Opinie

  1. Krzysztof Tkaczyk ★★★★★

    Zawsze fachowo skutecznie i w normalnych cenach

  2. Joanna Ch ★★★★★

    Chodzimy z Sarną do tego gabinetu od kiedy ją mamy, czyli 4 lata. Zawsze jest milo, spokojnie i rzeczowo. Zawsze też się znajdą jakieś smaczki dla wiecznie głodnej Sarki:)

  3. Tomasz R ★★★★★

    Początkowo miałem dobre wrażenia, gdyż psu wykonano badania krwi i moczu, zlecono USG (które niestety było wykonane na gorszym sprzęcie niż u innego lekarza niedaleko, nie wszystkie narządy były widoczne i opisane). Później niestety jedynym argumentem złego samopoczucia psa (wymioty żółcią nad ranem) była karma - i od samego początku sugerowano mi konkretne firmy, co już wydawało się podejrzane, gdy pytałem, czemu inne produkty z niemal tym samym składem są gorsze - słyszałem tylko, że ta i ta karma to zło (bez podania argumentów). A nie kupowałem byle jakiej karmy w stylu Pedigree. Po powtórzonych badaniach USG i gastroskopii wykonanych niedaleko wiemy, że wymioty to efekt m.in. przewlekłego zapalenia przełyku, żołądka i dwunastnicy. Dlatego wrażenia przeciętne, bo nie powiem też, że było źle. Na pewno zabrakło przejęcia się losem zwierzęcia, zupełny brak pamięci o jego historii mimo kilku częstych wizyt w ciągu paru dni - za każdym razem musiałem wszystko od nowa powtarzać (lekarz nie zawsze niestety wprowadzał dane do komputera). A pies ze względu na to, że był odchudzany z powodu dużej otyłości, nie powinien być trudny do zapamiętania. Być może inni mają lepsze odczucia, moje jest przeciętne. PS po latach wróciłem z nowym psem do właścicielki gabinetu i teraz opinia jest już bardzo dobra. Wszystko w najlepszym porządku. Zmieniłem ocenę z 3 na 5.

  1. Maria Dawidowicz ★★★★★

    Dziś odwiedziłam panią doktor po raz pierwszy. Wizyta przerosła moje oczekiwania - pani doktor była cierpliwa, delikatna i spokojna dla mojego wylęknionego psa, którego niedawno przygarnęłam - małej suni w typie Yorka. Pies nie wyszedł zestresowany, co ważne w kontekście kolejnych wizyt. Polecam. :-)

  2. Mariola Bucma ★★★★★

    Świetna Pani Doktor, super podejście do psiaka. Bardzo dokładna, miła i delikatna. Polecam Panią Doktor bardzo!

  3. Anna Grudkowska ★★★★★

    Polecam z całego serca nasze pupile są zdrowe i zadowolone

  1. Magdalena ★★★★★

    Bardzo polecam. Pani i Pan doktor od lat prowadzą moje zwierzaki - bardzo sobie cenię ich wiedzę, fachowość, troskę i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam.

  2. Dominik Bronicki ★★★★★

    Lekarka z powołaniem! Zwierzaczek zaopiekowany i mimo, że na zdrowiu dziecka się nie oszczędza, Pani Beata nie jest „piranią”. Polecamy z pełnym przekonaniem, Agnes i Dominik

  3. Eliza Cholewa ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Pan weterynarz, który przyjmuje w czwartki bardzo cierpliwie i skutecznie podszedł do zbadania świnek morskich. Polecam i jeszcze na pewno skorzystam z jego usług :)

  1. Cathulhu ★★★★★

    W przeciwieństwie do sk.....ów niedaleko, tutaj pomagają zwierzętom, a nie je zabijają, przy okazji zionąc wódką. Faktycznie trzeba się naczekać w kolejce ale przynajmniej z sąsiadami można się pointegrować. Dobra energia od Pań w sklepie bije tak, że gdyby była światłem, to bez ciemnych okularów, nie dało by się wejść. Super ekipa kochająca zwierzaki tam pracuje i to widać. Dziękuję za opiekę nad moim stadem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GABINET WETERYNARYJNY Beata Musiał?

GABINET WETERYNARYJNY Beata Musiał znajduje się przy Lekka 3, Bielany, 01-910 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GABINET WETERYNARYJNY Beata Musiał?

Można skontaktować się z GABINET WETERYNARYJNY Beata Musiał pod numerem +48 228 348 490

Jak można dotrzeć do GABINET WETERYNARYJNY Beata Musiał?

Do GABINET WETERYNARYJNY Beata Musiał można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements