Jedzonko wypatrzone w trasy, pierwszy raz w listopadzie, drugi dzisiaj. Dwa razy 10/10, pyszny placek po węgiersku i schabowy. Następnym razem spróbujemy zupy :) w środku jest czysto, obsługa jest bardzo sympatyczna.
Zdjęcia
Opinie
-
Agata Stepkowska ★★★★★
-
Dawid Wirkijowski ★★☆☆☆
Restauracja zobaczona przypadkowo na trasie bez sprawdzenia opinii i niestety tego pożałowaliśmy. Zupa pomidorowa i rosół fatalne niczym zupki chińskie. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem - totalna porażka. Frytki najtańsze z marketu. Pierogi ruskie nie były, aż tak złe w smaku, ale pływały w ogromnej ilości tłuszczu na talerzu z dziwną okrasą coś w stylu grzanek.
-
Agnieszka Aga ★★★☆☆
W drodze wstąpiliśmy do Bistra Ogród Smaku. Zacznijmy od zup. Chłodnik i czernina dość smaczna. Drugie danie niestety nie trafiliśmy. Polędwica bardzo sucha, golonka można zjeść. Niestety przy zamawianiu pani poinformowała nas, że do golonki nie ma już kapusty. Zgodziliśmy się. Niestety nie została nam odliczona z rachunku. Nauczka na przyszłość sprawdzać rachunek
-
Kanał ★★★★☆
Jedzenie ok, wziąłem zestaw dnia za 22zł, rosół dobry choć jadłem lepsze, zraz przepyszny tylko w środku był jakiś słaby ogórek ale mięso super, sos bez wyrazu, ziemniaki i surówka. Jak za 22 zł to rewelacja bo oceniam w tym przedziale cena jakość. W lokalu trochę chłodno ale pani obsługująca nas uśmiechnięta. Ogólnie lokal jak na moje to solidne 4/5 ocena poniżej 4 jest krzywdząca. Pozdrawiam
-
Aleksandra Zimochocka ★☆☆☆☆
Korzystałam z usług tego miejsca jeszcze za czasów kuchennych rewolucji jedzenie wtedy było przepyszne! W tej chwili odwiedziłam to miejsce na pewniaka i się zawiodłam, dwie zupy (rosołek) całkiem smaczny, dodatkowo zamówiliśmy schabowego z ziemniaczkami oraz surówka, nic w tym daniu nie miało smaku, schabowy był bez przypraw i smakował staro, ziemniaki wyglądały i smakowały jak zeszłoroczne, a surówka... to była sama kapusta... dodatkowo partner zamówił polędwiczki w sosie kurkowym, pani przyniosła mu polędwiczki w sosie pieczarkowym, coś tu się nie zgadza... porcja dla dziecka 11 letniego, lemoniada miała stare pomarańcze i cytryny... wiec nasza opinia to max 1 gwiazdka, dodam jeszcze ze obrusy przydałoby się wyprać i schować takie rzeczy jak żelazko stojące obok naszego stołu. A ceny z kosmosu
-
Małgorzata Gołczyk ★★★★★
Byliśmy dzisiaj na obiedzie w większej grupie wracając z wakacji, zaryzykowaliśmy pomimo negatywnych opinii...Zamówiliśmy schabowe z ziemniakami i frytkami, dewolaje, wątróbkę, polędwiczki, flaczki i makaron z krewetkami...także przekrój spory. Wszystko przepyszne, świeże, super doprawione, estetycznie podane, panie kelnerki świetne, ceny w porządku, córka dostała nawet deser w prezencie. Polecamy jak najbardziej...szkoda że nie mieszkamy bliżej, bylibyśmy częstymi gośćmi!
-
Dawid Walasek ★★★★☆
Byłem wczoraj Kelnerka przemiła uśmiechnięta osoba :) zamówiłem placki z cukinii z góry wysmażone w środku nie do smażone :(kotlet z indyka smaczny, ziemniaki niebyły pierwszej świeżości.
-
smakosze info (smakosze.info) ★★☆☆☆
Słoneczna Miska pod Płońskiem przeszła kuchenne rewolucje w połowie 2016 roku. Lokal umiejscowiony jest w wolno stojącym budynku. Bardzo kolorowe wnętrze jest przytulne. Wystrój lokalu, to bardzo kolorowe ściany i bardzo kolorowe obrusy na stołach. Stoliki były już przygotowane dla gości, znajdowały się na nich sztućce. Pomimo braku gości w lokalu na stole przy którym zająłem miejsce był obrus z plamami po moich poprzednikach. Kelnerka przygotowująca zastawę dla kolejnych gości nie mogła tych plam nie zauważyć. Cisza w restauracji oraz brak gości w lokalu były dosyć przygnębiające. Karta dań, to kilka kolorowo zadrukowanych kartek, przewiązanych wstążką. W menu znajdują się dania kuchni polskiej. Ceny są dosyć wysokie, biorąc pod uwagę lokalizację. Cena dania obiadowego zaczyna się od 15 zł, jednak jest to koszt samego składnika mięsnego. Dodatki są płatne dodatkowo. Obsługa jest w miarę szybka, jednak nie szczególnie zainteresowana gościem. Cały serwis kelnerski sprowadził się do przynoszenia kolejnych dań. Kelnerka nawet nie zainteresowała się, czemu zostawiłem prawie nienaruszone danie główne. Zamówione przeze mnie dania, to: placki z cukinii z fetą, zupa grzybowa oraz pulpety cielęce podane z żebrem cielęcym. Placki z cukinią podane z fetą i musem z batatów, żółtej papryki i pomidorków były smaczne. Lekko chrupiące i delikatne w smaku placki ciekawie łączyły się z gorzkawą fetą i lekko słodkawym musem batatowo - paprykowym dając w efekcie fajne połączenie smakowe. Zupa grzybowa podana w wersji klasycznej była również smaczna. Miała bardzo mocny i intensywny smak grzybowy. Danie główne zostało podane chwilę po podaniu zupy. Nie dość, że było chłodne, to jeszcze dodatkowo stygło w czasie, kiedy kończyłem jeść zupę. Z założenia miały to być pulpety cielęce podane z żebrem cielęcym oraz carpaccio z buraków i żółtą fasolką. Na talerzu zabrakło buraków. Dwa pulpety były zanurzone w wodnistej i mocno słonej brei o posmaku przyprawy typu warzywko, która miała być zapewne sosem. Mięso było niedoprawione, przesolone i nieapetycznie rozpadało się podczas krojenia. Były mocno niesmaczne. Żebro (sztuk jeden) było suche i twarde. Fasolka była rozgotowana oraz niesmaczna. Ogólnie danie ani nie wyglądało ani nie smakowało. Pomimo tego, że prawie w całości wróciło do kuchni kelnerka nie zainteresowała się, czemu go nie zjadłem. Miałem nieodparte wrażenie, że danie było przygotowane dużo wcześniej i niechlujnie tylko zostało podgrzane przed podaniem. Ogólnie wizyty w lokalu nie uznałem za udaną. Żeby dostać się do lokalu trzeba zjechać z głównej trasy i pokonać trochę kilometrów. Uważam ten czas potrzebny na dojazd za marnowany. Poziom zamówionych przeze mnie dań był na tyle niski, że lokalu nie polecam. Koszt posiłku dla jednej osoby (przystawka+zupa+danie główne+napój): 70 zł
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro Ogród Smaku?
Bistro Ogród Smaku znajduje się przy 09-100 Płońsk, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro Ogród Smaku?
Można skontaktować się z Bistro Ogród Smaku pod numerem +48 786 640 707
Jak można dotrzeć do Bistro Ogród Smaku?
Do Bistro Ogród Smaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku