Recenzja teatru na podstawie przedstawienia "Depesze". Z opisu na stronie teatru nie wynika, że będzie to koncert, można pomyśleć, że idzie się na przedstawienie fabularne. Z powodu niskiej jakości nagłośnienia, przesterowanego dźwięku i chaosu na scenie nie polecam. Sprawę pogarsza fakt, że publiczność jest zachęcana do wstawania, chodzenia i nagrywania w celu promowania teatru w internecie. Podobał mi się śpiew głównej wokalistki oraz wokalisty. Poziom w porównaniu z przedstawieniem "Jeździec burzy" sprzed lat jest dużo gorszy. Subtelność wystawianej tu "sztuki" podkreśla oświetlenie elewacji teatru, które świeci w oczy przechodniom znajdującym się z drugiej strony parku.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał ★★☆☆☆
-
Ryszard Bardyszewski ★★★★★
Pierwszy raz byłem na tego typu przedstawieniu. Tylko muzyka bez zbędnych słów. POLECAM
-
Agnieszka Kos ★★★★★
Fajny kameralny teatr. Byliśmy na razie raz ale na pewno wrócimy. Siedzieliśmy na balkonie ale te miejsca nie różnią się za bardzo od innych. Jedynie mają oddzielne wejście i łazienkę. Podczas przerwy w spektaklu serwowane jest picie zimne i ciepłe i coś do przegryzienia.
-
Katarzyna Pizoń ★★★★★
Byłam na spektaklu inspirowanym ,,Dirty dancing''... Najwyższy poziom wykonania. Świetna atmosfera. Bardzo polecam !
-
Agnieszka Żurawska ★★★★★
Teatr po prawobrzeżnej stronie Warszawy jest rewelacyjnym miejscem spotkań z kulturą. Każdy może wybrać z repertuaru ciekawe dla siebie przedstawiene. Wartością dodaną jest muzyka, towarzysząca spektaklom. Grana na żywo przez muzyków na wysokim poziomie. A w głębi, z tyłu teatru duży parking co też jest bardzo ważną sprawą w ciasnej stolicy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klub Tragediowy?
Klub Tragediowy znajduje się przy Kołowa 20, 03-536 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klub Tragediowy?
Można skontaktować się z Klub Tragediowy pod numerem +48 226 798 976
Jak można dotrzeć do Klub Tragediowy?
Do Klub Tragediowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku