Aleksandra K. ★★★☆☆

    Ciekawe doświadczenie. Teatr na pograniczu z kabaretem. Świetny kontakt z widownią (która w części sztuki gra również na scenie). Specyficzny rodzaj żartu, niekoniecznie mój ale generalnie polecam zobaczyć i przekonać się samemu.

  3. Alicja Kowalik ★★★★★

    Cudowne miejsce pełne wspaniałych ludzi! Wszystkie sztuki fantastyczne, niesamowita zabawa ale i dają do myślenia. Odwiedzam często i wszystkim polecam

  1. Marek Marciniuk (dorsoll2) ★☆☆☆☆

    Katastrofa. Byłem tam z wycieczką szkolną i było źle. Aktorzy przeklinali, oraz gra aktorska, wszystkie wrzaski ze sceny przyprawiły mnie o ból głowy. Ponadto poziom żartów pokroju "nie tylko zęby mam duże" są okropne. Polecam za te 25 zł pójść do McDonalda.

  2. Marta Rutkowska ★★★★★

    Bardzo fajne przedstawienie. Aktorzy nawiązują integrację z widownią,dla śmiechu i przemyśleń dla poruszanych zagadnień :) Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Teatr Scena Współczesna?

Teatr Scena Współczesna znajduje się przy Adgar Park West al. Jerozolimskie 181 - wejście, 02-222 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Teatr Scena Współczesna?

Można skontaktować się z Teatr Scena Współczesna pod numerem +48 796 550 570

Jak można dotrzeć do Teatr Scena Współczesna?

Do Teatr Scena Współczesna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements