Miałam robiony tragus 9 lipca. Niestety przekłucie od początku sprawiało problemy. 15 września musiałam wrócić, ponieważ kolczyk zaklinował się w chrząstce..usłyszałam wtedy, że był za długi i założono mi krótszy. 27 października kolczyk znowu wypadł i został ponownie założony. Dzisiaj kolczyk wysunął się z chrząstki bez odkręcania się, w jednym kawałku. Wyglądało to tak, jakby przeszedł przez tor przekłucia, co według mnie wskazuje, że przekłucie od początku nie goiło się prawidłowo. Podczas każdej wizyty kontrolnej pobierano dodatkową opłatę, mimo że problemy utrzymywały się od pierwszego dnia, a przekłucie ostatecznie się nie utrzymało. Opisuję swoje doświadczenie, ponieważ niestety nie mogę polecić tego miejsca do przekłuć chrząstki.
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Godlewska ★☆☆☆☆
-
Iwa Zaw ★★★★★
Serdecznie polecam! Bardzo dobre miejsce poniewaz Panie cudowne i przemiłe. Dziękuję! Córka bała sie panicznie przekłuwania, a Pani tak pięknie i profesjinalnie podeszła do tego zabiegu, że Córka nie zorientowała się kiedy kolczyk znalazł sie w Jej uchu. Jeszcze raz dziękuję!
-
Paulina Sierdzinska ★★★★★
Korzystamy z córką z usług Piercing4u od dłuższego czasu i zawsze chętnie tam wracamy. Atmosfera jest bardzo miła, Pani Iza jest profesjonalistką jeśli chodzi o przekłuwanie, wykonała córce już kilka różnych przekłuć, które bardzo dobrze się zagoiły. Usługi wykonywane są sterylnie, czysto i sprawnie. Studio posiada również szeroki wybór kolczyków do kupienia. Serdecznie polecamy!
-
Aleksandra Kijek ★★★★★
Byłyśmy z córką (4lata) na przekłuciu uszu w studio PIERCING4U. Doświadczenie cudownie, obsługa rewelacyjna, zero bólu, szybko sprawnie, a przede wszystkim higienicznie, czysto i sterylnie! Poza tym całą wizytę umilały cudowne rybki! A po przekłuciu dziecko otrzymało coś słodkiego w nagrodę. Szczerze z całego serca POLECAMY! Ps: wybór kolczyków dziecięcych również zrobił wrażenie ☺️
-
Angelika ★★★★★
Polecam. Ból oceniam 2/10. Pani Izabela robi to tak szybko i profesjonalnie, że nawet nie zorientowałam się kiedy kolczyk był już założony. Dziękuję za spełnienie marzenia.♡
-
Agata Nabojczyk ★☆☆☆☆
Nie polecam! Robiłam w listopadzie kolczyki (daith i helix), niestety jak się okazało kolczyki były przekłute totalnie pod złym kątem, co uniemożliwiło ich leczenie. Ostatecznie helixa musiałam wyjąć i będę się ,,bawić" w usuwanie powstałej narośli. Nie dość, że straciłam pieniądze to jeszcze bardzo dużo czasu. Daith zrobiony na bananku, a chrząstka nie była gruba. 0 informacji o zmianie kolczyków na krótsze, przez co przez tyle miesięcy nosiłam bardzo długie PONOĆ tytanowe kolczyki, co również jest nieprawdą. Unikajcie!!!
-
Agnieszka Deja ★★★★★
Zamawiam w sklepie online produkty od kilku lat. Zawsze są wysokiej jakości, trwałe, sterylnie zapakowane. Nigdy nie narzekam.
-
Paulina ★☆☆☆☆
Robiłam 3 miesiące temu w tym studio kolczyk (nostril). Na wizycie Pani zapewniała mnie, że przekłucie będzie pod kółeczko tak jak docelowo oczekiwałam. Jako osoba, która dopiero zaczyna swoją drogę z piercingiem nie wiedziałam jaki błąd popełniam udając się do piercing4u. Gdyby nie fakt, że udałam się do innej piercerki na pierwszą wymianę kolczyka nie wiedziałabym, że przekłucie było wykonane pod złym kątem, rozmiar kolczyka został źle dobrany i przede wszystkim kolczyk NIE jest wykonany z TYTANU (jak zapewnia studio piercing4u) jednak jest to STAL CHIRURGICZNA, której nie powinno używać się przy świeżych przekłuciach. Miałam szczęście, że obeszło się bez większych problemów. Jednak mogło skończyć się to dla mnie uszczerbkiem na zdrowiu. Po 3 msc byłam zmuszona wyjąć kolczyk. Straciłam tylko czas i pieniądze. Zdecydowanie nie polecam!! PS. W odpowiedzi do komentarza ze strony studio - nic mi się nie stało tylko dzięki szczęściu, osoba która była na wizycie razem ze mną wychodząc od państwa niestety musiała chodzić od lekarza do lekarza po źle wykonanym przekłuciu i nietytanowej biżuterii. Rozumiem, że taka opinia nie jest w smak dla Państwa ale fakty są faktami, nieprofesjonalne podejście i brak pojęcia o konsekwencjach własnych działań.
-
Paulina Jóźwiak ★★★★★
Nie wiem jak z wykonywaniem piercingu i stacjonarną obsługą sklepu, ale sklep online jest jak najbardziej w porządku. W przypadku braku na stanie zamówionych produktów, zostałam o tym poinformowana telefonicznie, zaproponowano mi też alternatywy. Przy pomyleniu zamówienia (zdarza się każdemu, zwłaszcza w przypadku biżuterii która jest do siebie podobna) i kontakcie ze sklepem w tej sprawie, został mi dosłany prawidłowy produkt w bardzo szybkim czasie, bez konieczności zwrotu poprzedniego.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piercing4u?
Piercing4u znajduje się przy Bp. T. Wilczyńskiego 25e, 10-691 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Piercing4u?
Można skontaktować się z Piercing4u pod numerem +48 893 070 995
Jak można dotrzeć do Piercing4u?
Do Piercing4u można dotrzeć, korzystając z poniższego linku