Opinie

  1. Beata Kamińska ★★★★★

    Jestem pierwszy raz w teatrze na sztuce Era Wodnika i jestem zachwycona teatrem jak i sama sztuka, gra aktorska, muzyka i scenografia.

  2. Iga ★★★★★

    Miałam okazję byc na spektaklu "Dziwny przypadek psa nocna pora"- zarówno obsada, scenografia, gra aktorska, prosta sceneria... mnie zachwycily. Spektakl trwał 2 h, ale byl niesamowicie angażujący. Sam gmach Teatru zrobil na mnie ogromne wrażenie- jest przepych, jest rozmach i luksus. Siedzenia sa komfortowe, szatnia dziala sprawnie, obsługa teatru jest przemiła i profesjonalna. Same sanitariaty takze spełniają standardy. Przerwy koncza sie punktualnie, a dodatkowo na każdym piętrze mozna zakupić napoje- sa prowizoryczne stanowiska, aby rozładować potencjalne kolejki- świetna logistyka. Dodatkowo na parterze znajduje sie luksusowy bar z selekcja alkoholi i profesjonalna obsługa. Bylo to jedno z najlepszych moich doświadczeń teatralnych, a juz naprewno o najlepszym stosunku jakość/cena- bilety w cenie 70 zl za takie doświadczenie to niebywała okazja. Biorąc jeszcze pod uwagę lokalizacje- to przeciez droga Warszawa i gmach PKIN.

  3. Elwira Dabrowska ★★★★★

    Sztuki naprawdę na wysokim poziomie. Aktorzy znakomici, przedstawienia ambitne wymagające przemyśleń. Chyba najlepszy teatr w Warszawie i dla wszystkich.

  1. Natalia Chlebowska ★★★★★

    Przepiękne miejsce we wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki. Bardzo wygodne fotele. Świetna energia podczas spektaklu Kinky Boots. Jestem pod ogromnym wrażeniem, bardzo chętnie wrócę na inne tytuły.

  2. Piotr M. (Piotrela) ★★★★★

    Byliśmy na sztuce Vaclava Havla "Protest ". Dobrze zagrana trzyaktówka. Aktorzy dobrze zagrali swoje role. Warto się wybrać na ten spektakl.

  3. Grzegorz Cielecki ★★★★★

    Teatr Dramatyczny to bardzo zróżnicowana oferta repertuarowa.Ja bardzo lubię Małą Scenę.Skupienie na treści i aktorze.Polecam Protest czyli jednoaktówki Havla. Można pójść z marszu na wejściówkę.A w foyer obejrzeć wulwę.

  1. Bartosz Kaczmarski ★★★★☆

    Teatr dla mnie to świątynia sztuki. A ten teatr ma bardzo ładne wnętrza po remoncie. Miło atmosferę jednak wystawiane tutaj spektakle nie przyciągają pełnej widowni i pełnej sali bobas wątpliwie przygotowane. Aktorzy bez dykcji i właściwej artykulacji przy małej dużej scenie nie są słyszani i rozumiani z ostatnich rzędów widowni. Scenografia znikoma niby nowoczesna ale żadna nie przyciągająca widzą zupełnie. Zdaje się że tutejsze spektakle to niskobudżetowe produkcje bez większego zaangażowania reżysera i trupy aktorskiej. Skromna ilość porządnych aktorów starej daty. Mlodzi nie mają kogo podpatrywać i doskonalić się z dobrych wzorców. Króluje bylejakość. Oglądasz widowisko teatralne i bez przysłowiowego katharsis to jak brać prysznic w ubraniu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka?

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka znajduje się przy pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka?

Można skontaktować się z Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka pod numerem +48 602 792 282

Jak można dotrzeć do Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka?

Do Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements