Opinie

  1. Piotr Bednarski ★★☆☆☆

    Pożałowania godna klinika. Być może sama usługa względem zwierząt jest przywoita, ale wszelkie sprawy formalne są skrajnie zaniedbane. Od trzech tygodni nie można się doprosić faktury! Co rozmowy są obietnice, że będzie, połowa pracowników nagle nie wie jak taki dokument wystawić. Dziękuję za odpowiedź jednak totalnie rozmija się ona z prawdą. Już przy umawianiu zabiegu była podana Jasna informacja zarówno ze strony mojej-jako właściciela, jak i osoby reprezentującej fundację, że będzie konieczna faktura. Nigdy o fakturze na osobę prywatną nie było mowy. Ponadto termin wysyłki dokumentu, który państwo wskazali jest już dalece dalej niż wstępnie przez państwa zadeklarowany. Pomijam już fakt, że fakturę powinienem otrzymać za każdą usługę już przed zabiegiem, a nie zbiorczą po kilku tygodniach.

  2. Dariusz Dułak ★☆☆☆☆

    Rzeczony punkt zakupił ode mnie telefon przez allegro. Napisał do Allegro wniosek o zwrot pieniędzy pół roku po zakupie, allegro zaakceptowało ten wniosek nie chcąc mi wyjaśnić dlaczego, jednocześnie sprzedany telefon za ponad 2 tysiące pozostał u tych Państwa. Minęło parę miesiecy i nie chcą mi zwrócić ani 2 tysięcy za telefon, ani samego telefonu. Ja wiem, że zajmują się Państwo pomocą zwierzętami, tymbardziej mi - jako miłośnikowi zwierząt mający ich wiele - przygarniętych - jest cholernie przykro, że tacy ludzie jak Państwo postępują w ten sposób. Wstyd.

  3. Artur ★★★★★

    Byłem pierwszy raz i już mi się podoba. Super obsługa. Piesek nie miał oporu wejść do gabinetu a to już o czymś świadczy :) na pewno będę tu przyjeżdżać

  1. Kornel Miezin ★★☆☆☆

    Ogólnie okej, ale czas oczekiwania zostawia wiele do życzenia, około godziny czekania gdy jest jedna osoba w kolejce.

  2. AGNIESZKA ★★★★☆

    Pani Doktor bardzo cierpliwa, dziękujemy.

  3. Black_Shot ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem. Nasz pies trafił tam po poważnym pogryzieniu przez innego psa. Panie, które tam pracują fachowo się zajęły naszym pupilem. Przy każdej wizycie kontrolnej nie było problemu z kolejkami. Szczególnie sympatyczna i ze światnym podejściem do zwierząt jest Pani Patrycja. Na pewno nadal będziemy korzystać z tego gabinetu.

  1. Jakub Schmidt ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z usług, porad itd dot.20 letniej kotki. Bardzo miła Pani Doktor, służąca radą i pomocą. Dziękuję i polecam wszystkim :-)

  2. Joanna Horon ★★★★★

    Super miejsce z super zespołem! Dr Anna jest świetnym lekarzem, polecam każdemu zwierzakowi taką opiekę :)

  3. Krzysztof Sajewicz ★★★★★

    Moje dzieci są właścicielami dwóch królików miniaturek. Panie na miejscu pełne ciepła i życzliwości dla małych zwierzątek. Pełen profesjonalizm, super opieka za przystępną cenę. Szczerze polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cztery Łapy Gabinet Weterynaryjny?

Cztery Łapy Gabinet Weterynaryjny znajduje się przy Elizy Orzeszkowej 38, 05-820 Piastów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cztery Łapy Gabinet Weterynaryjny?

Można skontaktować się z Cztery Łapy Gabinet Weterynaryjny pod numerem +48 224 357 870

Jak można dotrzeć do Cztery Łapy Gabinet Weterynaryjny?

Do Cztery Łapy Gabinet Weterynaryjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements