Opinie

  1. Asia Halupczok ★★★★★

    Rewelacja. Mała, niepozorna knajpka kryje w sobie prawdziwe smaki Azji! Najlepsze Tom Kha jakie jadłam! Pyszny Pad Thai i Pho z wołowiną i kurczakiem!

  2. Tomasz Herbrich ★★★★☆

    Trzeba zobaczyć co oferuje wietnamski Wilanów. Widziałem, że Zamigo trochę już istnieje, więc dałem szansę. Klasycznie: udko po wietnamsku i testowe sajgonki. I od tych drugich zacznę: Były zaskakujące, były jakieś! Mocno nabite, sprężyste, papier ryżowy był faktycznie tylko otulinką. W smaku bardzo bardzo mocno wybijała się kolendra. Moim zdanie mogły by być mimo wszystko trochę bardziej wyraziste. Odrobinę więcej białego pieprzu nie zrobiłoby im źle. Jeśli nie lubicie kolendry, uważajcie. Podane z sosem do sajgonek (rybny + kwaskowy) i surówką chyba z kalarepy. Danie spoko, nic serio łamiącego i wybitnego. I niestety za 24 zł. Dość sporo. Danie główne, udko po wietnamsku. I tu przeżyłem szok! Warzywa czyli brokuł, cebula i cukinia,przesmażone tak żeby je tylko zblanszować, nadać im ciepła. Jedyne czym smakowały to sobą i olejem, bo nie szło wyczuć ani grama przypraw w nich. Jednak były sprężyste, chrupkie. No po prostu dobre! Sam kurczak: tu zaczyna się zabawa. Bo kurczak był totalnie niedoprawiony. Mięsko było dobre, soczyste, delikatne. Ale nie czuć było grama przypraw, jakby nie był w ogóle marynowany. Gdzieś tam w oddali w panierce przebijał się obowiązkowy cynamon, ale tak to null. Jakbyście gołego kuraka w głębokim oleju usmażyli. Gdzie zatem kryje się magia i smak? Na zdjęciu widzicie trzecią miseczkę, z sosem, który był kremowy i słodki. Sos był również bardzo intensywny. Słodki w ręku “czekoladowy” sposób, ale nie wpadający w mleczno kakaowe nuty. Serio, dużo wietnamskiej kuchni jadłem w życiu, ale tego nie potrafię zidentyfikować. Czy to znaczy że był zły? No nie! Był tak bardzo inny, że w ogóle poza moją skalą oceny. Nie umiem go osadzić. Cała kompozycja była bardzo dobra, ale nie wiem czy na nią bym wrócił. Muszę sprawdzić bardziej klasyczne Dania. Lokal bardzo zadbany, ładny, czysty, a obsługa bardzo miła i kontaktowa! Klasycznie kilka zwrotów po wietnamsku i obie strony od razu uśmiechnięte :) Czy wrócę? Myślę że tak, sprawdzić więcej z menu, ale Zamigo nie będzie moim “priorytetem” na liście powrotów :)

  3. Jaś Kępiński ★★★★☆

    Całkiem spoko spring rollsy w dobrej cenie. Największa wada lokalu jest słaba wentylacja przez co ubrania konkretnie przesiąkają zapachami smażenia

  1. Daga ★★★★★

    Absolutnie 5, zupaTomKha najlepsza w Warszawie, warta dojazdu z Białołęki :). Padthai super,polecam

  2. Rafał Wądołowski ★★★★★

    Kurczak z orzechami pycha!

  3. Michał Krzymowski ★★★★★

    Bardzo smacznie, bardzo miło.

  1. Piotr Wassermann ★★★★★

    Abosolutnie wybitny pad thai. Do tego szybkość i jakość serwisu iście azjatycka. Top tier restauracja.

  2. Mariusz M ★★★★★

    Mały lokal na ledwie kilka osób, jedzenie świetne. Padthai moim zdaniem jest lepszy od tego z AZIA w Royalu. Cena porównywalna też do Royalowego.

  3. Pan Necro ★☆☆☆☆

    Edit 2021: Niestety śladu po tejmiłej knajpce nie ma. Zamówiłem dzisiaj z odbiorem osobistym. Ruch w lokalu minimalny. Kelner upewnia się, jakie dania zamówiliśmy, potem wybiega za poprzednim klientem, pewnie, aby go 'zweryfikować'. Mimo sprawdzania dostaliśmy inne dania. Zamiast smażonego pho z kurczakiem dostalismy zwykłe bieda pho. Zamiast udona z kurczakiem makaron sojowy. Smakowo też nie powala. Pho niearomatyczne. Makaron jest po prostu słony. Na poziomie chińskiej budki, ale cenowo nadal restauracja na Wilanowie. Na Geysztora znacznie wyższy poziom. 2017: miła obsługa, przytulny, malutki lokal a przede wszystkim pyszne dania! Udon bardzo smaczny, pad thai rewelacja, przystawki też niczego sobie. Pozdrowienia dla przemiłego właściciela, który umila klientom czas w restauracji ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zamigo | Speciały z Azji?

Zamigo | Speciały z Azji znajduje się przy Aleja Rzeczypospolitej 23, 02-972 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Zamigo | Speciały z Azji?

Do Zamigo | Speciały z Azji można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements