Bardzo dziękuję Pani Doktor Joannie Kurant-Zdral za wielkie serce i profesjonalizm, a przede wszystkim za zrozumienie w trudnej sytuacji. Życzę każdemu opiekunowi psa, aby spotykał na swojej drodze takich lekarzy.
Zdjęcia
Opinie
-
Maria Borkowska ★★★★★
-
Magdalena Smolińska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Joanny. Profesjonalne podejście i szybka diagnoza. Wyniki badań otrzymałam w mniej niż 24 godziny. Dużym plusem jest możliwość umówienia wizyty na konkretną godzinę, dzięki czemu zwierzak nie jest narażony na kontakt z innymi, chorymi pacjentami. Wszystko przebiega szybko i sprawnie. Do tego przystępne ceny. Serdecznie polecam!
-
Nina Zaborowska ★★★★★
Cudowni lekarze, z cudownym podejściem do zwierząt. Chodzę od lat z moim kocurem, a ostatnio również z przygarniętą znajdą, w bardzo złym stanie. Ogromna wiedza i życzliwe podejście. Kocurek, który ledwo stał o własnych siłach, po 12h od wizyty i zastosowanego leczenia zmienił się o 180 stopni. Pani doktor delikatnie pobrała krew, kocur nawet się nie zorientował. Ceny jak na Warszawę rozsądne. Dziękuję i polecam ❤️
-
Nikoleta Bogucka ★★★★★
Chciałam serdecznie podziękować Pani Agacie Trelińskiej , która wykazała się ogromną sympatią i wyrozumiałością w stosunku do mojego pieska. Potrzebował pilnej pomocy a Pani jej udzieliła. Polecam serdecznie Panią Agatę i cały zespół. Nigdy się nie zawiodłam. Polecam każdemu właścicielowi, żeby powierzał swojego przyjaciela w ręce tej kliniki.
-
Artur Kardasz ★☆☆☆☆
Nie polecam, przyjechałem z kotem który był w bardzo słabym stanie od lekarza dowiedziałem się że jest kolejka i że przyjemnie mnie po pacjentach. Po 45 minutach zostaliśmy przyjęci, lekarka mialę problem żeby trafić termometrem w odbyt, do tego widać że nie lekarz nie chce podjąć działał zasłania się słabym stanem zwierzaka. Trzymać się z daleka od tej Przychodni!!!
-
Michał Suchecki ★★★★★
Pani doktor bardzo dokładna, skupulatna, znająca się na swojej pracy! Zdecydowanie polecam!
-
Sooska ★★★★★
Najbardziej oddana, dociekliwa, łącząca fakty i kochana Pani Weterynarz. Szuka możliwości, podsuwa rozwiązania i innych specjalistów, dbając przy tym o portfel właściciela. Jeżdżę do Niej z daleka ze swoimi zwierzakami. Kocham Panią Kurant-Zdral !
-
s. w. ★★★★★
Z całego serca polecam ten gabinet, a w szczególności dr. Joannę Wiśniewską. Trafiłam tu z polecenia, z moją kicią, która nagle nam zachorowała. Pani doktor okazała nam tyle ciepła, profesjonalnej pomocy i zaangażowania, jakiego życzę każdemu futrzakowi (i człowiekowi). Byłyśmy w stałym kontakcie i Pani doktor na bieżąco informowała nas jakie mamy opcje i jakie następne kroki możemy podjąć. Niestety choroba przekroczyła nasze możliwości pomocy i mimo, że z ogromnym bólem serca to dla dobra kici musiałyśmy się z nią pożegnać... Niemniej jednak wiem, że zostało zrobione wszystko co można było zrobić i czułam, że jesteśmy w dobrych, kompetentnych rękach, za co jesrem ogromnie wdzięczna. Na koniec dodam, że przy okazji rozmów z innymi właścicielami pupili w poczekalni, wszyscy mieli wyłącznie dobre zdanie o tej placówce (o specjalistach, cenach, terminach, leczeniu). Niektórzy przychodzili wyłącznie po to by osobiście podziękować za wcześniejszą pomoc i uważam, że to bardzo dużo mówi o tym miejscu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet weterynaryjny?
Gabinet weterynaryjny znajduje się przy Aleja Wilanowska 364B, Mokotów, 02-665 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet weterynaryjny?
Można skontaktować się z Gabinet weterynaryjny pod numerem +48 228 472 785
Jak można dotrzeć do Gabinet weterynaryjny?
Do Gabinet weterynaryjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku