Nie czytałem jescze opinii...choć mieszkam blisko byłem dziś tam pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrażeniem. Jedzenie pyszne, porcje mega do tego stopnia że zjadłem chyba połowę choć raczej należę do tych...jedzących więcej... Mało tego cena...no naprawdę atrakcyjna.... Polecam zarówno dla mnie jako niedzielny obiadek z rodziną a głównie podróżującym... naprawdę grzech nie skorzystać!
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał ★★★★★
-
Smj Smj ★★★★★
Miejsce godne polecenia. Trafilem kierowany pozytywnymi opiniami i sie nie zawiodlem. Danie dnia 30 zł, smaczne, ładnie podane no i do syta. Kolega wzial placak i tez zachwycony. Na pewno tu wrócimy
-
Hubert M ★★★★☆
Typowy lokal z obiadami domowymi. Posiłki smaczne, porcje ogromne aż ciężkie do zjedzenia mogły by być nawet ciut mniejsze za niżą cenę. Dobry dojazd, duży parking. Wystrój normalny barowy.
-
Robert K. ★★★★☆
Typowy bar na trasie z domowym jedzeniem, nie oczekujemy tutaj uniesień kulinarnych. Jesteś głodny, zjedz obiadek ze smakiem i jedziemy dalej... Porcje bardzo przyzwoite. Głodny nie będziesz.
-
Hubert Przybyłowicz ★★☆☆☆
Jeśli chodzi o miejsce, jest ok. Zaś jeśli chodzi o jedzenie to mocno się zawiodłem, schabowy to tak naprawdę panierka a nie schabowy mięso grubości plastra szynki, de volaille odgrzewany nieświeży, załadowany starym mięsem i głównie bułką tarta z wyrobem dalekim nawet do seropodobnego, dodam zdjęcie do zobrazowania Szczerze mówiąc nie polecam jako miejsce do zjedzenia w trasie.
-
Robert ★★★★★
Jedzenie przepyszne! Frytki chrupkie, mięso dobrze przyprawione, do tego świeże surówki. Porcje duże i w przystępnych cenach. Lokal w normalnym standardzie, ale czysty i przestronny. Łazienka również bez najmniejszych zastrzeżeń. Obsługa bardzo dobra. Mimo, że pani właścicielka miała większą imprezę do obsługi to na cztery posiłki nie czekaliśmy zbyt długo. Na plus kilka dużych stołów przed lokalem oraz sporej wielkości parking.
-
Kinga ★★★★★
Trafiliśmy przypadkowo w drodze z lotniska. Byliśmy zmęczeni i głodni. Porcję jakie otrzymaliśmy były OGROMNE! Mimo głodu, dla mnie nie do przejedzenia :) wzięłam na wynos, mąż zjadł prawie wszystko ! Jedzenie przepyszne, nie spodziewaliśmy się czegoś tak dobrego za dobrą cenę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pobite Gary?
Pobite Gary znajduje się przy Władysława Jagiełły 12, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pobite Gary?
Można skontaktować się z Pobite Gary pod numerem +48 242 315 029
Jak można dotrzeć do Pobite Gary?
Do Pobite Gary można dotrzeć, korzystając z poniższego linku